Къде носите лични документи и пари?

  • 1 968
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Моят мъж си носи всичко в чантичка на кръста, откакто си губи и документи и телефон и ключове, и за сега е доволен.
И моя мъж така.  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 493
Документите в портфейла,  него в раницата или чантата, а парите винаги по джобовете !

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нося свободни панталони със странични джобове, та там.

и моя мъж - всичко е по джобове

И моят така

# 18
  • Мнения: 2 596
В елегантен портфейл, а него в задният джоб /ако е с дънки/ или във вътрешен джоб на яке.
И моя мъж така.

# 19
Досега по джобовете, но жена ми наскоро ми подари портфейл и отскоро го нося, ако случайно не съм го забравил.

# 20
Лесно Ви е на Вас тук. Джобове, чантички и разни удобства. Що не питате бушмените и разните темподобни племена които разполагат само с една препаска къде си носят документите па и мобилните телефони. newsm45

# 21
  • Мнения: 1 363
всичко в портфейла в задния джоб..
при това винаги нося всичките си лични документи със себе си.. разни кредитни и дебитни карти.. китни почти не нося със себе си.. освен нявки дребни за кафе.. цигари и т.н.
останалите документи (разни простотии, като регистрация на фирма, паспорт /личната карта.. т.е. те са две в порфейла стоят, но паспорта е голям/ санитарни книжки и намси кви си други простотии.. разни фактури.. и още Бог знае какво) също често ги нося със себе си в раницата...

Общи условия

Активация на акаунт