САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 57

  • 58 808
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 25
Ани, тази рокля и аз я искам. Дано не греша, мисля, че се намаляваше само с референтен от каталога и с предишните кодове за бенсимона. Сега се намалява с код 20/50.

# 721
  • Мнения: 0
Тази рокля аз е намалих с код за купите незнам кои точно на 14,99
В другата тема съм писала че съм я взела за 14  Embarassed сори сега видях фактурата Peace
Направо от саита, не от каталог.

# 722
  • Мнения: 1 672
искам да попитам всички кодове 20/29 ли са валидни само до днес

# 723
  • Мнения: 685
Ирка за 0.99 НП Simple Smile
Лошото е, че аз давам само 10Е и то с още нещо  Mr. Green т.е. както преди Снупи кодовете въжаха 20/29, та да добавя и някоя блуза до 10на Е  Joy искам, ама нЕма....затова нЕма и рокля!

Силви, май да, тези кодове, които се писаха последните 2 дни са до тая нощ в 1 ч

# 724
  • Мнения: 1 672
благодаря anny   bouquet утре сутринта ще опитам за всеки случай

# 725
  • София
  • Мнения: 5 884
Още един 20/29 - 34665, дава и 30% намаление на играчките.
Не зная докога е валиден.

# 726
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
кажете мили мои някой изгоден код...

# 727
  • Мнения: 3
Заигравката с кодовете за купите ми даде налични-чувалчето,часовника и купите,но не ме питайте за кодове всичко е на лични проби дано съм била полезна

# 728
  • Мнения: 0
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-en-maille-double-fausse-fo … =1&pos=35_n_n
Момичета някой може ли да ми каже възможно ли да се намали това яке?Аз успявам само безплатна доставка да ми даде.Благодаря предварително!

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Някой да има проблем с плащането с карта???? Картата ми е на МКБ Юнион банк и е Виза Електрон. Пробвах на всички акаунти, но не мога да платя никъде с нея. Сега вече въобще не ми дава опция да плащам с карта??

# 730
  • Мнения: 18
Заигравката с кодовете за купите ми даде налични-чувалчето,часовника и купите,но не ме питайте за кодове всичко е на лични проби дано съм била полезна

Аз колкото и да си играя все улучвам чувалчето /gtf77, frd25, DKC04/, а искам купите  Crossing Arms

# 731
  • Мнения: 394
Заигравката с кодовете за купите ми даде налични-чувалчето,часовника и купите,но не ме питайте за кодове всичко е на лични проби дано съм била полезна

Аз колкото и да си играя все улучвам чувалчето /gtf77, frd25, DKC04/, а искам купите  Crossing Arms

Аз пък искам часовника, но госпожата преди теб не каза кодовете, с които се е хванал, а честно казано опитах няколко комбинации, но ударих на камък и се отегчих....

# 732
  • Мнения: 11
и аз уцелих чувалчето - JND91 и JN9D1 F58GT F2GT1
и купите - JD91N
А ИСКАМ ЧАСОВНИКА!!!

и оооооще едни купи - JD9N1
честито на печелившите, ама ако някой е така добър като мен и даде един работещ код за часовника, ще съм много признателна! Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 01:16 от tanitas

# 733
  • София
  • Мнения: 5 884
Изтекли са 20/29. Как ме е яд, само 1 поръчка пуснах.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Изтекли са 20/29. Как ме е яд, само 1 поръчка пуснах.

Мда, и при мен никой от тези кодове не се хваща. Тъкмо се нагласих една пижама да си пусна.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт