Отговори
# 285
  • Мнения: 1 046
И вирус може да е, три дни бях със скован врат и пиех само витамин Ц и тайлол хот докато ми просветне.......

# 286
  • Мнения: 439
Оххх Пламсън,олекна ми...всичко ще е наред ще видиш! Heart Eyes Hug
...сега вече мога да сервирам по едно кафе

Наде,стискам палци и аз и изпращам прегръдки! Hug

за нас...Инди вече е добре,но за мое голямо съжаление този път се наложи да пие АБ...не беше се разболявал така от повече от две години...но важното е,че вече здрав!

п.с.щом Аля по нощите прави торта...най-вероятно големият ден е днес newsm78,но ще изчакам потвърждение!

# 287
  • Мнения: 2 282
п.с.щом Аля по нощите прави торта...най-вероятно големият ден е днес newsm78,но ще изчакам потвърждение!
Ааа, не - в неделя е Simple Smile но ако искам да я покривам и украсявам, трябва да я почна по-отрано Simple Smile иначе вече хич не съм убедена, че ми се покрива. Още повече, че съм и поръчала тортата за детския рожден ден при най-голямата майсторка на украсите във Варна Simple Smile после ще покажа резултата. А иначе вчера в един момент бях на ръба... нова рецепта, блатовете се свиха, като изстинаха (явно проблем с печенето), станаха колкото малка чиния, а тортата трябва да стигне за 12 души... поначупих ги, добавих много крем, разпределих ги във формата (която им беше огромна, хем вътре ги пекох)... и накрая МАЙ ще стане. Ще видим, зависи колко ще стегне крема. Около полунощ събудих мъжа си с думите "май ще купуваме торта за Катето". Сега искрено се надявам да не се налага. За вкуса няма съмнение, че ще е върховен. Но ако ще ядем с лъжицата... срам  Embarassed

Пламчо, и на мен ми поолекна, въпреки че нямах никакви съмнения за сериозни диагнози. Целувки на Вики. И и дайте шанс да си почине и да се поглези 2-3 дена, нали ви разказвах какви мисли ме мъчат във връзка с детските болести.  А ако нямаш никакво време за глезене, когато е здрава, ще трябва да намериш. Това - за всеки случай де Simple Smile

Ще оперират хернията на племенницата ми по спешност. Стискайте палци, моля! Не се притеснявам, просто знам, че някоя добра мисъл, насочена към нея, само ще помогне Simple Smile

# 288
  • Мнения: 439
Облаче,стискаме!

# 289
  • Мнения: 38
Облаче, стискам палци, ама как се е получила тази херния, колко е голяма племенницата ти, безкръвно ли ще я оперират?
А за тортите ще чакам с нетърпение снимките.
Плами, и аз си отдъхнах, и знаеш ли и аз все повече си мисля за настинка. Аз така зверски се бях скопосала миналата година, не можех да си мръдна главата, и майка ми ми беше купила от аптеката ( от нейна приятелка аптекарка) едно мазило, което за два дена ме оправи, струваше само около 2- 3 лева, но много ефикасно , ето как изглежда : http://www.vetprom.com/products.php?Product=&ID=84 . Ако искаш попитай става ли за деца.
Бела, радвам се че Инди е по- добре, жалко само че се е стигнало до АБ.

Светославко е отново с хрема, няма и десетина дни от предното лечение, когато пак се стигна до антибиотични капки, въпреки хомеопатията. Сега пак давам хомеопатични, но вече седмица и никакъв ефект, а от снощи взе и да му се запушва носа.
Знам че е само хрема, но при него всеки път едно и също, тръгне ли хремата няма отърване.
Сега му правихме едно изследване на имуноглобулините, по настояване на хомеопата ни, и ако проблема се окаже там поне ще знаем каква е причината и ще лекуваме, а ако не е- не знам...

# 290
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ох Плами Направо изтръпнах. От вчера небяв ви чела, а сега и това. Дано бързо се оправи ВикиPraynig

Аля стиснати палчета имате и от мен! За тортата не се и съмнявам, че ще е перфектна.

Дилянче радвам се, че Инди е добре вече! За плакат съм питала в един магазин тук при нас и казаха да очаквам евентуално другата седмица. Ако докарат ще имате подарък от дядо Коледа и джуджетата!   Hug

Светли гадно с тази хрема ама понякога имим чувството, че няма оттърване от нея!

Боги гадно с това отлагане на отпуската на Страхил. Дано поне е запоследно и на 13да е при вас!

Наде съжалявам за астегматизма. Дано се коригира с годините. А цайси за децата има прекрасни. Има в групата на Йоана 5-6деца с очила, а те от хубави - по-хубави. Тя моята госпожица иска да носи очила по този повод.   Wink

И сега да се пооплача и аз малко, ако позволите  Embarassed че май ставам банална. Както знаете Кокича мина през последните 3седмици през растройство, хрема, кашлица, пистъпи, отново разтройство и от вчера има ангина в Т около 39градуса. Цялата му уста е в афти и отказва да пие и яде или по скоро иска му се посяга към всичко и както го сложи в устата и изревава и го изплюва.Sad   Не сме спали цяла нощ. Само охкаше и ревеши и казваше АМ АМ.

# 291
  • Мнения: 439
Eйй стига бе хора...к'ви са тез болести к'во е туй чудо ooooh!
Нинко,хайде дано това ви е последната безсънна нощ...и да е здрав вече Кокича! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

за плаката не намирам думи да ти благодаря...ще черпя със сигурност Heart Eyes Hug...и аз съм задействала тук познати и не познати да търсят Joy...една мацка от репа до нас пита наред клиентите за стари броеве на Браво и Хай клуб ooooh!
...аз пък търся бомбе и другите аксесоари...преди няколко дни Васко ми заяви,че и като станел голям,като татко си пак щял да харесва Индиана Джоунс...така,че няма отърване!
Twisted Evil

# 292
  • Мнения: 1 187
Нинка тъкмо щях да публикувам и видях, че си писала.
Милото ти мъниче, много ми домъчня.  Cry Какви са тези болести, какво е това чудо.  Confused Дано, дано, дано бързо се оправи.  Praynig Супи, пюрета и най-вече течности се опитвай да му даваш на често по малко.  Sad

Леле облаче, операция. Тази дума за мен е кошмарна.
Милата бебка...   cry Изпращам и аз доза положителни мисли и вяра, че всичко ще е наред. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

_Svetli добре че сте пуснали изследвания. Явно има нещо, което точно трябва да се лекува, за да не се проточва така хремата. Но и при нас, започнат ли да се сополивят, отива с дни.  

А казаха ни да не мажем с нищо вратлето  Rolling Eyes
Но баща й прави леки масажи там и след тях се чувства много по-добре.
Сега стои на топло при баба си, пийва чай и хапва плодове.

Ей сега звъня и треньорката й, да ми препоръча физиотерапия...  ooooh!
Но някак вътрешната интуиция ме кара да се чувствам спокойна, че всичко ще се оправи без допълнителни манипулации. Вярвам  Heart Eyes

Дилянски мерси за ароматното кафе. Петъчното ми е най-сладко  Wink
Изтегли ли на Инди сериите с бг превод. Има ги в нета  Peace
И повече никакви болести...  

Облаче тортата сигурно вече е готова и чака да си оближете пръстите след нея. Само ви се чудя как ще я опазите до неделя  Whistling Аз не бих устояла.  Blush

Вчера да ви кажа съм заспала в 20:30 ч. на дивана  Crazy Но за сметка на това днес станах в 6 без големи затруднения.  Grinning .

А съвсем в страни от темите - знаете ли къде из Варна има куку магазин  Thinking За един рожден ден ми трябва тематична изненада.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 11:52 от klamerche

# 293
  • Мнения: 1 046
Съвсем извън темата - магазини за облекла и парти неща има на ъгъла на ген.Колев и Чаталджа - срещу бившата книжарница Пеньо Пенев и по 8-ми Приморски полк след завод Дружба посока Чайка.....навремето там беше Хепи-Паяка (ако нещо ти говори)...

Аля стискам за мъничето палци, за Светославако бързо оправяне и за Кокича на Нинка  Praynig Hug

Цитат
Родом от северноамериканския континент, ехинацеята става популярна в Европа преди столетие. Забелязано е, че растението е неочаквано ефективно при лечението на ангина и други простудни заболявания. Днес знаем, че това се дължи на способността на ехинацеята да стимулира производството на бели кръвни телца. Именно тези клетки формират основната бойна армия на нашата имунна система. Билката обаче влияе не само на количеството им, но и на тяхната активност, като засилва фагоцитозата – процесът на унищожаване на болестотворните микроорганизми. Оздравителният процес допълнително се ускорява от способността на ехинацеята да възстановява наранените лигавици и кожа, както и да неутрализира свободните радикали .

Но лечебното действие на билката не се изчерпва дотук. Тя не само помага нашата имунната ни система да се справи с патогените, но и самата тя има противомикробна активност срещу стафилококи, стрептококи, ентеробактерии и грипни вируси.

От всички части на ехинацеята, най-много лечебни вещества са концентрирани в коренището. Затова именно то се използва за суровина при приготвянето на имуностимулиращи чайове, сиропи и тинктури, пише Hera.bg

последна редакция: малко да ви разсмея: След като казах на свекитата, че Коко най-вероятно ще носи очила и след като ме накараха да обиколя всички очни лекари в града, ми заявиха съвсем сериозно, че детето е погледнато с лоши очи (разбирай омагьосано  Sunglasses) и затова му е проблема с очите.....Сега ще се води на някоя магьосница да му оправят очите............(естествено мозъка ми не допуска подобно развитие на нещата)

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 13:25 от Nadina

# 294
  • Мнения: 1 187
Наде не позволявай да ти вливат в главата такива неща.  Sick
На моят шеф така му бяха промили мозъка, че в чудо се видяхме всички.
Това което го "изцери" беше, че за лечението му искаха 7500 лв за разваляне на магията и още толкова за защита от такава в бъдеще. Безумие е цялото това нещо с тези врачки и магьосници!!!

А в този магазин който ми препоръчваш, дали ще има това което търся.
Тематиката на подаръка за рожденият ден не е подходяща за деца под 18  Wink
затова асоциирах с Куку магазин  Wink


# 295
  • Мнения: 2 282
Благодаря за стиснатите палци! Операцията е минала успешно, всичко е ок. Естествено, сблъскахме се с родната действителност, в която дете на 2 месеца стои без майка си в болницата... а като гледах сестра си толкова изнервена и притеснена се сетих, че вероятно и нея са накарали да подпише някое информирано съгласие да заразят детето и със спин, сифилис и още 10тина отбрани болести. Надявам се оттук натам нещата да са по-спокойни, поне вече няма да има херния, камо ли прищипана...

# 296
  • Мнения: 1 046
подобен магазин има под Пикадили център, до него има магазин за обувки Мартини

# 297
  • Мнения: 439
Пламба
...и ся ако ми кажеш от къде да ги изтегля сериите...щото аз последно,като гледах само със субтитри имаше...много та Kissing Heart

Аля...радвам се,че всичко е минало вече!само здраве от сега нататък!
Praynig Heart Eyes

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 14:53 от bella_

# 298
  • Варна, България
  • Мнения: 729
Привет, слънчица!
При мен е истинска лудница  Crazy
В дни като тези ми идва да се гръмна  #2gunfire
Иначе имахме и хубав повод - 60 г юбилей на колежка. На въпросната колежка ходих след работа да й търся подаръци, направих й дърво-роза с пожелания. Получи се чуден празник.  Laughing (това беше част от лудницата)

Пламка, много се радвам, че е по-малкото зло! А и с тази позитивна енергия от всички - ще се оправи мъничето! Има нужда от гушкане и внимание  Wink
За куку магазина: В магазина на чаталджа не знам дали ще има. Ако не ти е спешно - ето онлайн куку магазин - за карнавала на 14.02 от там се сдобих с атрибутите
http://www.kuku-bg.com/pages.php?page=7

Нади,  ooooh! Подкрепям Пламката, не им се връзвай  Hug

Аля, браво че при бебка всичко е минало! В какъв смисъл бебето е без майка си?
Аз като се сетя как след операцията от 3 сливица на Сами, само докато го гледах като излиза от упойка, как ми прилоша - даваха ми хапчета, а уж съм куражлия. Така че донякъде може би е добре, че не е там.

сигурна съм, че ще стане чудна торта. Което ми напомня, че съм с план максимум за коледни сладки, а още съм наникъде и с Коледния календар.
 Ще има безсънни нощи  newsm78

Със сигурност пропускам някой, но после пак





# 299
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички!!!

Плами, и аз вярвам, че всичко ще се оправи без допълнителни физиотерапии и т.н. и  се моля да е така  Praynig Много те прегръщам!!!!!

Облаче, радвам се, че операцията на мъничката е минала успешно, дано занапред всичко да е Ок и да няма бебка проблеми и да не се налага да остава без мама  Hug всъщност на 2 месеца е трудно, но колкото повече растат става по-трудно, а в някой болници наистина оставят 1-2-3 годишни деца без майките и е просто ужас  Sad Hug на никой да не се налага  Hug Praynig

Боги, стана ми мъчно като прочетох, че Страхил го забавят, като си дойде ще наваксате  Heart Eyes Hug Hug А лудницата-тя винаги е в най-неподходящите моменти, прегръдки от мен  Hug

Нинка, бързо оздравяване на малкия  Hug той нали не ходи тъук на градина, от къде е лепнал този вирус с афтите, защото нашата докторка каза, че в Железница и Бистрица е пламнал  Rolling Eyes но то може и да не е само тук, пък и от съседче и т.н. много гадно, дано бързо му мине и това  Praynig Да те разведря малко - вчера съм оставила Йони да гледа във Фейсбука снимки и тя след малко ме вика - отворила твоите албуми и вика - мамо, ето го бебе Елена с майка и, а тука има снимки и на Лили, и Мелани от малка група /в детската градина Joy/ Hug Mr. Green викам си знам, че тука живееш, но явно и много общи познати имаме  Hug

Днес водих малчо на консултация и ваксини/ 3 прием на Пентаксим и Синфлорикс, че много ги отложихме заради боледуванията/  -много ми е притеснено, дано няма реакция, сега спи, няма Т, дано и през нощта да е Ок  Praynig Praynig иначе понамали наддаването, но за тези месеци пак си е шишко +500грама /сега е 10500/ и +5см   Crazy/сега 72см, Помня едно време Ивчо на Мандаринката беше мнооооого голям........ Mr. Green
Йоанка засега няма да я пускам на детска, че ми се изправя косата като помисля за болести, поне месец ще се гледаме  Heart Eyes

Ами това е от мен, целувки на всички!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт