Bobo Zander

  • 6 380
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
а тука го шият MANGO- TO , после го изнасят за Испания ! После пък го внасят и така става супер скъпо  Mr. Green!
 Казаха ми , че платоветте от който се шие Манго са Турски и супер некачествени и струват около 1-2 евро метъра , много се свивали , ужас  били , добре че дизайнерите им били добри иначе тази продукция нямала продажби !

Схемата е страхотна. Как иначе ще правят парички  hahaha А аз само от там си пазарувам напоследък. Между другото има вярно в това, че платовете се свиват. Всички панталони след първото изпиране се скъсяват. Но иначе кройките са им страхотни, моделите също.

# 16
  • Мнения: 472
аз от манго се ограничих само с чантите ,много ми харесват моделите им ! а когато имат намаления ухаааааааааааа ! Mr. Green вече имам няколко броя които съм носила само 1-2 пъти , но нищо и на тях ще им дойде реда !

# 17
  • Мнения: 3 576
Абе не съм сигурна, че Манго-то го шият тук - дрехите които съм си взимала имат етикети, че са произведени в Пакистан, Бангладеш, чантите - в Китай .....

Но оплаквания от качеството нямам засега, само чакам с нетърпение намалението Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Малко офф: струва ми се, че фирмата-производител на облекла с марка "Батибалено" си е пак "Рила Стил", само търговската марка, под която се продава определена модна линия, е друга.

# 19
  • Мнения: 4 916
Малко офф: струва ми се, че фирмата-производител на облекла с марка "Батибалено" си е пак "Рила Стил", само търговската марка, под която се продава определена модна линия, е друга.
Абсолютно права си
 Hug

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това е на 2 преки от нас, а аз не го зная! doh
Вчера влязох там за първи път (пък аз живея до магазинчето  Embarassed), има хубави неща. Само че са по една бройка и нямат размери. Аз поличките огледах, ама все са големи.

# 21
  • Мнения: 472
Малко офф: струва ми се, че фирмата-производител на облекла с марка "Батибалено" си е пак "Рила Стил", само търговската марка, под която се продава определена модна линия, е друга.

да точно така преди си беше рила стил а сега батибалено !

а тук в БГ се сият само част от облеклата на Манго и предимно костюми  Grinning ! Явно не сте ме разбрали !

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Вчера влязох там за първи път (пък аз живея до магазинчето  Embarassed),

Накрая ще се окаже, че с теб се разминаваме често по Иван Асен, пък може и да се познаваме даже!  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 381
Абе не съм сигурна, че Манго-то го шият тук - дрехите които съм си взимала имат етикети, че са произведени в Пакистан, Бангладеш, чантите - в Китай .....

Но оплаквания от качеството нямам засега, само чакам с нетърпение намалението Wink

и тука шият като луди за Манго, аз опредеелно съ разочарован от тях защото платовете са им много некачествени и изкуствени. Аз все чета етикетите за състава и техните определено нямат нищо естествено, освен лятната колекция - памук ( че е по-евтин). А пък сега зимните нямат аграм вълна, щото е по-скъпа.

# 24
  • Мнения: 2 529
Абе не съм сигурна, че Манго-то го шият тук - дрехите които съм си взимала имат етикети, че са произведени в Пакистан, Бангладеш, чантите - в Китай .....

Но оплаквания от качеството нямам засега, само чакам с нетърпение намалението Wink

Шият, шият Wink Имам панталон Манго, който си купих в Малайзия от оригинален магазин на фирмата и по-късно забелязах, че на етикета пише Made in Bulgaria. Mr. Green Малкият пък има пуловер, купен от баща му от Щатите от The children's place, на който се мъдри същият надпис Grinning Хубаво е, че се шият тук маркови дрехи, ама още по-хубаво ще е да си имат магазинчета за непласираната продукция на символични цени  Laughing За това си мечтая аз Laughing

# 25
  • Мнения: 5 391
В Русе,Bobo Zander,се продава във фирменият магазин на Аристон.Вероятно и на други места е така.

Общи условия

Активация на акаунт