Farmville by Kally Mey and Slavaa-36

  • 27 329
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 280
А на мен пак ми изчезнаха всички публикации от фармвил. Сега пак трябва да чакам 4-5 дни да се появят  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 16
  • Мнения: 1 523
Следя новостите в играта от тук.   bouquet

# 17
  • Мнения: 0
цоп в новата тема, моля ви кажете ми дали има някви настройки да си направя да се събират поканите наведнъж  Praynig Praynig Praynig

трябва да си инсталираш този бар и той има такава функция
http://gamersunite.coolchaser.com/

горе в дясно където пише даунлод нау
и аз благодаря направо ми се схваща ръката като цъкам едно по едно  bouquet

# 18
  • до Бургас
  • Мнения: 100
А на мен пак ми изчезнаха всички публикации от фармвил. Сега пак трябва да чакам 4-5 дни да се появят  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

А когато отидеш на покани за игри вляво и зададеш да ти се покажат само публикациите от фермата, не ти ли излизат? Тази опция чак днес я видях - голямо удобство Wink

# 19
  • Мнения: 10 758
А на мен пак ми изчезнаха всички публикации от фармвил. Сега пак трябва да чакам 4-5 дни да се появят  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И на мен

# 20
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Оправили са безкрайните линкове Sad
На всички дава notfound Sad


Снощи ме домързя да си напълня фабриката с бушели, оставих за днес... Tired

# 21
  • Мнения: 2 280
А на мен пак ми изчезнаха всички публикации от фармвил. Сега пак трябва да чакам 4-5 дни да се появят  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

А когато отидеш на покани за игри вдясно и зададеш да ти се покажат само публикациите от фермата, не ти ли излизат? Тази опция чак днес я видях - голямо удобство Wink

Ама това са подаръците вдясно. А на мен не ми се показват публикации от съседите. И изобщо от всички, които играят фермата...

# 22
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Имах предвид вляво - поправих се, извинявай Peace  Когато кликнеш на Покани за игри ти отваря страница където в началото има няколко покани за подаръци и по-надолу е История от игри, и там от дясно си избираш от коя игра само да ти показва Peace

# 23
  • Мнения: 2 280
Имах предвид вляво - поправих се, извинявай Peace 

Да, да , там се виждат, но те ми се появиха и по стената.. благодаря ти, това е много удобно   bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 9
запис

# 25
  • до реката
  • Мнения: 295
ДНЕС не ми върви всичко се рефрешва...... newsm78

# 26
  • до Бургас
  • Мнения: 100
ДНЕС не ми върви всичко се рефрешва...... newsm78

Не е само при теб, повечето сме така Confused

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 4 899
Овчарче, благодаря ти Hug !

# 29
  • Мнения: 7 723
А на мен пак ми изчезнаха всички публикации от фармвил. Сега пак трябва да чакам 4-5 дни да се появят  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И на мен
А па на мене- не  Mr. Green
  ...това вместо запис, де   Flutter

Общи условия

Активация на акаунт