Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 750 501
  • 6 461
  •   2
Отговори
# 3 195
  • софия
  • Мнения: 756
Споделете от къде купувате пилета

# 3 196
  • София
  • Мнения: 4 251
Споделете от къде купувате пилета
Най-често от магазина на Ливади на Римската стена, понякога от една ферма до Панагюрище чрез ФБ.

# 3 197
  • Мнения: 238
От къде мога да купя чисти праскови или нектарини? Някой попадал ли е на такива?

# 3 198
  • Мнения: 752
Здравейте. Дано има някой от Дианабад, търся откъде да закупя хляб с квас в района....и изобщо някой магазин с по- качествени стоки, пекарна и други такива. Благодаря!

# 3 199
  • Мнения: 10 612
Братя Хлебари правят доставки на хляб с квас по куриер. Може да провериш и дали зареждат някой магазин в твоя район.

# 3 200
  • Мнения: 9 186
ама на братята хлебари 300гр. хляб ..3,50лв  Shocked

# 3 201
  • Мнения: 346
Здравейте!
Купих доста неща от Фармхопинг миналата седмица. Няма как да знам дали са наистина истински, но т. нар. домашни яйца бяха със светло жълти жълтъци. Дори на купешките яйца жълтъците не са с толкова светъл цвят, а на ''Хармоника'' и разни селски яйчица са си ярко оранжеви! Това ме накара да се усъмня в качеството и на останалите покупки.
Някой тук има ли пресни впечатления за Фармхопинг?

# 3 202
  • Мнения: 1 203
Ако имате съмнения в продуктите на някоя от фермите във Фармхопинг направо с тях се свържете. Моят опит показва, че са отзивичиви и се стараят да проверят клиентските сигнали. Но те на практика са посредника, продуктите са от съответните ферми. Аз съм доволна, защото пазарувам от ферми, които си знам и доставката ми идва на куп, добре опакована и в точно указано време. Но би могло да има нещо не както трябва с дадена ферма ... знам ли  Thinking

# 3 203
  • Мнения: 346
Ако имате съмнения в продуктите на някоя от фермите във Фармхопинг направо с тях се свържете. Моят опит показва, че са отзивичиви и се стараят да проверят клиентските сигнали. Но те на практика са посредника, продуктите са от съответните ферми. Аз съм доволна, защото пазарувам от ферми, които си знам и доставката ми идва на куп, добре опакована и в точно указано време. Но би могло да има нещо не както трябва с дадена ферма ... знам ли  Thinking

Благодаря Ви за отговора - ще се свържа с тях Simple Smile
И аз съм доволна от начина на опаковане и от доставката.
Ако искате, може да споделите на лични от кои ферми сте доволна Simple Smile
Ще ми бъде от полза Simple Smile

# 3 204
  • София
  • Мнения: 1 554
А защо на лични? И аз се интересувам, темата е точно с такава цел.

# 3 205
  • Мнения: 346
А защо на лични? И аз се интересувам, темата е точно с такава цел.

Защото може да бъде счетено за реклама. Аз нямам нищо против да сподели и тук, ако прецени че няма да е проблем Simple Smile

# 3 206
  • Мнения: X
Споменаването на Фармхопинг не е реклама, а на фермите е. Логика 0.

# 3 207
  • Мнения: 2 909
Фермите са над 100?

# 3 208
  • Мнения: 10 612
ама на братята хлебари 300гр. хляб ..3,50лв  Shocked

В гръцките пекарни Костас също продават хляб с квас, но слагат и мая, което обезсмисля цялата идея на хляба с квас. Братя Хлебари спазват технологията и поддържат безкомпромисно качество, което явно си има цена.

# 3 209
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте. Дано има някой от Дианабад, търся откъде да закупя хляб с квас в района....и изобщо някой магазин с по- качествени стоки, пекарна и други такива. Благодаря!


Откриха нов магазин Тезгях на ул. Проф. Христо Вакарелски, там може да намерите няколко вида хляб на Братя Хлебари. Ние само такъв купуваме. На същата улица доставят и квасен хляб на Хлебар (мисля беше).

Общи условия

Активация на акаунт