Неудобни въпроси към ???

  • 3 565
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само по един  Naughty Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 3 098
Обещавам на вси4ки по един Хорхе, да не сте сами в ма4кането.  Joy  Joy  Joy
ша артисат надениците,май... hahaha

# 62
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ама добре отпразнувахме 10 ноември Partyспамърки такива newsm48
 обърнахме го на свободия, нали "бай тошо" спи по това време smile3507 tooth
орезелихме на весито темата bash

# 63
  • Мнения: 4 212
ай лека, 4е се окъкахме здраво. Не будете Хонди4, утре ще помете.  Grinning А, и да знаете, 4е тя е габров4е, койт се изложил, изложил  hahaha  Joy

тва с капа4ките беше лаф от "вилна зона"  Twisted Evil Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 854
Чакам сега Ходна да се включи с рецепти за наденци, кърначета и други рецепти от Българската Национална Кухня Heart Eyes

Преди рецептите има на вьпросник да отговаря....."Няма време" smile3505, нали помните предаването?

# 65
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ей, мацки, накарахте ме да си донеса супата пред компа. Joy Joy Joy Не оставяте човек да вечеря спокойно вече... Laughing Mr. Green

# 66
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ей, мацки, накарахте ме да си донеса супата пред компа. Joy Joy Joy Не оставяте човек да вечеря спокойно вече... Laughing Mr. Green
Бе ти пък, аз само бебето не съм донесла пред компа вече
вече ме хваща мускулна треска на стомаха от смях тук Joy Joy Joy

# 67
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Е, имат срама значи. Laughing Спряха се за малко, да хапнем и ний като белите хора. Joy

# 68
  • Мнения: 3 394
не ми се чете всичко,но аз мога да *отговоря-изклюкам* вместо Хонда на един от въпросите:

пише по-дълго от мен, значи аз съм около година и половина, тя ще да е примерно 2 newsm78

абе, маце, да не си се влюбила нещо в Хондичка-тя си е страхотна мадама, но аз не ти я давам smile3534 вече имаме сериозна връзка с предстояще планове Drunk

# 69
  • Мнения: 3 394
и още-какви са тези среднощни супи дето ги разнасяте насам натам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Германия
  • Мнения: 8 099
и още-какви са тези среднощни супи дето ги разнасяте насам натам Stuck Out Tongue Winking Eye
Ми то като няма друго време да хапне човек.. Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 7 837
Ко направихте бре  Shocked
Излизам за половин час и ве4е 6 страници  Mr. Green

Отиде и темата на момичето. А Хонда какво ще ви прави утре... Whistling

# 72
  • Мнения: 3 394
и още-какви са тези среднощни супи дето ги разнасяте насам натам Stuck Out Tongue Winking Eye
Ми то като няма друго време да хапне човек.. Rolling Eyes

що така бе мила, да не са се свършили вурсчетата у вашенско Sob

да ти пратя ли някой сосидж от мое село  261uu

днес си слушахме песничките и си мислих за теб Hug

# 73
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
и още-какви са тези среднощни супи дето ги разнасяте насам натам Stuck Out Tongue Winking Eye

Аааа, много моля. Stop Тука е 6 часа вечерта. Точно време за вечеря.  smile3521(в моя случай - 3 в 1 - и закуска и обяд). Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 394
аз пък хвърлям по едно око на бтв-ле леееееееее каква е  тази водеща, с торбички опд очите и само си чеша бузата newsm11

Общи условия

Активация на акаунт