Броколи гратин

  • 5 566
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Ако още не е късно ти препоръчвам да наръсиш с галетата и кашкавала както е по рецепта. На мен много ми харесва точно тази коричка в съчетание с меката част с броколи.

# 16
  • Мнения: 945
Аз често ям броколи, но моите мъже вкъщи им се мръщят Crazy
Но когато ги приготвя по този начин - всички ги хапват Peace
И аз не съм слагала галета до сега, но непременно ще пробвам другия път - изглежда доста вкусно Peace
Благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 173
Ще пробвам, благодаря!

# 18
  • Мнения: 876
Станаха екстра  Mr. Green Само дето при мен галетата стана малко като кашичка... Rolling Eyes Ама пак си я изсипах де, а и оплаквания не чух (не съм го пробвала, че съм диетична  Laughing )

# 19
  • Мнения: 1 446
Изглежда невероятно вкусно. Много обичам броколи, но мъжа ми не. Ще си го приготвя много скоро.

# 20
  • Мнения: 27 524
Мноооого е вкусно  Simple Smile
Пропуснах кашкавала отгоре, сложих го настърган вътре. Следващият път ще пропусна и галетата. Идеално си е като вкус и консистенция без тези екстри (за нашия вкус, разбира се)  Hug



Сложих ги в любимите  Blush

# 21
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз го направих,много ми  хареса  :



Fiada , благодаря ти за рецептата   bouquet!

# 22
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Правих. Но, на мен ми дойде прекалено мазно и тежкко.

# 23
  • в колонките
  • Мнения: 510
Правих го,но на другия ден кашкавала от горе беше мн.твърд.Не ми хареса особено студен.Следващия път ще го направя като Блонди,но и галетата ще я слажа вътре.Все пак благодаря за рецептата,щото много обичам броколи.  bouquet

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 17:26 от sivila

# 24
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз благодаря за рецептата. Като цяло ни хареса  Peace Само се чудя дали ще се получи с течна сметана, че заквасената след топлинна обработка ми е леко странна на вкус.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Някой пробва ли рецептата с карфиол?  ХУбаво ли стана? Домашните не харесват броколи, а ми изглежда много аптетитна рецептата...

# 26
  • Мнения: 5 001
Някой пробва ли рецептата с карфиол?  ХУбаво ли стана? Домашните не харесват броколи, а ми изглежда много аптетитна рецептата...
Става! Действай смело!  Hug

# 27
  • Мнения: 2 149
Обожавам броколи,непременно ще опитам рецептата.
Дори си мисля,че едновременно с броколи и карфиол ще стане още по-вкусно.Мерси за предложението Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 44 115
Изглежда вкусно и лесно, ще пробваме задължително и без др в къщи сме фенове на брокоте Simple Smile

Благодарности за рецепатат Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 786
Имам замразени броколи. Ще стане ли с тях? Да ги размразявам или направо да ги буфкам?

Общи условия

Активация на акаунт