Какво би ви липсвало най-много от държавата, в която сте?

  • 2 089
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 235
Би ми липсвала пъстротата и красотата на Париж.
Културата и изтънчеността на франсетата.
Винаги усмихнатите продавачки и любезните съседи.
Хубавата храна и вино, разнообразието на сирената...  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 909
Еzерото, сигурността, zаплатите, стандартът като цяло, късото раzстояние до граниче6тите държави, коледният трамвай, сега по коледа тук блиzо до еzерото има опъната палатка, в която човек може да си прави све6ти  Heart Eyes, красивите витрини на магаzините, богатите коледни украси, липсата на бюрокрация, фондю .....  Joy

# 17
  • Мнения: 1 854
да отида на бар и да хвърлям всичко по земята, кеф Mr. Green



Бре и аз сьм чувала, че дори и фасове под бара си хвьрлят клиентите newsm78. Разкажи малко повече Thinking, че ми стана интересно Grinning

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами би ми липсвало наи ве4е спокоиствието и усмивките на хората . "Добро утро" от устата на непознати ..което малко или много ти оправя настроението . големите хипермаркети -
 храната им .
Оранжевке - тук отива6 на бар - изправя6 се на барната стоика и кеф ти лющиш семки , кеф ти си  тръска6 цигарата на земята ,ако щеш се замеряй със салфетки после пак ги хвърля6 на земята ..оба4е не навсякъде е така .. все пак казват 4е колкото е по мръсна земята в един бар - толкова е по добър бара (по вкусно готвят , и пове4е хора ходят ). НЕ говоря за ресторанти Simple Smile оба4е

# 19
  • Мнения: 1 854
Ще ми липсва вьзможността да стигам за кратко време до сьседни дьржави, шопинг центровете, пазарите за антики и стари вещи, телевизионните програми, кавалерстването на холандците, усмихнатите продавачки, топлите поздрави дори и между непознати хора, флегматичните и спокойни шофьори, мелниците, задружния дух на хората, пристанищата с красивите лодки, кораби и яхти, цвета на небето, факта, че почти всеки говори англ. или друг западен език, различен от холандския, интелигентните хора, кьщичките в стар стил, художествените галерии, както и много други, за който в момента не се сещам.

# 20
  • Мнения: 7 837
Морето и осемте месеца слънце Wink
Океанът и дванайсетте месеца слънце  Wink

И спокойствието на село.

# 21
  • Мнения: 108
Всичко - на първо място мъжа ми, модерните и дебелички гъркини, спокойствието и усмихнатите лица на хората, начина на живот, магазините, планината, морето, природата като цяло. Това е за което се сещам в момента. НО едва ли е само това. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 825
Те май испанките са изброили всичко  хубаво в Испанията ... какво друго би ми липсвало  newsm78 ...май ще ми липсват каманаците и фъфленето  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 854
Оранжевке - тук отива6 на бар - изправя6 се на барната стоика и кеф ти лющиш семки , кеф ти си  тръска6 цигарата на земята ,ако щеш се замеряй със салфетки после пак ги хвърля6 на земята ..оба4е не навсякъде е така .. все пак казват 4е колкото е по мръсна земята в един бар - толкова е по добър бара (по вкусно готвят , и пове4е хора ходят ). НЕ говоря за ресторанти Simple Smile оба4е

Леле, Анке....доста свинско ми звучи...ма сигурно е забавно Mr. Green
Само ако отида в такьв бар да не ми изгори някой косата или дрехата като си трьска или мята фаса на земята, че тогава и аз като онази тема на Marinski/май така се казваше newsm78/ ще има да плюя и да показвам мускули Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 212
да уто4ня 4етова с хвърлянето на фасовете и хартийките е в типи4ните техни испански барове за тапа. Нещо като знак на уважение, бе тяхна традиция си е. Пове4ето са от дърво с мини витринки от стъкло на които има наредени всевъзможни вкусотийки, на които викат тапи, има много бира, вино и мезе. МНЯМ  Mr. Green От таваните висят хамон, техните бутове, вика се здраво, келнерите хвър4ат нагоре надолу.  Поресторантите и английските пъбове не е така.

Да допълня какво ще ми липсва, голямата евтиния, цветята висящи от балконите, замъците, старите и новите средиземноморски къщи и многото увеселителни паркове които има тук, климата.

# 25
  • Мнения: 1 854
Тея, тези барове тапа, "tapas"  ли се пише? Ако е сьщото - тук имаме такьв до нас. Ходих ведньж, мезетата бяха чудни, имаше жива музика  - някакьв Педро пееше и свиреше на китара, а половината от клиентите бяха вече под масата Crazy в 7 часа вечерта Whistling

# 26
  • Мнения: 4 212
хахах, да, то4но това е ТАПАС, е браво на Педро  hahaha  Joy .
Нали не си представяш 4е фасовете летят по въздуха през хората, хаха, много се смях.  Laughing Laughing Просто се пускат леки4ко на земята и се сма4кват с кра4е.  Flutter
Забравих да кажа за испанска китара, пълни ми душата  Hug

# 27
....Забравих да кажа за испанска китара, пълни ми душата  Hug
На мене шотландската гайда. Всеки път настръхвам като я чуя (за кучо няма да говоря Mr. Green Laughing)
Май всичко ще ми липсва (без хъгиса  Sick)

Последна редакция: чт, 10 ное 2005, 18:16 от Honda

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
точно това е, дето тея го е обяснила Wink
не мериш със салфетки, а си пускаш дискретно между краката фас, клечка за зъби, тръскаш цигара.
и на мен отначало ми изглеждаше свръхсвинско, аууууу , ма как може? Flutter
после свикнах. естествено, че не навсякъде е така. липсата на хартийки и боклук по пода е свързано с посещаемостта на самия бар, начи нема ораааа Thinking. има ли такива -рейтинга е висок Flutter Laughing
ох, пък като те замерят с една пенлива, потна бира и после по дължината на бара ти плъзнат една тапа; скариди, охлюви, миди в сос, раци....мммммм

# 29
  • Мнения: 1 854
....Забравих да кажа за испанска китара, пълни ми душата  Hug
На мене шотландската гайда. Всеки път настръхвам като я чуя (за кучо няма да говоря Mr. Green Laughing)
Май всичко ще ми липсва (без хъгиса  Sick)

И аз настрьхнах, направо се смразих от гайдурката....страхотно е!

Общи условия

Активация на акаунт