Маминки на ЮЛЧЕТА ще бъдем, най-Великата мечта ще сбъднем!

  • 24 782
  • 696
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 250
NaMeLeSz, честито и добре дошла при нас   bouquet По интернет калкулатора, термина ти излиза на 29/07/2011, така че...оставаш при нас  Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала   bouquet

# 646
  • Мнения: 137
Добре дошла, NaMeLeSz!   bouquet
С теб сме горе-долу по едно и също време -- моят последен МЦ беше на 20 окт., а терминът ми е на 27 юли.
Пожелавам ти много лека и успешна бременност!  Hug

# 647
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Благодаря ви мили мами за радушното посрещане и ориентирането!   bouquet
Суун на преглед ходила ли си? Моите съмнения ги потвърдих едва снощи. Замислям да се прегледам в понеделник.  Simple Smile

# 648
  • Мнения: 137
Суун на преглед ходила ли си?

В петък си взех направление и мисля да ходя другата седмица. Иска ми се да е в края на 7 г.с., като се надявам, че тогава ще можем да засечем сърдечна дейност. Сега около това се въртят основните ми притеснения. Praynig

# 649
  • София
  • Мнения: 6
Rakkaus, Amalleira, NaMeLeSz, добре дошли сред нас!  HugЛека бременност и много положителни емоции!
На всички с добри новини, поздравления! На мен утре ми предстои преглед, ще дам отчет как е минала срещата с мъничетата.
naiema, това, което си написала за постоянните притеснения ми подейства много поучително. Много се надявам този път всичко да е наред и да успея да се насладя на бременността си.  Praynig
petya_, благодарности, че полагаш толкова усилия за новата тема! Скоро ще стигнем и до нея, бързо напредваме.  Grinning А като прочетох за снежната картинка при вас, така ми се прииска и тук да се събудим в бяло...
jen, дано неразположенията да отминат бързо.
franseto, дадох своя глас, успех!
Юлка, поздравления за взетия изпит! Възхищавам ви се, аз съм толкова разсеяна напоследък, не мога да си събера акъла.  Laughing
elisalou, страхотни бебчета! Винаги ни изненадваш с прекрасни картинки. Hug Сайтът, предложен за първа страничка също много ми харесва.

Аз днес се чувствам значително по-добре, дори направих кратка разходка в дъжда. Успях да купя част от коледните подаръци, пазаруването ми подейства много разтоварващо. Wink

# 650
  • Мнения: 8
Петя   newsm10
Тази вечер ти си в комитета на посрещачите  Mr. Green
Добре дошли на новите мами! Радвам се, че има мами на близнена ,Миленка ,страшна снимка си сложила с copy и paste ,СУУУПЕР сладури са!
annelyta - честно ,това ми бяха силиците. Едвам се събрах последния мозък.Сега се кефя ,че лекциите ни са чак на 22 януари!
Иначе успях да вкарам нещо в стомаха и да не го върна и съм малко по-добре.

# 651
  • Мнения: 425
Добро утро момичета Simple SmileЕто ме и мен в вашия отбор - термина ми е на 26.07.2010г.

# 652
  • Мнения: 137
Добро утро, момичета!
Иска ми се да ви попитам освен фолиевата киселина пиете ли някакви витамини за бременни?

# 653
  • Мнения: 356
Добро утро,милички!
Ето го неделното ни изкушение  Wink


soon a mother of two,аз пия Prednacare.Гинеколога ми изписа някакви други,които не успявам да разчета от рецептата,но аз вече си бях взела тези и сега ги допивам.Пия ги през ден,защото и те съдържат оптималната доза фолиева,а на другият ден само фолиевата.При първата бременност пих Центрум матерна,но те били спрени на пазара заради ГМО в състава им.

Добре дошли на новите момичета   bouquet Страхотно е,че темичката ни става все по-наситена с емоции.Липсвам ми старите мами,които отдавна не са писали,но се надявам да нямат проблеми,а да се се отдали от рано на Коледно настроение и затова да нямат много време за нас.Много ми е готино,че имаме и втора близнашка мама  Simple Smile

# 654
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, момичета!!! Hug
naiema, много добро неделно изкушение, моя мъж все още се излежава, но пък ще ходи до магазина, защото ми се дояде нещо Flutter

Вчера се справих много добре в кухнята с готвенето и съм много доволна от себе си Heart Eyes

 на новодошлите в отбора ни мами!!! Hug  bouquet

И мен ме е обхванало Коледното настроение, но все още не съм украсявала в къщи, като си прибера юнака тези дни ще го направим заедно! Вчера украсих теметично 1
-ва страница на Октомврийската тема 2007 и ми се отрази много добре!

