Най-голямото предателство, което сте прощавали?

  • 6 946
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 76
За мен важи в пълна сила "Прощавам,ама не забравям"  Mr. Green Гаден помнещ слон съм и никога не забравям лоша дума или обида.Иначе съм прощавала грешки,преглъщам,ама след време им го връщам тъпкано,или просто по стечение на обстоятелствата им се връща някак  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 1 174
Ами то не е кой знае какво предателство от страна на мъжа ми, но все пак ме жегна.
Като се роди малкия, мъжът ми под претекст, че не може да спи добре от плача на малкия, се премести да спи в дневната на диванчето. Е, простих, или по - точно преглътнах, не съм простила така без нищо да ми струва...
И се отрази, не пагубно, но доста време изкара мъж ми без секс /с мен, с друга не знам  Mr. Green/ под претекст, че като не спи до мен и ми е трудно да изпитам желание за секс  Mr. Green
И с кърменето имаше едни проблеми от негова страна, това пак ме издразни много.

# 32
  • Мнения: 2 161
Най-голямото предателство беше,когато ми забрани да направя основен ремонт,при положение,че веднъж вече се съгласи.Е,аз пак си го направих,но ми костваше една безсънна нощ,много бях ядосана.Ето такива дребнавости аз считам за предателства.Не можеш да кажеш на жена си-добре,прави ремонт какъвто искаш,а после да й кажеш-много харчиш,спри се.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 364
Не мога истински да простя някои неща, затова и отношението ми се променя и вече чувствата не са същите, независимо за кого става въпрос.
Винаги съм се чудила как хората, наранени до дъното на душата си, твърдят, че продължават да обичат този, който ги е наранил (и често продължава да наранява) и от сърце му прощават. Имам предвид, че чувствата не се променят и остават във връзката не по рационални причини, а с желание. За мен това е мазохизъм.
Аз, например никога не съм се влюбвала необяснимо. Мъжете, с които съм била, така да се каже, съм заобичала след като съм ги опознала. Даже не си спомням да съм харесвала някого от раз, ей така, щото много ме кефи на външен вид, например, или заради някаква химия. И по тази причина моментът, в който ме разочароват се превръща в началото на края на чувствата ми. Просто обичам разумно, преценявам, анализирам. Не знам дали е нормално, но един мъж може да ме спечели с характера, поведението и душевността си и обикновено ми трябва време. И разочарованието после е много болезнено, но необратимо. Не знам как бих постъпила в различни ситуации, но почувствам ли се предадена и наранена, дори и да остана в една връзка, то ще бъде, така да се каже, по принуда, ако преценя, че нямам друг избор и нищо вече няма да е същото.
Но за всеки човек е различно - някои неща за едни изглеждат напълно нормални, докато за други са недопустими.

# 34
  • Мнения: 2 457
Най-голямото предателство за мен беше, когато едно гадже ми обеща, че ще ме заведе на екскурзия в Ибиса, но после каза, че не можел да отцъства от БГ точно през август и не ми даде пари да отида сама Sad.

# 35
  • Мнения: 2 868
И каква беше твоята реакция?

# 36
  • Мнения: 596
Най-голямото предателство за мен беше, когато едно гадже ми обеща, че ще ме заведе на екскурзия в Ибиса, но после каза, че не можел да отцъства от БГ точно през август и не ми даде пари да отида сама Sad.

Това е култово... Joy

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 364
Най-голямото предателство за мен беше, когато едно гадже ми обеща, че ще ме заведе на екскурзия в Ибиса, но после каза, че не можел да отцъства от БГ точно през август и не ми даде пари да отида сама Sad.

А не можехте ли да отидете през друг месец, когато му е удобно? Или ти го отсвири?
Кефиш!

# 38
  • Мнения: 2 161
Най-голямото предателство за мен беше, когато едно гадже ми обеща, че ще ме заведе на екскурзия в Ибиса, но после каза, че не можел да отцъства от БГ точно през август и не ми даде пари да отида сама Sad.
А ти какво му каза?Ей,прастак с прастак!Ну,пагади!!!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 364
Chanel, това беше доста грубо! Още повече, че и твоя пример за най-голямо предателство не е от най-сериозните (да не кажа, че донякъде се припокрива с този на Шанталчето).  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: X
Chanel, това беше доста грубо! Още повече, че и твоя пример за най-голямо предателство не е от най-сериозните (да не кажа, че донякъде се припокрива с този на Шанталчето).  Rolling Eyes
Е,как ги сравни....    Mr. Green
Шанел е искала нещо за благото на цялото семейство,пък Шанталчето се сърди ,че не й плащат капризите...    Laughing   

# 41
  • Мнения: 4 291
Chanel, това беше доста грубо! Още повече, че и твоя пример за най-голямо предателство не е от най-сериозните (да не кажа, че донякъде се припокрива с този на Шанталчето).  Rolling Eyes
намирам примера за чудесен. Първо и се е доверил и е казал прави каквото прецениш, харчи както прецениш(гласувал е доверие), после обаче се еизвъртял, това не доверие е предателство.
Чудесен пример и драматичен.

# 42
  • Мнения: 2 172
Предавали са ме само жени и не съм простила.
Държа на приятелството!

# 43
  • Мнения: 2 457
Най-голямото предателство за мен беше, когато едно гадже ми обеща, че ще ме заведе на екскурзия в Ибиса, но после каза, че не можел да отцъства от БГ точно през август и не ми даде пари да отида сама Sad.

А не можехте ли да отидете през друг месец, когато му е удобно? Или ти го отсвири?
Кефиш!
Отсвирих го, разбира се Peace Grinning

# 44
  • Мнения: 4 569
Не ми се е налагало да прощавам-не е имало за какво.

Общи условия

Активация на акаунт