Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 476
  • 730
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 620
Маргало , много е сладко това, добре че съм с лаптопа, че нямам мишка за държане hahaha

Послушай себе си за шума Hug интуицията ти няма да те излъже. Енергията е мого силно нещо, едни я чуват а други виждат, трети пък им идва като музика, цвят, число....многообразие

# 331
  • Мнения: 10 718
Маргалче, мисля, че е възможно шумът, който чуваш да е свързан по някакъв начин с чакрите на ушите  Simple Smile

Виж този пасаж от Дорийн Върчу:

„Чакрите на ушите“ се намират точно над веждите в лявата и дясната страна и имат работа със слушане на Духа. Тези които медитират мълчаливо и се настройват към съобщения от небето, стимулират своите ушни чакри и имат склонност да привличат други чуващи.

# 332
  • Мнения: 1 568
Ооох, смея се тука като една луда  Joy hahaha
Заболя ме коремът  Joy

Аз избирам да вярвам на Айнщайн  Joy и приемам всяко нещо за чудо, та ще рече , че "чувам си" квото си искам Joy Joy Joy Joy Joy
Joy

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 15:21 от Маргало

# 333
  • Мнения: 818
Маргало,
и аз го чувам,не си сама  Flutter

# 334
  • Мнения: 1 568
Маргало,
и аз го чувам,не си сама  Flutter

Идея си нямате как се треса от смях  Joy Joy Joy Joy

# 335
  • Мнения: 818
Ама аз сериозно хехехехех  Joy
Мислех,да зи взимам свещи за уши. hahaha

# 336
  • Мнения: 1 568
Ама аз сериозно хехехехех  Joy
Мислех,да зи взимам свещи за уши. hahaha

И аз сериозно бе мацка, ама виж какво весело стана  hahaha

# 337
  • Мнения: 287

Маргало, или кръвно или тинитус http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%81
Ясночуването не е чуване на шум.

# 338
  • Мнения: 1 568
Какво е ясночуването, разкажете Hug
Знам че моето не е такова, защото не го разбирам, предполагам за да чувам ясно, трябва да го разбирам най-малкото това което го чувам, за да го определя и като ясно Hug

# 339
  • Мнения: 90
Ще попитам тук , после мисля и в подобните теми, защото напоследък ме вълнува...
Та какво е мнението ви за шумът в ушите, не желая медицински обяснения, но мога да чуя сравнения едното и другото.
Вълнува ме силният шум като от море, както когато сложиш рапан до ухото си....
Чува се винаги...а когато доближиш длани океана бушува в ушите ти, не просто шум...река, море, вода, океан...


Ами може да е всичко, което момичетата са написали. Най-вече улавяне на енергия с различни честоти. Но може да има и медицинско обяснение.
Да някой радиосигнал  Thinking

Хахаха Може и радиосигнал да е. Дано е някое по-хубаво радио само.  Laughing

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета, моля за вашата положителна енергия!  Praynig  Малката ми сладка дъщеричка пак е с температура. За миналия месец и половина сме изпили три антибиотика и направо се побърках, когато днес се събуди пак с температура. Всичко загуби смисъл, чувствам се толкова безсилна.

# 341
  • Мнения: 958
 mamka mimka , ще се оправи детето, спокойно.
Не е лесно да си майка.
Един съвет от мен, пусни стерилна урина  Hug

# 342
  • Мнения: 3 929
Момичета, моля за вашата положителна енергия!  Praynig  Малката ми сладка дъщеричка пак е с температура. За миналия месец и половина сме изпили три антибиотика и направо се побърках, когато днес се събуди пак с температура. Всичко загуби смисъл, чувствам се толкова безсилна.
Mamka Mimka, спокойно. Нищо не губи своя смисъл, само ние му придаваме такъв вид и значение. Моят съвет е да ограничиш АБ, освен ако КРАЙНО не се налага. Всички знаем добре, докторите изписват АБ, за да се презастраховат. Обръщай й повече внимание, повече топлина и нежност. Много силно им действа на децата това, котгато са болни. Ходи ли на ясла, на градина? Ако е така, изобщо не се учудвам. Синът ми също много боледуваше, когато тръгна на ясла, нашите АБ също бяха много, но аз самоволно реших да сложа край на този омагьосан кръг и се заех сама с лечението му, когато се разболееше. Много търпение и любов към детето, всичко ще се оправи. Това е да си майка. Hug

# 343
  • България
  • Мнения: 224
Момичета, моля за вашата положителна енергия!  Praynig  Малката ми сладка дъщеричка пак е с температура. За миналия месец и половина сме изпили три антибиотика и направо се побърках, когато днес се събуди пак с температура. Всичко загуби смисъл, чувствам се толкова безсилна.
Колко ти е голямо детенцето?Да не излизат кучешки зъби или кътници?

# 344
  • Мнения: 818
Защо не пробваш с мама терапия?
Преди,няколко вечери издебнах малката,беше заспала туку-що и започнах да и говоря.
Интерестното беше,че започна да повтаря след мен: Добро дете,мама ме обича  smile3507
(със сигурност беше заспала).

Общи условия

Активация на акаунт