Педиатрите във Варна 3

  • 413 213
  • 1 942
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Варна
  • Мнения: 692
Да не изпусна полезната тема   bouquet

# 17
  • Мнения: 137
Д-р Хариева преглежда в Майчин дом.

# 18
  • Мнения: 4 335
Записвам се и аз да следя.
Мен ме интересуват лекари за частен прием,в смисьл не мисля да сменям личната,но до сега за второ мнение или когато нещо ме притеснява ходихме при Соколова,тя явно няма да преглежда вече.Та ме интересува някой на когото да може да се разчита и през почивните дни.

# 19
  • Мнения: 2 562
Много се извинявам предварително ако е дискутирано в старата тема,но понеже е супер дълга нямах възможност да я изчета цялата...Въпроса ми е някой има ли впечатления от д-р Димова в Майчин дом? Има ли записани при нея и какви са отзивите им? Също ми бяха казали че доц.Близнакова(в Терапията)е много добър педиатър,но аз и за нея нямам никаква информация...Някой да сподели нещо? И за двете педиатърки ме интересува дали лекуват адекватно,избягват ли АБ,отзовават ли се ако има проблем(включително събота и неделя) и т.н Thinking

# 20
  • Варна
  • Мнения: 391
Доколкото знам доц.Близнакова е детски нефролог. Не съм чувала да е педиатър на обща практика. Но може и да греша.

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 13:32 от Поспаланка

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Доц. Близнакова не работи като педиатър, а като детски нефролог и на частна практика, не знам само в Терапията дали преглежда по каса, аз лично не бих отишла при нея защото е ужасна, много е арогантна и надменна. Когато родих дъщеричката си ни приеха в интензивно отделение по спешност с гърчове и след месец и половина лутане докато разберат какво има, при преглед с ТФЕГ се оказа че има кисти и когато започнах да разпитват какви са, може ли да се премахнат оперативно и т.н. Близнакова беше дошла при нас не знам за какво и започна да се блещи че да не била в съда какво съм била за разпитвала. А и с другите си пациенти се държи така "мило".

# 22
  • Варна
  • Мнения: 777
Да не ви пропускам, че идва време за смяна на личен лекар май... Mr. Green Бях относително доволна от нашата, но при първото по-сериозно разболяване се омота адски. За спешни посещения, ако се наложи, сме ходили в "Д-р Лисичкова", но не останах доволна. Да не навлизам в подробности, но не разбрах за какво платих 60лв. То е ясно, че в 03:30ч през нощта не мога да разчитам на отзивчив лекар, но поне един ценоразпис да бяха сложили...

# 23
  • Мнения: 2 562
Един наш познат ме насочи към Близнакова-била шеф на детското отделение,педиатър и т.н...Явно и той горкия не знае какви ги говори Laughing А за д-р Димова няма ли някой с впечатления?

# 24
  • Мнения: 2 071
 В темата за Майчин дом има мнения за д-р Димова - не особено ласкави, от друга страна аз имам познати при нея - доволни са хората. Ама всеки е с различни критерии, нали знаеш:).

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аааа, аз на два пъти съм имала допир с клиниката на Лисичкова и двата пъти останах недоволна, но пък си платихме като попове. Определено цените им са "супер" за разлика от медицинската част.

И наистина не е лошо мама хипопотама, като пуска нова тема да се постарае да дане линк към предната и да сложи тази информация в първия си пост. Темата е информативна и ако се изгуби препратката към предните теми, то се губи смисълът.

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте мами,от известно време се опитвам да събера информация за добър педиатър,но все още съм доста неориентирана.Затова реших да питам тук дали някоя от вас би могла да ми препоръча такъв(за предпочитане в младост или санита,но не е задължително).Като под добър педиатър разбирам да не изписва антибиотик при всяко неразположение,да записва часове(с оглед на чакането) и да си вдига телефона.Освен това ще бъда благодарна ако някоя майка ме насочи към ЛЛ,който да приеме спокойно позицията ми ако откажа ваксина,а не да ме напада за това.Май станаха доста критерииите,но бих се радвала да мога да намеря лекар за детето си който да отговаря поне на първата част от тях.Благодаря ви предварително.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 28
...Въпроса ми е някой има ли впечатления от д-р Димова в Майчин дом? Има ли записани при нея и какви са отзивите им?



Ами моето дете е записано при нея, но не съм особено доволна. Чакам д-р Хариева да заработи с касата и да я сменям. Случвало ми се е да звъня в събота и неделя, защото дребния е бил болен, но не ми е вдигала телефона/звъняла съм в прилично време, не обедно или късно вечер/ . Единия път съпруга ми буквално я изнуди да прегледа бебето и да му пусне изследвания, въпреки че имахме бележка от спешния от предната вечер. Струва ми се малко не заинтересувана, прибързана и прекалено фамилиярна с майките. Но нещото което много ме дразни е когато отидем с болно бебе тя казва на дъщеря ми, която е на 2 и половина години" ти пак ли разболя бебето?".  Абе....ще я сменям.

# 28
  • Мнения: 2 562
kraspro,ще я наблюдавам как се държи с бебето и нас...Дано не ме накара да съжалявам че сме при нея Crossing Arms

# 29
  • Варна
  • Мнения: 82
Записвам се и аз, че никак не съм доволна от Катя Димова и търся алтернатива

Общи условия

Активация на акаунт