Farmville by Kally Mey and Slavaa-36

  • 27 437
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Сега разбирам за тази промоция - след дъжд качулка... Но имаше един период, в който нямах време да чета форума, за което сега ме е яд... Както и да е, дано скоро пак да изникне такава възможност  Praynig   Flutter

Колкото за дървото: и на мен мн. ми харесва, но нямам и аз и не мога да помогна...

# 661
  • UK
  • Мнения: 3 959
Галя К, защо си купи костюма, вместо другите неща, при положение че искаш тях, а него не? Щеше да престане да те пита, като си купиш няколко други неща и паднеш под 300.

# 662
  • Мнения: 0
Избързах затова  ooooh! Нищо, пак ще събера. Аз имам малък кораб и фонтана, сега за др. неща ще събера, или ще взема от съседи... Направо се чудя къде да ги слагам  Confused А искам и място за сеене да има, че табелки събирам... Не знам колко голяма трябва да я направят, че да ми стига мястото  Confused

# 663
  • Мнения: 16
благодаря много  Hug вече имам лилаво теленце.  Simple Smile с малко късмет ще си набавя всички.
whatever, уникална ферма и мнооого кеш. леле  Mr. Green завиждам. аз имам само 3 кеш.  Blush

# 664
  • Мнения: 75
 Confused няма лейки....... и аз не мога да си ги вземам от подаръците,праща ме директно във фермата.Но за сметка на това вземам от стената семенца публикувани преди 7-10 мин  Mr. Green
А преди малко от едно яйце ми се падна 1 кеш Money

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 102
Искам да си купя овощна градина, но с новия изглед на маркета не я откривам. newsm78 Намирам само тази, която е с кеш. Да не би да не може вече да се купува с парички?

# 666
  • Мнения: 16
забелязвам, че вече много време нищо не публикувам от нурсъри барната. това как се оправя? може вече да е дискутирано, връщах се назад на посоки, не открих.

# 667
  • Мнения: 138
Искам да си купя овощна градина, но с новия изглед на маркета не я откривам. newsm78 Намирам само тази, която е с кеш. Да не би да не може вече да се купува с парички?
При мен е точно до тази с кеша  Simple Smile
Много ми е гаден новия маркет  Confused .

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 102
Искам да си купя овощна градина, но с новия изглед на маркета не я откривам. newsm78 Намирам само тази, която е с кеш. Да не би да не може вече да се купува с парички?
При мен е точно до тази с кеша  Simple Smile
Много ми е гаден новия маркет  Confused .

След няколко рестарта и при мен се появи, забутана между боите, и след като я купих се премести до тази с кеш. Явно е било бъг Peace

# 669
  • Мнения: 267
Може ли да помоля някой добър съсед с айфон,като му се роди рейнбоу дръвчето да ми го прати  Praynig Praynig  Praynig , връщам жеста с дръвчето с дъвките  Embarassed,много ще съм благодарна
така ме е яд,на времето имах стотици нарови дръчета и ги продадох всичките,сега няма от къде да си взема  ooooh!,а не ми се падат като преди от мистери гифта,няма ли някой линк за подарък  newsm78
новият излед на маркета наистина е много кофти,сега докато свикна кое къде е  ooooh!

# 670
  • Мнения: X
А има ли начин тези посеви,които са пропуснати да се сеят когато е трябвало Confused,сега да се посеят??? Нямам табелки за тях и много се дразня Mr. Green

# 671
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз си продадох всички нарови дръвчета и още един-два вида, понеже много бавно растяха. Сега не искат да ми се падат. Simple Smile А и никой вече не праща мистъри кутии. Wink

# 672
  • Мнения: 22
Здравейте Опитвали ли сте скоро да пишете до зунга? Аз веднъж писах и си получих табелките, но сега отново нямам някои и се опитвам от няколко дни, дава ми постоянно грешка. При вас как е?

# 673
  • Мнения: 86
Новия маркет е ВЕЛИК!!!
Единственото нещо, което не ме кефи много е, че са сложили Seeds & Trees в едно

# 674
  • Мнения: 9
Май нещо съм недоразбрала - защо са ви нарове?
И какъв е номера с дървото с дъвките?
Много питам амааа  Embarassed рядко ви чета напоследък, което вече отчитам като грешка.

Общи условия

Активация на акаунт