Германска нова медицина - 6 тема

  • 51 160
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 352

...
Защо сватбата на Принц Уилиям с Кейт беше на 29 Април,а почитането на починалия Папа на 1 Май 2011?
Какво общо имат двете дати и какьв ритуал са?
...
Случайно ли е празнуването на 1 Май с половината армия в повечето страни?


Малко в страни от темата...

След като цял месец се радвахме на сухо време, синьо небе и слънце, каквито от години не са се виждали тук за такъв дълъг период...веднага след сватбата - ето тази гледка изобщо не ми изглежда случайна  Mr. Green :


Но май прекалено очеизбодно беше този път ... та доста народ се позачуди кое е случайно и кое не съвсем!  Whistling





# 706
  • Мнения: 2 176
Пръскат ли и с какво?  Shocked

# 707
  • Мнения: 352
Пръскат ли и с какво?  Shocked

О, да! Нямам представа с какво...знам само, че е доста мазно и трудно се отмива от растенията и стъклата, дори дни след "процедурата"! И обикновено след това...вали дъжд!  Sick

 



Извинете, че отново отместих темата, макар че вече всичко се оказва свързано едно с друго...  #Crazy
Спирам тук.

# 708
  • Мнения: 936
Пръскат ли и с какво?  Shocked

Виж - http://www.elit-bg.com/index.php?page=torrent-download&id=82 … 5da755fac9d4a57c6

Пръскат предимно с алуминий и барий...

# 709
  • Мнения: 1 513
Здравейте, може ли да ми помогнете къде да намеря таблицата от сайта където се посочваха органите, болестите и конфликтите.Ровя се в сайта но нещо не намирам  Confused
Благодаря предварително   bouquet

Старата таблица е сменена с нова, по-пълна - Научна таблица на ГНМ
Аз гледах, четох, препрочитах, обсъждахме, но не намерих конкретен конфликт на периодично повишаване на кръвното с напрежение в гърдите, главоболие, гадене ...
Ако имате идея как да се преборя с този (тези) проблеми ...  baby_neutral baby_neutral

# 710
  • Мнения: 936
Самата дума "периодично" показва, че попадаш на следи... ако проблемът ти се дължи на конфликт, защото може да има и други причини.
Главоболието и гаденето са лечебни симптоми. Една от причините за високо кръвно е некрозата на бъбречния паренхим.

# 711
  • Мнения: 105
Пръскането с алуминий и барий и аз съм чувала,не знам за последствията какви са за човека. А иначе-прави впечатление колко е студено времето за май месец,с мартенски температури.....И  джанката дето дала плод фасул днес по новините ме довърши...После -нямало радиация,нормално било...Е,кое е нормалното,сняг през май,джанка да прави фасул?...

# 712
  • Мнения: 936
Изгледай документалния филм, за който съм дала линк по-горе и ще видиш за какво става въпрос... Вече и БИО няма.

# 713
  • Мнения: 2 176
Ами няма био, след като се замърсява природата. Тя да не е торта, та да я нарежеш и да третираш "на парче"...   ooooh!

Аз и друг път съм казвала, че "био" за мен е нонсенс, защото природата не може да бъде нищо друго, освен ако няма агресивна човешка намеса.. Няма как да се отглеждат на малки територии земеделски култури, които не се третират и са чисти, тъй като водата, въздуха, почвите и микроорганизмите, са едни от най-съществените фактори за тяхното развитие. Тях няма как да ги опазиш на части, защото преливат едни в други и са в непрекъснат контакт. Промяна в условията на един биотоп неминуемо води до промяна в съседните. В този смисъл планетата Земя е един жив организъм, едно неразделно цяло. Точно както сме и ние, хората. Когато боледуваме, страда цялото същество, а не отделни части от него.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 687
А защо пръскат а алуминий и барий, каква е идеята?  newsm78 Аз винаги съм си мислила, че това са следи, които самолетите оставят Embarassed

# 715
  • Мнения: 936
"Идеята" за пред обществото е, че се борят с климата и глобалното затопляне. Истината е, че изобщо не са изследвали какви последици може да има това за човека и околната среда. Освен това твърдят, че това пръскане е само проектозакон... Де факто, с това се контролират валежите и се предизвиква какво ли не.
За повече информация вижте филма, както и този преди него - Аерозолни престъпления - http://sersemi.com/ipb/index.php?s=957c4f6e1a79644844cd383558b59 … mp;showtopic=1667

# 716
  • Португалия
  • Мнения: 4 459
влизам да ви питам какво да очаквам
историята е -в четвъртък през нощта темп.и двете/не знам колко,не я меря,но под 38/
                    в петък бяха на градина,че трябваше да работя,но по обяд ми се обадиха за едната,че е с темп,но докато стигна тя се беше оправила/с рескю във водата й/,вдигна я в късния следобед,пак около 38
                  в събота бяха добре
                  в неделя взехме,че сефтосахме плажа/само 15 мин/,но след това вдигнаха и двете,/този път мерих,че бях уморена вече 38,4 и 38,2/,така на приливи и отливи цяла нощ
но не затова ви занимавам,а защото едната ми направи гърч през нощта  Cry
за пръв път,не бях много сигурна какво става,но като чета в нета,намирам,че е Клоничен гърч - краткотрайни,бързоследващи едно след друго съкращения на мускулите ,само горната част на тялото се тресеше,като преди това ми каза,че я боли,но какво не разбрах , 4 пъти се разтресе в разстояние на минута и половина,с кратки интервали,като самият гърч беше за не повече от 2-3 сек.
сега,аз не знам дали може да има нещо общо,но и двете са с ужасно подути венци и бели,на мястото,където трябва да излизат последните кътници/така и не излязоха  #Cussing out/,но  пък казват,че не ги боли,като пипам newsm78
забравих да пиша,че в четвъртък им дадох ибупрофен ,че и двете бяха едни досадниии ,не я издържаха температурата ,не както друг път да търпят и да се гушкаме
та,като се случи да дам антипиретик,и ми се свива душата,че прекъсвам процеса на лечение  Confused

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 12:56 от Mamagemelar

# 717
  • Мнения: 936
Не знам какво още да очакваш....
Всичките ти симтоми сочат ЛФ, гърчът обикновено е епи-криза. Възпаление, болезненост - пак ЛФ.

# 718
  • Мнения: 1 513
Самата дума "периодично" показва, че попадаш на следи... ако проблемът ти се дължи на конфликт, защото може да има и други причини.
Главоболието и гаденето са лечебни симптоми. Една от причините за високо кръвно е некрозата на бъбречния паренхим.
Извинявай Nenaatoa, но с какво ми помага това, че главоболието и гаденето са лечебна фаза? Седя и чакам да отминат? Правя нещо по времето й ? Какво като това е лечебна фаза. Нима има и нелечебна?

# 719
  • Мнения: 936
Извинявай, ако прозвуча грубо, но ако беше прочела материалите от сайта, нямаше да задаваш тези въпроси. Peace

Помага ти с това да знаеш, че конфликтът ти е бил решен. Седиш и чакаш - ако искаш. Ако не искаш - взимаш хапчета, за да си облекчиш симптомите, ползваш хомеопатия, Бах или каквито искаш алтернативни терапии, които биха те накарали да се чувстваш добре и по-спокойна.

Няма нелечебна фаза, има активна!

Общи условия

Активация на акаунт