Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 751 030
  • 6 465
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 788
Бихте ли споделили, къде точно в Младост продават и в кои дни/часове?
Доста далече ми е да ходя редовно там, но все пак, ще се радвам да знам мястото, ако някой ден имам път.
Благодаря!

# 691
  • Мнения: 1 298
И има разлика във вкуса - тази седмица нямаше кой да ходи да вземе от тяхната пастърва. Купих от Лидл. Не е същото. Тази от магазина е гигантска в сравнение с тяхната и има доста тежък вкус. Следващи пъти няма да си правя експеримент. Или от тях, или без пастърва.

Много ясно.

# 692
  • София
  • Мнения: 84
Манастирска продукция все още се продава на пазара в Младост, но вече не от монаха, а от едно семейство - освен в петък, когато пак идва монахът и тогава карат пъстърва. Ще познаете щанда им по табелата, че средствата от продажбите са за дострояване на манастира. Масло досега не съм виждала да се продава там. За другите млечни има хладилна витрина, която не е до самия щанд. Отскоро киселото им мляко е стандартизирано по БДС. Peace

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Бихте ли споделили, къде точно в Младост продават и в кои дни/часове?
Доста далече ми е да ходя редовно там, но все пак, ще се радвам да знам мястото, ако някой ден имам път.
Благодаря!

Пазарчето на Младост 1, което се намира до метростанцията.
Щандът се познава лесно - има църковна литература и специфичната им продукция. То и самото пазарче е малко.

# 694
  • софия
  • Мнения: 25 478
Така са казали момичето и майка ѝ, които продават в магазина на "Иван Асен". Peace

Излъгали са.
Преди няколко дни си купих кашкавал и мляко от монасите в Младост, след злополучния ми опит с магазина. Имаше и пъстърва и опашка за нея.
Вчера също бяха там, не съм пазарувала, но видях киселото мляко, помня че помислих дали имам достатъчно вкъщи, че да купя, в крайна сметка не взех.
Е, защо лъжат така?
Благодаря много за информацията Hug

# 695
  • Мнения: 19 309
За какво са излъгали?

Монасите имат фризер или хладилник лятото. Поне миналата година, като съм вземала, го вадят от хладилник.
Ние купувахме няколко пъти от биото в Лидл и съм доволна, особено на акция.

# 696
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Какво био се продава в Лидл, Солей?

# 697
  • софия
  • Мнения: 25 478
За какво са излъгали?

Монасите имат фризер или хладилник лятото. Поне миналата година, като съм вземала, го вадят от хладилник.
Ние купувахме няколко пъти от биото в Лидл и съм доволна, особено на акция.
За това, че монасите вече нямало да продават на пазара.

# 698
  • Мнения: 8
Може ли малко повече информация да сподели някой за щанда на монасите в Младост 1?. Имам път натам в събота. Доколкото разбрах риба има само в петък. Има ли шанс да остане и за събота или няма къде да се съхранява? Какво по-точно се предлага? Млякото и сиренето само краве ли е или има и друго? И какви зеленчуци предлагат (освен салата, лук и репички)? Има ли яйца и дали са проверени?
Някой спомена и за ядки на пазарчето. И те ли са от манастира или са на някой друг щанд?

# 699
# 700
  • софия
  • Мнения: 25 478
Може ли малко повече информация да сподели някой за щанда на монасите в Младост 1?. Имам път натам в събота. Доколкото разбрах риба има само в петък. Има ли шанс да остане и за събота или няма къде да се съхранява? Какво по-точно се предлага? Млякото и сиренето само краве ли е или има и друго? И какви зеленчуци предлагат (освен салата, лук и репички)? Има ли яйца и дали са проверени?
Някой спомена и за ядки на пазарчето. И те ли са от манастира или са на някой друг щанд?
Ядките са при един арабин, който ги пече на място. За другото не мога да помогна  Peace

# 701
  • Мнения: 244
Вж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709736.msg24881567#msg24881567

А каква е цената наманастирската  риба в Младост ? Само пъстърва ли и само в петък?

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Може ли малко повече информация да сподели някой за щанда на монасите в Младост 1?. Имам път натам в събота. Доколкото разбрах риба има само в петък. Има ли шанс да остане и за събота или няма къде да се съхранява? Какво по-точно се предлага? Млякото и сиренето само краве ли е или има и друго? И какви зеленчуци предлагат (освен салата, лук и репички)? Има ли яйца и дали са проверени?
Някой спомена и за ядки на пазарчето. И те ли са от манастира или са на някой друг щанд?

Само 2 пъти съм ходила, имаше кашкавал, сирене, риба, киселото мляко беше два вида - краве и комбинация с биволско май  newsm78 Аз взех краве и не обърнах много внимание на другото.
Зеленчуци обаче нямаше, само репички. Доста е ограничен асортимента в зависимост какво имат в момента. Масло не видях, но може да е имало. Предполагам, че през лятото ще е доста по-богат щанда.

# 703
  • София
  • Мнения: 84
Вж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709736.msg24881567#msg24881567

А каква е цената наманастирската  риба в Младост ? Само пъстърва ли и само в петък?


Рибата им е само пъстърва - изчистена - 12 лв./кг. Засега я карат само в петък.

# 704
  • София
  • Мнения: 864
Може ли малко повече информация да сподели някой за щанда на монасите в Младост 1?. Имам път натам в събота. Доколкото разбрах риба има само в петък. Има ли шанс да остане и за събота или няма къде да се съхранява? Какво по-точно се предлага? Млякото и сиренето само краве ли е или има и друго? И какви зеленчуци предлагат (освен салата, лук и репички)? Има ли яйца и дали са проверени?
Някой спомена и за ядки на пазарчето. И те ли са от манастира или са на някой друг щанд?
Аз онзи ден минах от там, но нещо не видях щанда им.
Може ли да обядните къде точно се намира....Гледах за табели, за нещо по-специфично, но явно не съм догледала.

А в ЛИДЛ има зеленчуци на Гимел.Те са БИО.

Общи условия

Активация на акаунт