Отговори
# 720
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Клум, добре дошли с Никол и от мен!   bouquet
Надявам се да ти хареса при нас - верно е, че доста се познаваме помежду си вече, но все има нещо интересно. Поне за мен!

Браво на Никол, че е толкова оправна!
Възпитанието и подходът са много важни, но според мен не са определящи. Според мен характер и семейна среда (възпитание) са около 50:50.
Наблюдавам го при нашите приятелски деца - 6 на брой - всичките родени през 2005 г. в различни месеци.
На едни от малки им личи, че са по-оправни, по-амбициозни, че се изявяват като "лидери", други са по-уравновесени, по-спокойни, по-отстъпчиви.  Сами е от вторите, което понякога ме нервира, че не може да се налага, но е взел добродушния темперамент на баща си. Това му помага да е любим приятел на повечето деца, защото е неконфликтен и с него лесно се играе. Напоследък забелязвам, че почна да си отстоява мнението и желанията, но и ние работим в тази насока.

Ако трябва да го определя с няколко думи - лежерен, разсъдлив, своенравен, горд, чувствителен. Понякога имам чувството, че е един малък порастнал човек.

# 721
  • Мнения: 439
Честит Рожден Ден Нинка!Two Hearts

здраве,много любов,късмет...и лесно и бързо да постигаш мечтите си!


верно е, че доста се познаваме помежду си вече, но все има нещо интересно. Поне за мен!
Peace...и не само това...приятелска подкрепа,топлина,смях,понякога и мъничко тъга ...все истински неща...безценни за мен Heart Eyes

Последна редакция: нд, 16 яну 2011, 08:45 от _Червена роза_

# 722
  • Мнения: 1 046
Нинка, честит рожден ден!!!
С пожелание за много здраве и много топлина в дома!!!

# 723
  • София
  • Мнения: 4 575
Нинка, ЧРД, бъди здрава, щастлива, обичана, нека годината пред теб е изпълнена със сбъднати мечти!

Добре дошла, Клум!

# 724
  • Мнения: 391
Нинче, честит рожден ден! Много здраве и късмет ти желая!   bouquet

 welcome Клум!

Ние след малко ще ходим да караме кънки на Ариана. Рали вече две съботи я водим в Зимния дворец на учебната пързалка и много й харесва, даже взехме и кънки, но като я гледам така ми се докара и на мен  Laughing Не съм се качвала от много време на кънки, надявам се да не съм павад за смях на пързалката  Joy

# 725
  • Варна, България
  • Мнения: 727

Нинка, честит рожден ден! Много здраве, вълнуващи емоции, бъди обичана мама и съпруга! Все така усмихната и позитивна!


Мишленце, леко завидях! Никога не съм се качвала на кънки! Много искам да карам ролери, но към моите 1.78 да добавя още 10-15 см, просто ме е срам.  Embarassed

# 726
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Момичета благодаря за хубавите пожелания!
Изкарах един прекрасен ден вчера, започвайки със събуждане в леглото с много целувки и песента " happy birthday" в изпълнение на моето трио!
 Heart Eyes
И все пак да почерпя....заповядайте


Клум добре дошла в нашият отбор!  
Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 4 575
Зори, ЧРД, бъди жива, здрава, усмихната и обичана!

Честит имен ден на Тони на Джъмпър и Тони на Злато, мили деца, бъдете здрави, растете умни, спокойни и усмихнати, за радост на всички около вас!

# 728
  • Мнения: 1 046
Честит Имен Ден, мили деца  Hug  bouquet

Зори, проспуснах те, сори...
Честит Рожден Ден, с пожелание за здраве, късмет и много усмивки!!!

Последна редакция: пн, 17 яну 2011, 09:32 от Nadina

# 729
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Зори Честит Рожден Ден! Бъди най-вече здрава и много обичана!


Честит Имен Ден на всечки празнуващи!

