Тема Незабравима (Unutulmaz) 112

  • 20 948
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 832
Аз отговорих Хаят,много ми се иска да му налее малко мозък тази мъдра жена,защото едва ли ще остане равнодушна към страданието на Еда.Достатъчно е да му каже само 2-3 факта,а той после и сам ще се осъзнае или поне се надявам  #Crazy #Crazy #Crazy Хич не вярвам в добрите намерения на Мелда,но дано не се окажа права

# 61
  • Русе
  • Мнения: 2 308


Я да си припомним един от всички хубави моменти на филма?!

# 62
  • Русе
  • Мнения: 2 308
Аз отговорих Хаят,много ми се иска да му налее малко мозък тази мъдра жена,защото едва ли ще остане равнодушна към страданието на Еда.Достатъчно е да му каже само 2-3 факта,а той после и сам ще се осъзнае или поне се надявам  #Crazy #Crazy #Crazy Хич не вярвам в добрите намерения на Мелда,но дано не се окажа права
Вярвам,че дори Мелда може да му каже нещо, но не и Бату и Едже!

# 63
  • София
  • Мнения: 832
Аз отговорих Хаят,много ми се иска да му налее малко мозък тази мъдра жена,защото едва ли ще остане равнодушна към страданието на Еда.Достатъчно е да му каже само 2-3 факта,а той после и сам ще се осъзнае или поне се надявам  #Crazy #Crazy #Crazy Хич не вярвам в добрите намерения на Мелда,но дано не се окажа права
Вярвам,че дори Мелда може да му каже нещо, но не и Бату и Едже!
Вени,аз все още се надявам,че Едже ще се осъзнае,т.е ще разбере от къде духа вятъра,ама знам ли все пак е сестра на Бату,защо да не прави мизерии  newsm78 newsm78 newsm78
А Мелда от яд може да каже нещо и вместо да му навреди да им направи голяма услуга на сладурите

# 64
  • Мнения: 24


Добър ден, скъпи дами!
Дано по-скоро видиме нашите любимци в такава прегръдка.
Розовке, отново си създала прекрасен клип! Поздравления!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 65
  • Мнения: 24
По повод анкетата отговорих - Хаят, защото мисля, че само тя сега може да налее малко разум в главата на Харун, заслепен от ревността. Не вярвам нито на Мелда, нито на Едже. Мелда както и каза Бату, като че ли  все още таи някакви мераци към Харун, а Едже според мен ще почне леко да притиска  Харун за повече близост, за да не изпусне момента и той да се върне при Еда.

# 66
  • Мнения: 0
според мен ниса ще каже на брат си защото тя най-добре от всеки знае какво  изпитва  еда .Харун би повярвал само на сестра си  изключено  е  да повярва на мелда.Личи си че тя все още е влюбена в него  и между нея и бату нямя да стане нищо.Любопитно ми е в коя серия бату ще бъде разкрит и как харун ще разбере че той е кенан много си мисля че  едже може да каже  истината харун за брат си

# 67
  • Мнения: 2
На въпроса от анкетата ми е трудно да предположа и отговоря.
Може би,всеки ще каже по нещо, а Харун сам ще сглоби пъзела, ако иска въобще да
го направи!

 newsm10 Поради тази причина, аз също не посочих отговор- не трябва някой конкретен да отвори очите на Харун, а той само да си сглоби пъзела.
Относно мъката на Ниса, дано сценаристите приложат сентенцията "Когато губиш, не знаеш, какво печелиш".

Благодаря за превода на г-жа Броненосец!!!
Поздравявам Розовка за новия й клип и боб за творбата!!!

# 68
  • Мнения: 186
Аз отговорих Хаят,много ми се иска да му налее малко мозък тази мъдра жена,защото едва ли ще остане равнодушна към страданието на Еда.Достатъчно е да му каже само 2-3 факта,а той после и сам ще се осъзнае или поне се надявам  #Crazy #Crazy #Crazy Хич не вярвам в добрите намерения на Мелда,но дано не се окажа права
Вярвам,че дори Мелда може да му каже нещо, но не и Бату и Едже!


Вени, не вярвам в Мелда ! Това ми е най-противният образ във филма, осмен сценаристите да искат да покажат някакво развитие в нея, ама с този тапирски поглед, как я виждаш да седне до говори нормално с Харун. Тя инфаркт ще получи като ги види двамата с Еда, ще видиш. Ямур, но Харун не влиза в сметкита й за бъдещето на Еда. Ще видите, че тя най-много ще пречи отново. Вярвам в благородството на Едже. Вярно , такъв мъж не се изпуска, но се надявам на нейното чувство за справедливост. Може би тя ще се оттегли с достойнство и ще помогне за разкриването на Бату.

# 69
  • Мнения: 0
Розовка, много хубав клип-поздравления newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501

 newsm75 лични Laughing

# 70
  • Мнения: 2
Установих, че в досието, което Тарък дава на Харун за Арас, са изписали истинската рождена дата на актьора.

# 71
  • София
  • Мнения: 832
Установих, че в досието, което Тарък дава на Харун за Арас, са изписали истинската рождена дата на актьора.
Веси,голяма си следователка  hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 0
видяхте ли в последните серии не даваха нито веднъж  ниса и едже  да разговарят като приятелки както в предишния сезон .Ниса много се е сближила с  еда   .Това означа че ще застана  на страната  на  еда.Явно приятелството й с едже е към своя край

# 73
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=3fFHnL2RmWc&feature=related-E kajete ima li vtori kato tqh koito da mogat da izigraqt taka tozi momeny  Cry Cry Cry Cry Cry

# 74
  • Мнения: 0
Mili moi,kam kogo moga da se obarna za prevoda na 57 epizod ?

Общи условия

Активация на акаунт