Аз днес влизам в 9-та седмица! Heart Eyes

Сервирам ви по едно чайче, сега и аз си пийвам и ви пожелавам хубав ден![/color]


Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 10:21 от Butterfly_

# 655
  • София
  • Мнения: 1 609
Добро утро, момичета!  Hug

Така се надявах да има сняг навън тази сутрин, ама нейсе... Е, нищо...

vily, и моят термин е на 26/07  Laughing Леко бременеене на теб и на всички останали, и без много  Sick

Едно клипче да споделя - на мен много ми хареса http://www.youtube.com/watch?v=ZEZDu2V2UZ4

Хубава и усмихната неделя на всички!

# 656
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте момичета кокичета.  newsm53

Едвам смогвам да ви следя,много бързичко пишете.  хи хи

Виждам, че отборът расте - Добре дошли на новите Мами, особено на близначетата!!!!  smile3525

При мен нещата са си без промяна. Нямам грам оплаквания. Само като че ли ме е налегнал запек, но не е болка за умиране.

Имам няколко въпросчета.

Има ли Мами, които са се записали за ЖК при д-р Гергов / Тина Киркова/ ?
Аз следя бремеността си при мой частен лекар, но той ми каза да се свържа и с Гергов, заради Здравната каса.

За триизмерния ехограф- наистина се опитайте да се свържете и да си запишете час от по-рано, защото местата са ограничени. Аз трябва да отида между 01 и 10 Февруари, а миналата седмица като се обадих записваха за края на януари и сега тази седмица отново ще звъня.

Мамите, които пушеха, пушат ли още?

Има ли краен срок за регистрация на бременността при Личния лекар? Питам, защото искам първо да си сменя личния тази седмица и направо да се регистрирам при новия.

И последно - мамите с натоварена работа как се справят със стреса? Има ли мами с частен бизнес, който не могат да оставят просто ей така?

Надух ли ви главите?  smile3503


Поздрави на всички и последно- колко Мами станахме вече, щото в първата страница пише 22, ама май сме далеч повече.


Бъдете живи и здрави и леко бременеееееене.    bouquet Hug  bouquet

# 657
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен  love001.Butterfly_  и naiema благодаря ви,създадохте ми настроение  Heart Eyes .soon a mother of two добре дошла при нас Hug,а отностно въпроса ти за фолиевата киселина,аз пия само нея,но комбинирана с витамин Б12 и йод.vily,моят термин също е на 26 Юли newsm10

# 658
  • Мнения: 329
Здравейте, сладурки  Hug
naiema, ама какво изкушение си ни сложила  newsm10

Я колко бързо се увеличава отбора ни - добре дошли на новите момичета и леко бременеене  smile3525

Юлка, с малко закъснение поздравления за изпита и от мен   bouquet
Калоянис, браво за хубавите новинки  smile3501
˙·٠Butterfly™٠·˙  , верно си в коледно настроение, очаквах докато чета поста да чуя и коледна песничка от някъде   Hug  Laughing  мерси и за чайчето  Blush
Fifita , аз бях от пушачките  Embarassed , но седмица след + тест ги спрях и седница след това започна якото  Sick

Иначе и аз да си призная вече 4 дни ми се гади само вечер. Вторник съм на преглед и много разчитам на стиснати те ви палци  Hug
След прегледа смятам да се обаждам да записвам час за ФМ и още се чудя за ЖК или направо платен пакет някъде...  Thinking
Офф, ние смятаме да се местим и сега търсим нов апартамент под наем и хич и не съм си мислила да украсявам преди това  Crossing Arms Дано само по скоро намерим, че вече неиздържам на тази влага тук...

хубава неделя, момичета  Heart Eyes

# 659
  • Мнения: 356
˙·٠Butterfly™٠·˙  , верно си в коледно настроение, очаквах докато чета поста да чуя и коледна песничка от някъде   Hug  Laughing  мерси и за чайчето  Blush
В интерес на истината и аз това очаквах  Laughing
˙·٠Butterfly™٠·˙,прекрасно украсен предколеден пост  Hug

the Faith,дано бързо си намерите удобна за вас квартира на добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт