На половин годинка става вече МАЙското човече! №11

  • 21 186
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
   Аз само да се запиша в новата темичка. Както винаги перфектна  Hug Браво Славче!!!

# 16
  • Мнения: 1 321
Записче. Hug
Славче тенкс.  bouquet Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 195
И ние днес изядохме половин салфетка, а аз си мислех, че спи през това време  ooooh!
Маделикс, мила, убедена съм, че ще се върне, ама въпроса ще е ти дали ще искаш, цял ден си мисля и все се надявах като седна да чета да има вече решение ама....  Praynig с теб сме

Бяхме на консултация, качили сме 400гр и сега - 7040 и 68см само 1см повече и педито вика урина носиш ли  newsm78 ми аз отде да знам и ми каза с памуче и като се напои да стискам и тичам  Joy един час максимум и да съм я занесла, а днес като биха ваксината милото никва реакция и се спуснахме със сестрата да видим що няма реакция и Йоана все едно се сети, че сега е бил момента да плаче и заплака - много странно беше
Да съм почвала със сухари, след седмица-две с месо...., нашите поне си правят хляб та като реша него ще печа, иначе жълтък давам /силно казано - два пъти съм се сетила и като сложа в пюрето и тя не го изяде..../ също и обезсолено сирене - така поне уж по харесва пюретата
Лилка - много е готина малката и на Куцо пате и аз помислих, че са близнаци и чак се зачудих, че щях да запомня ако беше така  Embarassed

# 19
  • Мнения: 339
Славче ,много красива си направила темичката, благодарим ти Hug

Да се отчета набързо. Днес ходихме на консултация и за ваксина, която пак не ни сложиха, защото иска първо да му вземат кръв и урина за 6-ия месец и като види резултатите тогава ще му сложи ваксина, за да е сигурна, че всичко е наред заради нашия хепатит.
Иначе сме 8.200 кг и 69см  Hug , хапваме си пюренца,кашичка и кремчета, жълтъче. нашата лекърка ми каза да му почвам и попарка тези дни , но аз мисля да поизчакам, защото когато има малко пърченце в пюрето (непасирало се) се дави и тръгва да повръща, така че едва ли ще приеме попарката.

За сега това от мен Hug

Маделикс, днес прочетох твоите постове, дано всичко при теб се нареди по най-добрия начин за теб и за бебо, бъди силна!

# 20
  • Мнения: 6
Записвам се и аз Hug

Славче, супер темичката, както винаги  bouquet

# 21
  • Мнения: 1
Славче, Hug

Леле, момичета , кога изписахте толкова много  Crazy? Ние днес пак 4 часа на разходка и сега се чудя кога да ви изчета Laughing
Утре ще нося изследванията при педи и ще я разпитам за захранването, че от много инфо вече се обърках тотално
Маделикс, дано всичко се нареди!!! Имаш най-голямата причина да не се предавеш, а да продължиш със сила и вяра Hug

# 22
  • Мнения: 40
Славче, страхотна темичка както винаги!   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

Благодаря на всички мами за подкрепата. И аз това се моля и се надявам след изследванията да се потвърди, че няма да го оперират и да можем да му се радваме без да броя дните до влизане в болница и да се чудя дали ще го режат или не.  Praynig Praynig Praynig


Марая, ти за срещичката утре в мола навита ли си? Аз се чудя на това време, ако много духа дали да ходя, че имам доста ходене пеша до метрото.  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 369
 Да се запиша, та да ви проследя поне малко.

 Тук до нас близо са открили биомагазин, ще взема да провера за рапичното олио, може да го има. Като захранвах Бела ми направи впечатление,че всичките пюрета са с такова чудо вътре, ама тук не бях виждала да има. Сигурно е полезно newsm78

 Още една седмица Габ ще е 100% кърмаче и от понеделник- вторник го почвам:) Ама как му се яде на малкия малеее. Баща ми щях да го бия- вика ме един ден- виж,виж- и какво да видя- дал му хляб и той смуче ли смуче. Издърпах го и като се разсърди... Направо не знам как ще го захранвам лъжичка по лъжичка... той ще изяде и лъжиците:) Ще се заредя и с апарат да правя клипчета. От Бела имам много весели- гонеше лъжичцата и се ядосваше, че я бавя- това на 2-3 ден от захранването:)

 Току що мъж ми зададе въпрос- какво значи ако бебето си яде ръцете, чорапите и краката едновременно Joy и пеееее, пееее:) тук е весело, Бела пъкналапала един биберон и танцува на мини-диско песничките от Албена Crazy

 Маделикс,  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 059
цоп и аз тука  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 162
Ето ме и мен в темичката!  Party Славчеее  Hug Hug Hug

Кикиники, при вас е весело. Аз все си представям моята Габка как като порасне ще ни пее и ще танцува  Crazy

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 252
Хайде и ние в темичката да се запишем докато не сте я изписали, писерушки Wink
Маделикс, цял ден те мисля Praynig пиши когато можеш.
˙·•● milkinis ●•·˙ теб съм пропуснала- какви изследвания, каква операция newsm78  Дано всичко е наред  Praynig Praynigще се връщам да дочитам темата.Утре няма да ходя, защото съм решила да захранвам Вики( ако по- късно не ви изрева пак  с мойте чуденки- да започвам ли, да чакам лиии). А, и утре Викито има имен ден( не че бягам да не ви почерпя хихихи ) програмата е начертана вече Laughing
Славче, както винаги си перфектна в оформлението   bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Славче, перфектно оформление  bouquet
Милкинис, дано не се налага друга операция Hug
Силве, Мирко налита на целулозата като гледам Laughing Ще се кефи на салатки явно, гарнирани с малко салфетки Laughing

Днес на разходка такъв вятър се изви, че напълни количката с пясък, Ники имаше пясък дори в дупето, а беше с чувалче, боди, панталонче и суичър ooooh! Направо няма да ви казвам за какво идеше реч, помислих, че някой ураган идва Confused

Браво на всички порастнали бебоци, все така да растат и да ни радват

# 28
  • Мнения: 91
Славче,темичката е супер както винаги   bouquet
Куцо пате,двете ти момченца са невероятни бонбони  Hug
Милкинис,дано не се налага операция  Praynig
Кикиники,поне не ти е скучно,но на моменти сигурно лудваш  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 30
Хайде да се включа и аз, че току виж сте изписали темичката докато се наканя Wink
Славче Hug

Общи условия

Активация на акаунт