Питане до тези, които бягат

  • 1 514
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
 И аз съм била в редиците на бягащите , ама мина доста време от тогава . Бягах на стадиона в града , обаче от настилката ми се възобнови стара трявма и спрях . Отеделно ,че ми доскучаваше да бягам в кръг, клкото и да е  голяма (400м е обиколката) . Накрая винаги завършвах с поне 100 метра спринт  , полезен е  Wink

   Успешно  практикуване !  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 798
Тичането си е полезно,няма какво да го усукваме,кой колкото може първоначално.Чела съм и фитнес-инструктора ми каза,че е хпубаво да се редува интензивно бягане с ходенето/ще станете бързоходки Wink/.Тичането е чудесно тонизиращо мероприятие/ако се приготвиш за него/-удобни дрехи ,маратонки,шапки,ластици и пр. Wink

# 17
  • Мнения: 4 212
защо вси4ки бягате сутрин? На мен са ми казвали 4е се бяга надве4ер, към 5, 6 4аса.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 7 837
Защото няма да кого да си оставя детето тогава  Crazy

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
защо вси4ки бягате сутрин? На мен са ми казвали 4е се бяга надве4ер, към 5, 6 4аса.  Rolling Eyes
Това май са го казали хора, на които единствена грижа им е външния вид. Ама когато работиш и гледаш дете (може и само второто, и то е достатъчно) как ще бягаш по това време?
Аз ставам рано сутрин, преди да са се събудили мъжете. Обикновено, когато се върна, току-що са станали и синът ми ме посреща с въпроса:
- Мамо, ти изтича ли се вече?  Joy

# 20
  • Мнения: 558
Привет Кейси,
4удесна идея, макар 4е доколкото разбрах си влязла във форма и то отдавна:)
Един съвет, което е нещо което моята тренъорка ме посъветва- няма смисъл от дългите ти4ания- най-ефикасно е да бягаш общо 20- 25 мин максимум, като 1 мин бягаш нмормално темпо, 30 секунди- по-бързо- нари4а се интервално кардио. УСПЕХ!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 249
Я кажете, бягате ли през зимата и ако да, как понасяте студения въздух?
Преди да паднат температурите бягах сутрин в парка до нас, обаче сега студеният въздух ми е страшно неприятен като усещане?

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сложи си памучен шал (кърпа) на устата. Гледай да вдишваш през носа, а да издишваш през устата. След някоя и друга минута кърпата се понамокря, но тогава вече ще си загряла и можеш без нея. Е, ще приличаш на Майкъл Джексън, но какво да се прави, красотата иска жертви!  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 837
Привет Кейси,
4удесна идея, макар 4е доколкото разбрах си влязла във форма и то отдавна:)
О, ти се появи най-после  Wink

Има още какво да се желае. Мъничко е, но има...

Само да се отчета, че за 6 дни сутрешен крос от по 20-тина минути, ве4е съм -2кг, които бях качила от юли насам  Grinning
Чувствам се страхотно, коремът ми е гладък, тонусът ми е повдигнат.
И, разбира се, никакво ограничаване в яденето не съм правила, даже в4ера си хапнах огромно и мазно Биг Мак Меню  Wink

# 24
  • Мнения: 1 639
Само да се отчета, че за 6 дни сутрешен крос от по 20-тина минути, ве4е съм -2кг, които бях качила от юли насам  Grinning
Чувствам се страхотно, коремът ми е гладък, тонусът ми е повдигнат.
И, разбира се, никакво ограничаване в яденето не съм правила, даже в4ера си хапнах огромно и мазно Биг Мак Меню  Wink

 Браво Casey , много се радвам за теб . Резултатите са отлични  Sunglasses . И ако знаеш как ме мотивираш , ама ще си остана само с това  за сега  Mr. Green . Зимното време , поспаливият ми нрав и дете на ръце , са твърде голям пепъникамък за мен   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт