Продуктите на "БИЛЕ" GD

  • 20 321
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 577
Централна билкова аптека.

# 16
  • Мнения: 350
Аз съм използвала акне серията още като излезе на пазара и бях много доволна.

# 17
  • Мнения: 19
Купих си анти- акне крем-гела  с които се мажа сутрин и евентуално след това нанасям фон дьо тен ако излизам някъде , а вечер си слагам избелващият крем    и наистина съм много доволна засега от продуктите им . Толкова чисто лице без пъпки не си спомням да съм имала скоро. За изсветляването още не виждам някакъв кои знае какъв ефект, но предполагам че трябва да се мажа упорито по продължително време. Скоро смятам да си купя и други продукти на тази фирма.

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. Моята кожа е нормална и имам акне по бузите, бели, черни и червени пъпки и точици. Та въпроса ми е,тъй като съм ползвала доста продукти, анти акне гела на биле подходящ ли е за мен? Наистина искам да се отърва от гадното акне и колко дълго се ползва?Странични ефекти има ли? Благодаря предварително Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 910
Много съм доволна от серията ROOIBOS Star ®
АНТИОКСИДИРАЩА СЕРИЯ ЗА ДЪЛБОКИ БРЪЧКИ И ЗАГУБА НА ПЛЪТНОСТ .Аз поръчах и ми ги доставиха.

# 20
  • София
  • Мнения: 577
Много съм доволна от серията ROOIBOS Star ®
АНТИОКСИДИРАЩА СЕРИЯ ЗА ДЪЛБОКИ БРЪЧКИ И ЗАГУБА НА ПЛЪТНОСТ .Аз поръчах и ми ги доставиха.

От къде ги поръчахте?

# 21
  • Мнения: 5
Не знам stefa от къде е поръчала, но открих, че може от тук http://torba.bg/kozmetika-protiv-akne/1757-kozmetika-seria-b-cos … zmivasht-gel.html
Скоро и аз ще ги пробвам, доста интересно ми стана... дано наистина са ефикасни. Ще следя темата.   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 910
Сайта за поръчка  е : http://krem-za-men.de31.com/

# 23
  • София
  • Мнения: 577
Мерси  bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 364
Тези кремове са най-доброто, което съм ползвала до момента. Вазелините им са страхотни. "Биле" са продукт на фирма "Боди-Д". Направо се учудвам на качеството, което предлагат за таква в случая смешна цена. Ползвала съм цялта избелваща серия - тогава включваше избелващ лосион, дневен и нощен избелващи кремове - за един месец нямаше и помен от петната от пъпки. Една приятелка също остана много доволна - луничките и значително изсветляха. Лосионът е култов, даде резултат още след няколко дни при мен. А от кремчетата кожата ми стана кадифена и сияеща. Кожата ми е нормална към суха, като в Т-зоната се омазнява. Но без крем не мога - много ми опъва. Нощният ми беше тежичък, но това е нормално за нощен крем, сутрин се събуждах с кожа като но бебе  Heart Eyes. Дневният ми беше перфектен. Защитният им крем, който е препоръчителен в периода на избелването, също е много добър.
Ето и сайта: http://www.bodid.net/index_bg.php#/bg/About/
Дано не се приеме като реклама - нямам нищо общо с фирмата, просто съм много доволен клиент.

# 25
  • Мнения: 5
Тъй като не си търся в момента крем, си взех коректор-шифта, май така се водеше. Ползвах го няколко пъти. Има ефект. Има и цвят, но по мое мнение не става и за част от макиажа. Това само като вметка, не му е това работата. Не изсушава прекалено пъпчицата, кожата си остава ок и не се бели, а пъпчицата се прибира и мястото се успокоява.
Това са първите ми впечатления. Продължавам да го ползвам, където се налага.
ПП Купих го за 4 лв.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 357
Моля, публикувайте състава на някой от продуктите. Предварително благодаря.

# 27
  • София
  • Мнения: 570
Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520550.210, първият пост е коментар на състава на анти акне крем гела. Peace

# 28
  • Мнения: 138
Здравейте , с мазна кожа съм. Някой ползвал ли е измиващият гел на биле ? Добре ли почиства кожата и изсушава ли я допълнително ?

# 29
  • Мнения: 1
Изключителни са просто - висококачествени и достъпни продукти. Не е изненадващо - имайки предвид, че създателката на продуктите (казват) е бивш технолог на Ален Мак - Пловдив. Но така или иначе, определено си струва да се опита. По
лзвала съм далеч по-скъпи ... и далеч по-невпечаляващи в същото време, продукти...

Общи условия

Активация на акаунт