Клонинг / El clon

  • 62 209
  • 614
  •   1
Отговори
# 30
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
   

# 31
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

# 32
  • Мнения: 781
Страхотен сериал.Да се надяваме,че някой ще го качва и в замунда  Praynig  Wink

# 33
  • Мнения: 0
Страхотен сериал.Да се надяваме,че някой ще го качва и в замунда  Praynig  Wink

Има пусната заявка да го качват, аз лично съм пуснала и в още 2 сайта, така че споко, ще има от къде да го сваляме.....  Hug Hug

# 34
  • Мнения: 3
Много красива приказка от Мароко и Бразилски клонинг в един прекрасен филм...това е първата версия.За този нов сериал сега научавам newsm78

http://vbox7.com/play:4e38d087

# 35
  • Мнения: 142
и аз се записвам Peace Бях голяма фенка на оригинала. Тогава  когато го даваха по телевизията бях ученичка и ми се е случвало да бягам от час за да го гледам Grinning Дано новата му версия  е толкова добра, че иначе  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 0
и аз се записвам Peace Бях голяма фенка на оригинала. Тогава  когато го даваха по телевизията бях ученичка и ми се е случвало да бягам от час за да го гледам Grinning Дано новата му версия  е толкова добра, че иначе  #2gunfire

Много ме е яд че съм на даскало,  а и имаме нов даскал, та няма да мога да си тръгна и ще изпусна сериите днес и утре, надявам се наистина някой добър човек да ги качи някаде, че съм много навита да го гледам! Peace Peace Оригинала го следях отгоре отгоре, та затова сега съм доста любопитна за римейка.......  Thinking Thinking

# 37
  • Мнения: 9 253
Почна Mr. Green

Приятно гледане

# 38
  • Мнения: 11 747
Албиери е доста по- приятен, че в оригинала актьора ми беше направо гнусен  Confused чисто физически. Но, тоя дето играе Лукас, Лео, Диего... не е тъй красив и интересен, както Мурило Бенисио.

# 39
  • София
  • Мнения: 15 486
  Гледам започнал е, да видим как ще е!Аз пък по това време ходя да прибирам внука от училище, ще ми е невъзможно да го гледам  Confused!

 В същата къща ли е снимано?

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 11:32 от Тайна

# 40
  • Мнения: 11 747
'Коремния танц' -  Joy   кой малоумник ги прави тези преводи?!  ooooh!

# 41
  • Мнения: 142
'Коремния танц' -  Joy   кой малоумник ги прави тези преводи?!  ooooh!
или това "трябва да измия трупа"
Нещо не съм много впечатлена Sad

# 42
  • Мнения: 9 253
Някак си бледнее пред оригинала.
И Хади Thinking липсва и страс когато танцуваше.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Незнам кой филм е оригинала,колко римейка има,но ми се струва че ще е интересно.
Не си спомням преди години какво са давали.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 219
Гледах го! Обожавам оригинала. Супер различна история и визия. Още от първата серия се влюбих!

Римейка... ами не съм така запленена. Ще му дам шанс, защото в момента така или иначе няма какво да се гледа друго като сериал, но надали ще го следя редовно.

Гласовете и превода...  Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт