Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 280
Облъчена от Картуна Ели иска това:

Фабрика за бисквитки
и това:

Преса за сандвичи ... ефектът се получава с метални формички без проблем...

Няма да я огрее  Embarassed ще йкажа че е за деца които са по-големи от Мити, т.е. "6+" цената им е съответно 40 и 35 лв. newsm78

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 16:15 от Desem

# 31
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
С голямо закъснение да ви почерпя за РД на Никол. Но мойта мама си е тук и по цял ден или обикаляме, или дъра бъра, че чак нямам време леглото да си оправя  Embarassed Mr. Green


# 32
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Подаръци за каката идеи много, за дребното никакви. Играчки от каката предостатъчно, а то самото още не може да си казва, какво иска. Единствено за разлика от кака си обожава кукли и плюшени играчки, гушка ги много, може цяла разходка да си гушка една кукла. А Андрея я заведох на разходка в Джъмбото и си хареса някои неща за Коледа - микрофон, акордеон, всичко що е с принцесите на Дисни (сега сме на тази вълна), искала костюм като на Жасмин, детски шишове за плетене, пъзели разни.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 280
Васе, извинявай мила, 2 пъти пропуснах.
Да ти е жива и здрава малката кукла. Да се слушат много с кака.

Общо взето и аз с Ели минавам по-тънко точно, защото имаме неща от бати, харесва неговите неща и се радва като получи негови вещи "Мити като порасне ще бъде за мен"... "Аз като порасна ще го дадем на Мити" - това е друг Мити, комшийче на което искаше да си дава нейните омалели рокли/сукмани. hahaha

... и тя харесва много плюшки, куклите не особено.


# 34
  • Мнения: 221
Здравейте момичета Hug
Използвам малкото време и аз да се включа в сравнително новата ни тема Peace
Първо да честитя празника на Никол, с пожелания да бъде много усмихнато и щастливо дете, с което да се гордеете  bouquet Освен това да са ти благословени християнчетата и пътят им в живота да е осеян с добри дела Hug
Честито и на таткото на Ива, с пожелания за много професионални успехи Peace
Обсъждали сте децата индиго. Сега нямам време да се включвам по въпроса, само ще споделя, че когато бях бременна с Ева и един ден Калин ми пипна корема и каза "Мамо, сега вътре бебето плува във водата" Rolling Eyes Предполагам, че е било нещо на подсъзнателно ниво, тъй като никога не сме коментирали нища по въпроса.
Мини, надявам се, че вече сте забравили лошата случка с телевизора Praynig Не знам дали помните, но когато Калин беше на година и половина /никога няма да забравя датата - 20.09.2008/ му се случи същото - огромен телевизор, от старите с огромните кинескопи отзад, се стовари отгоре му. Падна върху таза и краката, а понеже модема на Булсата беше върху него, го удари в главата. Беше просто кошмарно, но слава Богу малкия дявол Praynig Отървахме се със синини, охлузвания, натъртвания, леко накуцване първите дни и ужасни спомени. ooooh!
Подаръци още не съм планувала - смятам да отида при първа възможност в Джъмбо и да напазарувам и за двамата. То желанията на Калин са свързани само и единствено с Бен тен, което доста опростява нещата. А честно казано, така ми се иска да е по-креативен и да си пожелае нещо, за което мама да пообикаля магазините Crazy
Целувки за всички малки и големи Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 172
Привет и от мен!!!!!!!!

Сърдечни поздрави за първия рожден ден на Никол!!! Да е здрава и силна, енергична и любопитна!!!!!!!!!

Аз имам ужасно много работа и дойдох почти час по-рано тази сутрин,но съм толкова скапана от предните дни и цели седмици,че още не мога да почна. Ровя в нета, разхождам се по етажа, очите ми едва стоят отворени, много съм изморена и вместо от тая умора да легна и да спя без да мърдам, аз сънувам кошмари и се будя по 3-4 пъти нощем.Една смешна случка в този дух- една нощ сънувах,че спалнята ни е смесица от спалня и архива в работата( нали правим едни проверки на документи за 2 години назад) и сънувам,че аз си спя в леглото,но папките от стелажите,които ме обграждат, изведнъж почват да падат върху мен. И аз пищя ,ама пищя зверски. Николай и Ива се събудили, дърпат ме да ме будят, аз спя и пищя с цяло гърло. Като ми разказаха, умрях от срам, сигурно съм събудила блока, при нас много се чува през стените, дори разговор на нормален тон,камо ли писъци посред нощ Embarassed


Как можах да забравя!!!!!!!! А си го мисля от десетина дена да не пропуса датата...

Честит имен ден на нашата Михаела и на Гериния Пламен!!!!!!!
Да са здрави и името им все с добро да се споменава!!!!!!!!

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 13:03 от Amelly

# 36
  • Мнения: 93
Честит първи рожден ден на Никол!!!Да е жива и здрава и многоооо да радва мама и тати,а с как Андреа да слушат колкото им е по силите Simple Smile

Честито и на всички именици днес,на мъжа на Амели и на всички , които имат за какво да празнуват!!!

