Неудобни въпроси към ???

  • 3 562
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 880
 Joy Joy Joy Joy Joy
Ех каква веселба се е zаформила тук Laughing аz беz малко да пропусна.
Сега остава само Хонда да си отговори на въпросите, къде се е покрила... Laughing

# 31
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
верно ша мъ умориите от смях..... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 32
  • Мнения: 4 212
не мааа, тва беше оня ден, забрадката я слагам да не умирисва скалпа, знам ли под коя плама какво ще ми се лу4и. Няма само лютеница да варя  Crossing Arms  Flutter  Mr. Green

# 33
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ох, момичета, уморихте ме от смях. Joy Joy Joy Голяма забава сте, да знайте. Mr. Green

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не мааа, тва беше оня ден, забрадката я слагам да не умирисва скалпа, знам ли под коя плама какво ще ми се лу4и. Няма само лютеница да варя  Crossing Arms  Flutter  Mr. Green

какво може да се слиучии под палма newsm78 newsm78 newsm78 .....я кажи, кажи.....

# 35
  • Мнения: 1 854
Да вземем да и звьннем да я питаме за отговорите на вьпросите, колко е часа у Шотландско newsm78 Ама ако я прекьснем по време на важно мероприятие с половинката, после не ща тя "да гони" с нейните вьпросчета, ако аз сьм наред другата седмица Crazy

# 36
  • Мнения: 1 173
не мааа, тва беше оня ден, забрадката я слагам да не умирисва скалпа, знам ли под коя плама какво ще ми се лу4и. Няма само лютеница да варя  Crossing Arms  Flutter  Mr. Green

Усещам аз, че е дошел Педро и ти е посвирил на гъдулка, ма нещеш си каиш.... Thinking

# 37
  • Мнения: 2 825
Аз друго си мисля... навремето имаше една приказка.... койт предложи, той заложи  Mr. Green Ама мацката нещо го подмина този момент  Wink

# 38
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ще има  newsm75 newsm75 newsm75 усещам аz  smile3521 smile3521 smile3521

# 39
  • Мнения: 1 854
Няма само лютеница да варя  Crossing Arms  Flutter  Mr. Green

Особено ако си ходила по много бригади навремето, сигурно ти е писнало Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 212
Цък, Педро е при Хара, моя е  Хорхе  Grinning

и ако искате да знаете ве4е в цяло Габрово затварят с 2 капа4ки и аз тъй. Намерих си един фитнесинструктор от блока, добре 4е е висок, голям избор.  Flutter Затваря ги от раз.
И на него му обещах от кислеите крастви4ки, ма ми каза 4е на него му стигало да ме гледа през балкона, как с две ръце хванала 4ерпака бъркам у казаня с лютеницата.  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 173

Давайте да се напишем, докат не са ни дръпнали шалтера... Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 3 098
не мааа, тва беше оня ден, забрадката я слагам да не умирисва скалпа, знам ли под коя плама какво ще ми се лу4и. Няма само лютеница да варя  Crossing Arms  Flutter  Mr. Green

какво може да се слиучии под палма newsm78 newsm78 newsm78 .....я кажи, кажи.....
Ами тя лЮтеницата бая време се вари,пък може времето да се уплътни под палмата с неЩо приятно Flutter

# 43
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Цък, Педро е при Хара, моя е  Хорхе  Grinning

и ако искате да знаете ве4е в цяло Габрово затварят с 2 капа4ки и аз тъй. Намерих си един фитнесинструктор от блока, добре 4е е висок, голям избор.  Flutter Затваря ги от раз.
И на него му обещах от кислеите крастви4ки, ма ми каза 4е на него му стигало да ме гледа през балкона, как с две ръце хванала 4ерпака бъркам у казаня с лютеницата.  Grinning

Теиич, ти както си обещала на всиички краставиички, лютеничка, какво  още готвеше zабравих, zа теб ще остане ли нещо? или само zа спорта си се zабраждаш Mr. Green Wink

# 44
  • Мнения: 1 854
и ако искате да знаете ве4е в цяло Габрово затварят с 2 капа4ки и аз тъй.

Как тьй в Габрово такава щедрост?

Общи условия

Активация на акаунт