Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 746 847
  • 6 434
  •   4
Отговори
# 1 365
  • София
  • Мнения: 5 184
http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=11364
Попаднах на подробно описание на желиращите агенти.
Интересно и шокиращо на места.
 потърсете "КЛАСИФИКАЦИЯ И ПРИЛОЖЕНИЕ НА ЖЕЛИРАЩИТЕ АГЕНТИ И СГЪСТИТЕЛИ"
 и наоколо

# 1 366
  • София
  • Мнения: 802
Ох, на това малиново вино му се дзверя цяла зима вече, и все не сколасвам да опитам  Embarassed
Кажете, то с ярко изявен малинков вкус ли е или така... само за дъх, букет и пр.? Сухо, полусухо?

# 1 367
  • софия
  • Мнения: 25 399
Ох, на това малиново вино му се дзверя цяла зима вече, и все не сколасвам да опитам  Embarassed
Кажете, то с ярко изявен малинков вкус ли е или така... само за дъх, букет и пр.? Сухо, полусухо?
С добре изразен малинов вкус - малини и мерло. Накрая остава една леко кисела нотка. Точно, все едно си ял малини.

# 1 368
  • София
  • Мнения: 455
Срещали ли сте зеленчукови бульони, които да не съдържат менделеевата таблица? Търся нещо, което да може бързо да се приготви.

# 1 369
  • Мнения: 9 991
Срещали ли сте зеленчукови бульони, които да не съдържат менделеевата таблица? Търся нещо, което да може бързо да се приготви.

Има био бульони в Био магазините и в Лекси на био щандовете гледах . Има също готови зеленчукови смеси , комбинация от сушени лук, морков и прочее . Тях във всеки малко по-голям магазин трябва да ги има .

# 1 370
  • Мнения: 1 674
http://www.podravka.com/brands/products/food-seasoning/universal … ning/vegeta-natur
Това ползвам аз като подправка, без моно натриев глутамат, оцветители и подобрители.
За бульони не мога да се включа, не съм се интересувала. Замразяваме истински месни бульони и при нужда ги ползвам, като подправям с показаната вегета. За това я и ползвам. Супи и яденета избягвам да овкусявам дори и с нея. ooooh!

# 1 371
  • Бургас
  • Мнения: 5 980
Писах му на човека  и чакам отговор. Колко струва доставката?

Търся от известно време и доставки до дома за Бургас, мляко, яйца... но уви. Ако някой знае, нека сподели.

За дома не знам някой да доставя. В темата за Бургас казват къде ходят млекари, които продават домашно мляко. Яйца почти домашни продават в магазините на "Руен".
Иначе за био продукти в Бургас - месо, пилета и всичко, за каквото се сетите, и аз се интересувам.

# 1 372
  • София
  • Мнения: 600
http://www.podravka.com/brands/products/food-seasoning/universal … ning/vegeta-natur
Това ползвам аз като подправка, без моно натриев глутамат, оцветители и подобрители.
За бульони не мога да се включа, не съм се интересувала. Замразяваме истински месни бульони и при нужда ги ползвам, като подправям с показаната вегета. За това я и ползвам. Супи и яденета избягвам да овкусявам дори и с нея. ooooh!
Аз ползвам същата подправка. Купувам я от Била.

Момичета понеже съм нова в темата може ли да ми разясните за фермерския пазар. Провежда се всеки петък на пазара на Римската стена. Така ли е?  Зимата четох постове, че е имало на пазара Иван Вазов. Временно ли е било това или бъркам различни мероприятия?

# 1 373
  • софия
  • Мнения: 25 399
Фермерският пазар е всяка събота от 11 до 15 часа.

# 1 374
  • София
  • Мнения: 600

Много благодаря. Hug

# 1 375
  • София
  • Мнения: 802
Ох, на това малиново вино му се дзверя цяла зима вече, и все не сколасвам да опитам  Embarassed
Кажете, то с ярко изявен малинков вкус ли е или така... само за дъх, букет и пр.? Сухо, полусухо?
С добре изразен малинов вкус - малини и мерло. Накрая остава една леко кисела нотка. Точно, все едно си ял малини.

Охххх.... оххххх... ще се напивам май  Laughing

Роузи, пазарът на производителите на Иван Вазов спря с продажбите (те бяха 3 сергии) поради зимата и студовете, напролет отново ще възобновят (дай Боже!) Предполагам, че тук ще свирнем, когато това стане Wink

# 1 376
  • София
  • Мнения: 600
Sandalka мерси. Пазарът Иван Вазов ми е много близо. Дано отново да започнат да продават.  Simple Smile

# 1 377
  • софия
  • Мнения: 25 399
Ох, на това малиново вино му се дзверя цяла зима вече, и все не сколасвам да опитам  Embarassed
Кажете, то с ярко изявен малинков вкус ли е или така... само за дъх, букет и пр.? Сухо, полусухо?
С добре изразен малинов вкус - малини и мерло. Накрая остава една леко кисела нотка. Точно, все едно си ял малини.

Охххх.... оххххх... ще се напивам май  Laughing

Ако ще се напиваш, по-евтино ще ти бъде да си купиш виното от Добрев. За наше изумление там бутилката е 12 лв., а производителите го продават за 20 лв. Shocked

# 1 378
  • Мнения: 2 037
И аз забелязах същата аномалия, но с друг продукт от фермерския пазар.

# 1 379
  • Мнения: 9 991
Днес купих дъвки Идеал , същите като едно време , със захар.

Общи условия

Активация на акаунт