Ние сме добре , но време от разходки на това хубаво време не ми остава за нета!!!Малкия вече стабилно си ходи,а как му я вълнуват рязане,водни бои и тем подобни.За дядо Коледа има списък вече с акордеон,зъболекарски кабинет(ходим на зъболекар че има доста кариеси и това явно си оказва влияние),водни боички ,дъска за пластелин и разни такива дребни неща!За дребния нищо не съм измислила.Скоро беше и РД то му, та  сега е съвсем трудно Sad

Това засега лек ден от нас!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 8 280
Честито на днешните именици и на всики прануващи!

# 38
  • Мнения: 1 420
Здравейте!

Първо да почерпя и благодаря сърдечно за пожеланията  Hug Ние като сме далеч от родината като че ли сме ги отписали тези празници, но пък тази вечер мъжо прави вечеря, което го отчитам като подарък  Mr. Green Черпя с любимите ми бонбонки

Васе, честита ви порастнала бебка Никол! Да ви е жива, здрава и все така чаровна и сладка малка дамаHug

Амели, честито на вашия тати. Много успехи занапред ви желая и повече позитивни емоции  Hug

Аз напоследък нямам никакво свободно време. Сега захранвам Белла - бях забравила каква хамалогия е цялото това начинание  Crazy

Десем, аз лично също много се дразня от какви ли не реклами за играчки. Кари не гледа много детски на телевизора, но като види нещо и се почва - искам това... А после ако получи даденото нещо, играе с нещо 2 дена и го забравя  ooooh! Сандвичи и аз правя на Кари като звездички, но изрязват с форма на курабийки  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 196
Компа ни се скапа тотално и снощи преинсталирахме Уиндолса,та затова със закъснение
Уини,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!Да ти носи много късмет и щастие името ти!  bouquet
Честито на патерици и на всички други именници,които пропускам несъзнателно Hug
Гери,зачезна нацяло  Crazy Ако Пламен и той е бил вчера именник,поздрави и късмет   bouquet

# 40
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честито на патерица на вчерашните именници. Името им да им носи късмет, да са здрави, весели и обичани.

Андрея ми е с шарка - Варицела. Цялата градина пламна, те са предпоследната група заразила се, но като гледам от останалите почти не останаха деца, които да не я изкарат. Пъпките ок - не я сърбят, но тя е дебелокожа, няма гъдел, не си чеши комарените пъпки, екземи и пр. Обаче докато избият пъпките два дни висока темп, близо 40 градуса. В един момент се оказва, че освен пъпките, избива и хрема, откриват и хрипове от една двуседмична кашлица (нищо не се чуваше предния път), днес се оплака и от гърло. В крайна сметка не знам от какво е била Т, може и нещо комплексно да се е получило. Сега ще видим малката бубка дали ще хване и как ще я мине.

Уини, вторият път захравнането като че ли ми беше много по-досадно. А и все още има храни, които не съм въвела, но започнах доста да му отпускам края.

# 41
  • Мнения: 299
Васе, а сега как е Андрея? Спряха ли да избиват пъпките?
И нашата група вече е под карантина и ние очакваме. Днес две познати спориха дава ли се или не Панадол за температуратапри шарка? На теб какво ти казаха?

# 42
  • София
  • Мнения: 8 280
Защо да не се дава, Вили newsm78
Аз с Розеолата давах, при положение, че има висока температура, има вариант и за гътч.
И с Фе(и)нистил може да се маже за облекчаване на обривите.
За Розеолата пишеше само температуро понижаващо да се дава.

Само Мити ми е карал тази шарка други не са... а ми се иска да ги минават, че един приятел много тежко изкара лятото една варицела.

Уини, точно с формички за курабийки/сладки и аз режа. Моите са подобни: http://media.snimka.bg/4998/016251127.jpg,
но по-малко като брой, имам 2 комплекта от по 10 бр. на едни рингове нанизани ги продават (има ги в ХИТ)

# 43
  • Мнения: 1 986
Здравейте, дано Андрея изкара по-лесно Варицелата.
Пъпките на Марти се появиха тояно на 14-тия ден след тези на кака й. Това беше преди 2 години. Тя я изкара по-тежко. Дано при вас не е така. Моята лекарка беше изписала и Изопринозин за повишаване на имунитета. Мажехме с ментолов спирт, от който Марти утихваше от кеф, а след спирта с Фенистил. За температурата давах Панадол, защото беше много висока.
При шарка е добре да не даваш бобови, месо, шоколад, яйца и други храни, които съдържат алергени.

# 44
  • Мнения: 299
Деси, твърдеше, че температурапонижаващите пречат или по-точно забавят избиването на пъпките. На мен същото ми мина на ум, ами ако направи гърч? И аз искам сега да я изкара, ама каквото дойде.

Общи условия

Активация на акаунт