бременна-хипохондричка

  • 1 579
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
Здравейте.И аз като повечето мами от тук съм изчела всичко възможно и разбира се бях много стресирана.Но има много по-лошо!!!Притесненията ми за бебо , съчетани с много рисковата ми бременност се оказаха по-малкия проблем!От три месеца не съм преставала да повръщам , а когато съм по-добре трябва да се радвам на непрекъснато гадене , което пък съответно ме кара да се чувствам непрекъснато отпаднала , не мога да стоя на краката си повече от 20 минути , просто се усещам страшно болна , ненужна и в тежест на хората около мен.Стигнах до там , че започнах да си задавам въпроса , защо ли ми трябваше....?!?!Преди около 1 час плаках така истерично , мисля си , че влизам в някаква депресия и сама не мога да си помогна.Иаз съм хипохондричка , но съм стигнала до положение  в което се замислям дали си искам детето или не....може да звучи грубо но аз съм просто откровенна.Има и по-лошо от това да си хипохондрик.Опитаваите се да овладеете положението наврема , за да не стигнете до  моите проблеми.Желая ви успех!!!

# 16
  • Мнения: 14 133
И аз перках отвсякъде, защото карах  патологична бременност и се притеснявах дали ще успея да износя бебчо, тъй като имах един спонтанен аборт преди това. Да е жив и здрав мъжът ми, че геройски издържа цялата "лудница",

Общи условия

Активация на акаунт