Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 763 534
  • 6 501
  •   1
Отговори
# 4 260
  • София
  • Мнения: 5 217
Извинете! Значи нформацията ми е  стара.

По принцип да кажа препоръка за тахана от черен сусам - подходящ е за деца, които отказват обикновен сусам.
Заради по-мекия вкус успявам да го пробутвам успешно. А пък заради черния цвят не се и налага да го предлагам - децата "рисуват" върху салатата, филията, всичко Simple Smile
Има(ше) черен тахан и на "Mr Almond". Когато беше нов артикул беше 5 лв за подобно количество.

# 4 261
  • Мнения: 9 674
мен не ме притеснява свръх много, че не е Бг /е, предпочитам, но колко се отглежда тук?/. ще ги опитам. видях, че има опция за лично предаване, някой ползвал ли я е?

# 4 262
  • София
  • Мнения: 983
мен не ме притеснява свръх много, че не е Бг /е, предпочитам, но колко се отглежда тук?/. ще ги опитам. видях, че има опция за лично предаване, някой ползвал ли я е?
Да, аз се възползвах: бях извън оста, по която се движат/доставят, но пък съвсем близо на мястото на което живее човекът и ми донесе кашона до входа.

# 4 263
  • Мнения: 9 674
а в кои часове предават лично? че на мен ми е на път, но след работа. през деня няма да мога.
някой дали има впечатление за цените на продуктите им по магазините? сигурно са по-високи.

# 4 264
  • Sofia
  • Мнения: 15 682
Доста по-високи са, мисля,  но не съм сигурна на 100%.
Личното предаване се случва след лична уговорка с човека по телефона.

# 4 265
  • Мнения: 1 913
На Савов пробвал ли е някой фъстъчената паста и сусамовия тахан?
Как е като качество?

# 4 266
  • София
  • Мнения: 5 217
Био боза "Рокет фуд" не се вкисва! Вече два пъти! Сега я държах 4 дни на стайна температура и не направи нито едно мехурче, нито веднъж под капачката нямаше налягане.
Опаковката й е тотално недоразумение - черен етикет, не прилича на храна.
Производител https://www.rocketfood.eu/
Уж само от био брашно и био захар, без консерванти,  без изкуствени подсладители, но са успяли да утрепят всички микроорганизми с пакетиране в защитена среда (нещо такова пише върху етикета).
Първия път използвах за закваска и изхвърлих цяла тенджера с домашна боза. Мислех, че е било прекалено топло и у мен е причината. А то нямало нищо живо в шишето.

# 4 267
  • София
  • Мнения: 3 076
От тази боза само веднъж купих,не се одобри в къщи.

# 4 268
  • София
  • Мнения: 5 217
На вкус Рокет фуд привидно е ОК, сладка.

Купих за закваска Хармоника, тя пък от пшеница (прилича ми на бяло брашно...), с малко ръж Sad

# 4 269
  • Мнения: 419
Преди няколко години даваха по новините един човек, който си купил боза и избухнала като отворил бутилката и имало поражения по новите мебели. Не помня коя беше марката, но си мислих да не е скрита реклама, че не е фалшива боза.

# 4 270
  • Мнения: 1 129
Хармоника беше избухнала.
Аз реших, че и без боза може в тоя живот, особено след като се бяхме натръшкали цялото семейство с дизинтерия от една единствена бутилка боза. Био-мио - без боза.
Виж за сиренето, месото, зеленчуците и други основни храни - е там е драмата.

# 4 271
  • Бургас
  • Мнения: 10 837
По тази причина спрях да купувам едно сирене,което много ми харесва.В магазин има и месо.Та продавачът е с ръкавици,но след като е сложил суровото месо се позабърсва с една мръсна кърпа и бърка в кофата за буца сирене.Отщя ми се направо.

# 4 272
  • Мнения: 9 674
По тази причина спрях да купувам едно сирене,което много ми харесва.В магазин има и месо.Та продавачът е с ръкавици,но след като е сложил суровото месо се позабърсва с една мръсна кърпа и бърка в кофата за буца сирене.Отщя ми се направо.


това е освен гнусно и опасно.
апропо, кое е сиренето?

# 4 273
  • София
  • Мнения: 4 753
Кой е магазина?

# 4 274
  • Мнения: 10 789
Мнения за тахани/продукти на valnuts.bg?
Бадемовите тахани от печени ядки ли се правят?

Общи условия

Активация на акаунт