# 730
  • Мнения: 439
Чъ Ръ Дъ Зори!

пожелавам ти здраве,много късмет,щастие и любов разбира се...да си винаги така пълна с идеи и ентусиазъм!

Честито и на именниците!Да са здрави! Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 212
Здравейте!

Много празнуващи днес, че и вчера, да са ни живи и здрави, дечицата - палави, но разумни, майките - щастливи и все така прекрасни!

Мен ме завъртя шайбата в работата, дето викаше една колежка - вече искам да съм отпуска, хахаха
Кабелите вкъщи ги оправиха една оня ден, но ни нямаше събота-неделя, та затова не съм писала.
Клум, много се радвам, че имаме ново мамче. Пък и ти си от любимия ми град, как да не те харесам!

Аз ако трябва да опиша Невена... ми трябва да помисля за правилните думи. Определено иска да е лидерка, командори ги наред децата в ДГ, хаха. За самостоятелност - самостоятелна е, освен в случаите, когато се лигави и сутрин иска да я обличам, например. Иначе, както казва Клум и аз така процедирам - никога не съм тичала след нея на площадката, нито пък съм я гонила да си изяде всичко. Обяснявам ситуацията и последиците и оставям тя сама да решава. Определон е голям инат, това от мен го е наследила, признавам си го с чиста съвест... Когато иска може да е най-доброто и послушно дете на света. Обаче като се запъне и ти иде да я оставиш пред някоя чужда врата....

Айде, ще пиша после пак, отвкъщи, че все пак съм на работа...
Прегръдки на всички (тук са ми деактивирани емотиконите...)

А, к`во стана със срещата, бре мацки? Аз ли изпуснах или пак потъна в забрава? Я да се стягате, че една по една ще ви измъквам за ушите...

Последна редакция: пн, 17 яну 2011, 17:04 от Mirinda

# 732
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Зори, честит Рожден Ден!
Пожелавам ти да бъдеш здрава, много щастлива, много обичана и удоволетворена от всичко, което правиш! Бъди все така ведър и позитивен човек и всеотдайна мама!

 

Честит имен ден на Тони и Тони! Здраве и весели игри пожелавамHug

Аз съм в болнични. Такъв грип ни тресна! Сами го изкара на крака, докато го разберем, но ние със Страхил сме оле-мале. 2 дена не съм се дигнала от кревата -висока темп, болки в цялото тяло, кашлица... Едва гледаме и двамата, а Сами иска да играе и да беснее. Мама я няма в града, за да го гледа. Днес вече малко ми светна. Включихме и АБ. 
Наваксвам с книгите. Днес взех на връщане от Джипито и първите части за Хари Потър. Досега не съм ги чела, нито гледала филмите, но звучат обещаващо. 
Целувки и се пазете  Hug

# 733
  • Мнения: 2 433
Нинка, Зори Честит Рожден ден!
Да сте живи и здрави, зло да ви забрави!


Честит имен ден и на нашите именници днес! Да им е честито името!

Боги, бързо оздравявайте! Много неприятно с тия грипове. Без сили оставяш!

ние в събота за първи път си спахме "у дома" Mr. Green Вярно...матрака на земята... ама нали е у дома. Беше много хубаво! Hug
Продължаваме сега с другите стаи...след като спалнята е готова Whistling

# 734
  • Мнения: 1 046
Ей, Волтажче, бързо оправяне, аз не знам дали се опитахме да изкараме или директно изкарахме нещо подобно, но аз още на 2-ия ден почнах Ремантадин, до темп. не стигнах за разлика от ММ...

Хари Потър и сие са ми слабост, чета ги от първата книга и през годините с всяко излизане на част си ги попълвах в съзнанието. При теб ще е по-добре, че поне на веднъж, а аз докато излезе следващата книга, вече бях позабравила предната за какво се разказва  Embarassed За филмите меко казано съм скептична.... Thinking, ама аз филмирани книги не харесвам, че често няма нищо общо с емоцията от книгата...

В коя библиотека си записана...?

Общи условия

Активация на акаунт