АВГУСТинчета 2006-тема 5

  • 60 899
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 12 302
  Марулка, чакам ви с нетърпение  Simple Smile
  Ние преди вече година май изкарахме всичките варицела. Учудващо се оказа, че и аз не съм я карала. Иначе за защитата и да се кърми е до около шести месец, след това шанса да си си се зарази, ако е член от семейството, който не го е карал е над 90 процента някъде. Аз съм доволна , Елена я изкара сравнително леко и знам, че вече е минало.

# 646
  • София
  • Мнения: 5 795
Не знаех  Embarassed Имам някакви спомени, че в другата ни тема по-голямото дете кара варицела, пък малкото, кърмено, не се разболя и затова съм останала с такова впечатление  Embarassed
Пухче, пожелавам ти тогава розови гащи  Hug и всичко да е наред!  Hug Hug

# 647
  • Мнения: 574
Пух, пожелавам ти розови дрешки и прически, щом така искаш Hug
Айла, и аз да ти кажа, че много ми хареса, това, което ви се получава, гледах ти снимките в ранните часове. И аз, като Елфчето, не знаех какво е омасляване Embarassed

# 648
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Ало, бременните, я на отчет тук - коя до къде стигна, кой месец, седмица, фетални-метални морфологии - паци ли ще има, пеперуди ли, ей такива фундаментални неща ме вълнуват мен!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 649
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Ало, бременните, я на отчет тук - коя до къде стигна, кой месец, седмица, фетални-метални морфологии - паци ли ще има, пеперуди ли, ей такива фундаментални неща ме вълнуват мен!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз не питам за кариеси ма душата и за денталното ви състояние, а за феталното  Flutter

# 650
  • Мнения: 634
Ало, бременните, я на отчет тук - коя до къде стигна, кой месец, седмица, фетални-метални морфологии - паци ли ще има, пеперуди ли, ей такива фундаментални неща ме вълнуват мен!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз не питам за кариеси ма душата и за денталното ви състояние, а за феталното  Flutter

 Joy Joy Joy

ехааа, ама сте готини! Hug

Пухче, и аз ти пожелавам една сладка принцеса! Praynig

# 651
# 652
  • Мнения: 4 970
Пух, пожелавам ти розови дрешки и прически, щом така искаш Hug
Виж сега, пожелай девойка, ама тия розви дрешки и прически на някой  мъж ако се паднат....малко на друга сексуалност може да отидат нещата и не знам доколко ще се зарадва пух4ето на тази модификация и  изглед на розовото Sunglasses
Пух,хайде и от мен едно палцестискане за желаната принцеса.Представям си я ве4е с твоите  нмевероятни очи.... Crazy Heart Eyes Hug

# 653
  • София
  • Мнения: 760
Виж сега, пожелай девойка, ама тия розви дрешки и прически на някой  мъж ако се паднат....малко на друга сексуалност може да отидат нещата и не знам доколко ще се зарадва пух4ето на тази модификация и  изглед на розовото Sunglasses
Пух,хайде и от мен едно палцестискане за желаната принцеса.Представям си я ве4е с твоите  нмевероятни очи.... Crazy Heart Eyes Hug
[/quote]
ха ха ха
Вярно, че въпреки свободомислещия ми дух, ако опрат нещата лично в мойта градина - не знам дали ще ми издържи духа....
мерси за подкрепата  Hug
опитвам се да "визуализирам" за по-сигурен резулат, нали такива са модните тенденции  Laughing, ама както казва моята АГ "работим с материали на клиента", каквото такова
 

# 654
  • Мнения: 574
Много уместна забележка, всъщност Simple Smile Поправям се, Пух, пожелавам ти момиченце Hug

# 655
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Ало, бременните, я на отчет тук - коя до къде стигна, кой месец, седмица, фетални-метални морфологии - паци ли ще има, пеперуди ли, ей такива фундаментални неща ме вълнуват мен!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз не питам за кариеси ма душата и за денталното ви състояние, а за феталното  Flutter

аааайде и тук да пиша  Flutter  шаренко ще е у нас, както казва една друга августинка: Пижо и Пенда, един вид ще си имаме  Mr. Green таткото каза, че веднага щял да черпи, щото 3 жени много щели да му дойдат Joy   краси, стискаме палци за момиченце при вас   Heart Eyes 

# 656
  • София
  • Мнения: 12 569
Блу, честито!   bouquet Един прекрасен син ти пожелавам  Simple Smile

# 657
  • София
  • Мнения: 4 035
Блу, честит ти син, на другата августинка обаче й се изсипват на веднъж Mr. Green На мен ми е мноооого рано за такъв отчет, за сега само стискам палци да се закрепи Praynig

# 658
  • София
  • Мнения: 5 795
Блу, честито  Grinning Hug
Бубче, стискам палци вс. да е наред! Praynig

# 659
  • София
  • Мнения: 760
Блу честито - бат Пепи сега се е надул от гордост  Laughing

Бубче - стискам палци

Общи условия

Активация на акаунт