Манастирски ливади - 2

  • 95 513
  • 593
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 351
miss_666, като ти гледам линийката как си в 38 гс ...  newsm78 .... да не пропуснеш срещата заради друга - много по-важна среща  Joy

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
аууууу  Sick Sick #Crazy #2gunfire #Cussing out аз като гледам сутршната биря ... Tired Tired ooooh! Crossing Arms Thinking Naughty дано и утре по обед не е така  Blush

да се похвалим с няколко нови снимки







и линк към албума http://july2010.snimka.bg/baby/kaloyan-na-a-l-e-n-a.552571.21590416

и да се похвалим - плюскаме картофи успешно (е не много, но  Rolling Eyes )

# 62
  • Мнения: 23
Alena, Калоян е страхотен, голям бонбон! ама колко е пораснал самоооо.

# 63
  • Мнения: 322
vtrendy много тромава се чувствам и искам вече да приключвам, но съм в 37г.с. и трябва да устистик още една (макар, че след прегледа в четвъртък 25.10. се оказа, че сме 3400гр  Mr. Green) .... сака за болницата е стегнат и чакам smile3543

е вие мили дами ще ме извините, ако пропусна срещата  Embarassed .....

само да попитам в този вятър с бебоците  1stroller можете ли да излизате  newsm78 .... ако искате към края на седмицата го дават по-спокойно ...

a.l.e.n.a много сте сладки  Hug

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
ооо, не ...във вятъра абсурд, мен в предната буря ме вдига с количката, събаря ме ...  ooooh! ooooh! ooooh!

# 65
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен... Виждам че срещичка си заформяте, а навън на открито ли ще бъде,не разбрах точно...
Нещо против и аз да се присъединя? Е, и аз съм в 37 г.с. и се движа малко"по-особено"  Laughing Но живот и здраве  с малък бебо ще имаме нужда от приятели и за това ако приемате нови попълнения в групата, и разбира се ако не съм се поунеслакъм 14 часа, с радост ще дойда... Моля само за още малко уточнение за комплекс Никми,ако вървя по Пирин посока бул. България - къде точно се събирате?

# 66
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
е как welcome  Hug - нямаме против Wink)) по принцип сме навън заради проходилите бебета, които искат да се разтъпчат  Hug ; аз лично - предполагам, че ще обикалям наоколо, защото малкият не търпи да стои на 1 място и надава вой ...като усети, че каляската не е в движение  Mr. Green
голямо пъчене се пъчи да се изправя, подскача като риба на сухо, оттласква се с дупето - голям е смешко Wink))

предадоха утихване на урагана през нощта - дано заспи или си отиде  Tired

# 67
  • Мнения: 23
Miss_666 i bebo- добре сте ни дошли на срещата Simple Smile)
Нали и аз бях като вас по това време миналата година, а сега като няближава една година от раждането на Карина ме обземат едни емоции и ми става едно миличко. Колко бързо минава една година, да не повярваш.
Аз мисля, че сега на финала трябва да използвате всяка възможност за разходки (стига да се чувствате добре).

А за мястото в Никми- като вървите по Пирин в посока България, точно като стигнете комплекса преди "магазинъ 345" има бариера- влизате през нея и се спускате по уличката само надолу и тя ще ви отведе на точното място.

Кой каза, че има телефона на Keky да й се обадим да дойде, че тя живее много близо до мястото, а подозирам, че не знае за срещата.

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
аз имам телефон и скайп  - ще й пиша Wink))

# 69
  • Мнения: 11
Благодаря ви за топлия прием, но май ще ми се размине  Sad
С много силни болки в кръста съм, толкова безпомощна се чувствам,по принцип си карам лека бременност, без усложнения, но явно времето наближава...
А и до банката трябва да стигна на всяка цена, как ще стане това.... не ми е ясно...
На вас мами весело изкарване,времето не е чак толкова лошо,колкото изглежда
Вземете обаче дъждобрани за количките, да няма изненади   doh
Хайде, доскоро, ще се включвам в темичките, обещавам  newsm53

# 70
  • Мнения: 23
Моята Кари заспа в 12, така че ще я изчакам да се събуди и пристигаме Simple Smile

# 71
  • Мнения: 10
Моника днес още не е спала, ще я нахраня и към 14, най-късно 14.30 ще се сме на срещата. Ще спи навън.

# 72
  • Мнения: 2
Привет на всички!
Колко мило ми стана, че сте се сетили за мен – много БЛАГОДАРЯ!
Аленка ми писа, даже идвахме до мястото на срещата, но явно беше много рано – между 13:00 и 13:30 ч. никой не срещнахме. Аз бях с децата, повъртяхме се направихме няколко обиколки и се прибрахме, защото взе да роси. Иначе времето е приятно, но е много променливо. Жалко, че не се засякохме, по-цял ден съм си в нас  и ми липсват контакти с хора. Дано временцето да се позадържи така топличко.
Много е жалко, че никъде наоколо няма градинка или подходящо място за майки с деца, просто е отвратително. Направо се чудя по коя улица да хвана, само и само да ги изведа на вън. Но както всичко в БГ, това си е напълно нормално, на кой му пука – пък и на никой не му е пукало още когато са се застроили местата, никой не се е замислил за построяване на детски площадки или градини. Жалко е че, децата ни ще израснат в такава държава.
Аленка, снимките са прекрасни и колко сте пораснали – направо времето лети!
Дано скоро се видим!
Хубав ден и поздрави на всички!
Радвам се, че попаднах във вашия-нашия форум и че се запознахме!
До скоро!

# 73
  • София
  • Мнения: 351
ех, мацки, тъкмо се прибрах от работа и оправям детето да излизаме, взе, че спря тока - а от 6ти етаж с количката, ммммммм, не става
дойде токът - взе, че запръска дъжд
еми, отказах се да излизаме
дано да ви е било хубаво
на следващата среща съм там! НЕ-ПРЕ-МЕН-НО
 Hug на всички

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
и тук нямаше ток - много дълго  Close ама много  Close ; на всичкото отгореи свекито дойде и всичко пропадна  Tired

Общи условия

Активация на акаунт