Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 39

  • 44 052
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 131
в bonprix може ли да се плаща с БГ карта,някой поръчвал ли е от там

не, проверено е.

само с посредник!

мерси за отговора,ще се пробвам тогава с новия посредник easy2buy да видим как са..
тъкмо се засилих да поръвам с новта фирма,но формата им за поръчка е много неудобна и ще се насоча към друг посредник,не знам аз ли съм индиянка,ама как да си поръчам повече от 1 нещо,като са зададени по едно поле......от артикул,кат.номер и т.н... newsm78

# 706
  • София
  • Мнения: 210
На мен Г винаги ми опаковат гросерито в кашон, торбичките винаги са подредени според артикулите, никога не е имало смесено захар с веро например, много съм доволна в това отношение  Peace


Така е , но това май си го правят от магазина , а Г или друг само ги подреждат в кашонче.

# 707
  • Мнения: 4
моля ако някой знае   Praynig  http://www.dorothyperkins.com   става ли с бг карта или само посредник?  Peace

# 708
  • Мнения: 4 215
Stryper за качество говоря аз Rolling Eyes

Не видях разлика в качеството на шампоаните. Ползвали сме купени от тук и купени от там. Стават. По принцип предпочитам други марки.
Принципно добрите марки са хубави и тук и там.

Аз и за Pampers смятам, че не се различават много като качество. Пропускали са ми и купени от Uk, както и от BG. Дъщеря ми понася еднакво добе и двата вида. Само има доста голяма разлика в цената.
 

# 709
  • Мнения: 146
моля ако някой знае   Praynig  http://www.dorothyperkins.com   става ли с бг карта или само посредник?  Peace

Сайта има директна доставка до България. Peace

# 710
  • Мнения: 4
моля ако някой знае   Praynig  http://www.dorothyperkins.com   става ли с бг карта или само посредник?  Peace

Сайта има директна доставка до България. Peace
 bouquet много ти благодаря, кой да види  Blush   Hug дори има плащане с pay pal за който се интересува Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 21:29 от kate-rina

# 711
  • Мнения: 2 447
Queen L, ASDA-George ли отказаха поръчката ти ???
Да  #2gunfire
Заради картата ли?

# 712
  • Мнения: 1 490
Queen L, ASDA-George ли отказаха поръчката ти ???
Да  #2gunfire
Заради картата ли?
Кой ги знае тях за какво отказват... Пробвала съм ги и с Виза Електрон на ЦКБ, сега и с на ДСК. Повече няма да се опитвам да пазарувам от там - дори и не отварям сайта да не ме е яд  hahaha

# 713
  • Мнения: 590
да, за дете над 3 години няма да е интересно
малката му се радва, гушка го, целува го, повече внимание от каката му обръща
за да е пълна атракцията трябва и аксесоари- писти, завивки, чантички, а така излиза доста скъпо удоволствие
иначе, в китайските сайтове /дийлекстрийм мисля/ ги има за по 7 долара с безплатна доставка до тук, напазарувай ги от там по-добре Simple Smile


В момента не са налични. Благодаря за отговора Simple Smile

# 714
  • Варна
  • Мнения: 676
в bonprix може ли да се плаща с БГ карта,някой поръчвал ли е от там

не, проверено е.

само с посредник!

мерси за отговора,ще се пробвам тогава с новия посредник easy2buy да видим как са..
тъкмо се засилих да поръвам с новта фирма,но формата им за поръчка е много неудобна и ще се насоча към друг посредник,не знам аз ли съм индиянка,ама как да си поръчам повече от 1 нещо,като са зададени по едно поле......от артикул,кат.номер и т.н... newsm78

Не съм отваряла формата им, но не става ли да си увеличиш полетата с Копи/Пейст?

# 715
  • Мнения: 252
тъкмо се засилих да поръвам с новта фирма,но формата им за поръчка е много неудобна и ще се насоча към друг посредник,не знам аз ли съм индиянка,ама как да си поръчам повече от 1 нещо,като са зададени по едно поле......от артикул,кат.номер и т.н... newsm78

Аз реших да се регистрирам, за да видя как става и се спрях. Не мога да си давам ЕГН то под път и над път.

# 716
  • Мнения: 4
тъкмо се засилих да поръвам с новта фирма,но формата им за поръчка е много неудобна и ще се насоча към друг посредник,не знам аз ли съм индиянка,ама как да си поръчам повече от 1 нещо,като са зададени по едно поле......от артикул,кат.номер и т.н... newsm78

Аз реших да се регистрирам, за да видя как става и се спрях. Не мога да си давам ЕГН то под път и над път.

Аз също се отказах на този момент. Не виждам за какво им е.   Naughty

А и ако пратката се взима от камиона им, когато стигне тук, или от офиса им, даже адреса ми не им трябва, но да кажем че това е необходимо, ако ще го пратят по куриер или поща после.

# 717
  • Мнения: 4 215
По принцип ако издават фактури им трябват 3-те имена и адреса. Фирмата си е дала адрес, Булстат, регистрация за оператор с лични данни. Има регистрация в Търговския регистър. Изглежда ок.
Аз лично се регистрирах, но ще изчакам преди да ги ползвам. Винаги когато се прави нещо ново има неуредени неща. А нямам време и нерви да се ядосвам за каквото и да е.
Това е единствения посредник, който си плати за реклама във форума. Което за мен е голям плюс.
Но днес ме подразни един пост в темата за Marks&Spencer. Една потребителка рекламираше новата фирма. Кликнах да видя последните й мнения, тъй като беше с 0 публикации. Прилича си на рекламата, която познаваме от предишни посредници. 
Тяхна си работа. Колкото повече посредници - толкова по-добре за нас - клиентите. Особено ако се конкурират, а не се съюзат Simple Smile

# 718
  • Мнения: 106
Някой виждал ли е да се предлага в някой сайт тази марка  Chester & Carnaby  ?

Марка обувки ли са?
Да, обувки  Confused

# 719
  • Мнения: 41
как мога да платя в Мадъркеър  чрез Paypal??
Търсих но никъде не видях тази възможност - моля помогнете

Общи условия

Активация на акаунт