Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 391
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 753
Запис за да не ви изпускам.

# 91
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Bili-san, благодаря за превода! Чудесно си се справила, а статията е много интересна.   bouquet

# 92
  • Мнения: 72
Bili-san благодаря, ще ми е интересно да продължиш с превода когато имаш възможност  Hug

# 93
  • Мнения: 4
Добро утро, мили феи!   Nature Sunny

Колко хубаво е да започнеш деня си с усмивка, предизвикана от позитивни постигни, просто ей така!   newsm47

Nadia79, сподели как върви 30-дневната проба. И аз смятам да се подложа, мисля, че не ми е проблем ранното ставане, а по-скоро волята не ми достига да почна с упражнения, а много пъти съм почвала и до никъде не съм стигала....ти какви упражнения правиш?

Bili-san, благодаря за превода! Ще ми е интересно да прочета и останалата част, ако имаш възможност разбира се!  Hug

Изпращам много положителна енергия на Ники!  babydust7

# 94
  • Мнения: 72
Много положителна енергия за Ники!

Момичета според тоя календар седмият лунен ден е днес( символ петел) май сме прибързали с ритуала. http://www.astrohoroscope.info/lunenhoroskop.php

# 95
  • Мнения: 1 346
Добро утро и от мен!
Специални благодарности за Лени и големия труд, който е положила! Hug
Благодаря на Били-Сан за превода! Много е интересно и полезно  Hug Само да вметна, че наистина когато съм въодушевена от мое силно желание  без да му се впрягам, т.е без да му се безпокоя, само си стоя и наблюдавам от страни, как се случва, и така радостта само се мултиплицира, т.е с радост си го отглеждам и с радост си му бера плодовете. Вече осъзнах, че безпокоя ли се за нещо само спирам реализирането му, отпусна ли се, грейне ли радостта в сърцето ми и някак си нещата се нареждат сами на принципа на "най-малкото съпротивление и губене на най-малко енергия".

Благоприятно развитие за Ники!

Включих се с това с листчетата, /направих го за да утвърдя в собственото си съзнание картината на това което искам, за да не е разпиляно и неясно за самата мен/ малко си го преиначих, много е забавно, вече ще чакам за резултати мои и на тези които се включиха. Grinning

Слънчев и усмихнат ден прекрасни момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 0
Bili-san   БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА!




zari_a

Дата       Лунен ден
11.11         6-7 (12:02)
12.11         7-8 (12:33)


т.е. 7 лунен ден започва в (12:02)часа   и продължава до 12.11.(12:33),когато вече започва 8 лунен ден.
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

# 97
  • Мнения: 72
Благодаря nvesela, помислих,че за пореден път нещо ме дърпа назад и дори един ритуал немога да направя както трябва.  ooooh!

# 98
  • Мнения: 515
тъй и тъй да се разпиша аз  Laughing Обещах да разкажа като имама повече време как едно от желанията в списъка ми се изпълни. Миналата седмица съвсем случайно реших на работа вместо да пусна телевизия, както всяка сутрин за фон.. Пунах радио. По едно време следобяд чуавам по радиото, че била започнала някаква игра и като чуеш някакъв сигнал им пращаш имейл в колко часа си го чул. Точно след това почти веднага чух сигнала и изпратих имейл. В 6 часа тъкмо се бях оплеснала с едни договори и чувам "От 300 човека играли на играта, победителят е" ......... Мойто име  Shocked Shocked #Crazy И като се панирах, хем се радвам хем незнам какво да правя  Joy Joy Joy В една еуфория изпаднах... та така звънаха от радиото и ми казаха ,че съм спечелила двупосочен билет от една авио компания до избрана за мен дестинация от възможни 3- Мадрид, Манчестър или Лондон. Естествено за мен избрах Мадрид...

А сега познайте какво беше желанието ми в списъка  Joy Joy Joy " да имам възможност да отида на почивка в Испания"  Heart EyesМного съм щастлива.... Как така от 300 човека избраха мен, с един единствен имейл, думи нямам.... така че момичета продължавайте да мечтаете, защото мечтите по един или друг начин се сбъдват  Hug Hug

# 99
  • Мнения: 1 305
поздрвления!!!  bouquet Това е прекрасно доказателство ,че когато имаме смелостта да поискаме,това от което се нуждаем,има и начин то да дойде при нас!!!!
Момичета,темата ви е невероятна!!! Много красива,много богата и подредена!!!  Аз лично от много години се опитвам да чета литература,която ми дава кураж да продължавам напред (имам страшно негативни мисли ,идеи  и действия....някак все вървя срещу себе си  Rolling Eyes...),все взимам чета....оставям...започвам нещо ново.....и така до никъде...Сега,обаче съм взела решение да проследя вашата тема и да чета и правя това ,което вие споделяте newsm51...Много по лесно ще ми е да вървя по начертания от вас път...

# 100
  • Мнения: 613
Bili-san, благодаря ти   bouquet.Статията ми беше много интересна,а преводът ти е чудесен! Hug
VIKI,ех че вдъхновяващо доказателство на закона за привличане!Приятно прекарване в Мадрид! 

# 101
  • Мнения: 72
Viki много се радвам за теб, още едно доказателство, че всичко е възможно.  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 9
Момичета страхотни сте и искрено Ви се възхищавам.
Bili-san, благодарности и от мен.Статията ми беше много полезна,прекалено сериозно гледам на въпроса с парите и имах нужда от приземяване.  bouquet
VIKI от сърце се зарадвах за сбъднатото ти желание и ти пожелавам едно незабравимо изживяване. Hug
Слънчев и усмихнат ден.

# 103
  • Мнения: 3 118
♥VIKI♥, така е то - няма нииииищо случайно!  Wink

Bili-san, и на мен ми хареса превода ти, ако имаш време и желание ще се радвам да прочета още.   bouquet

# 104
  • Мнения: 90
VIKI, чудесно!!!  Hug Пожелавам една приказна екскурзия до Испания.

Благодаря, че сподели!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт