ХАйДе на Сериалите народе !

  • 3 185
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Момичета да ви питм и ако някой има време и желание да ми обясни точно как ги сваляте тези сериали.Значи аз кликнах дясния бутон ма мишката и от там"Сейв таргетс ас"то така ги кача като файлове ама отнема около 8 часа можете ли да ми обясните вие как ги сваляте ште съм ви страшно здължена.Много ми се иска да гледам добрия стар "АЛФ"


инсталираш си това

http://www.amazesoft.com/


(Анке успях !!!!благодарско!!)

после като непрекъснато натискаш с левия бутон в/у името на филма го зака4аш и пренасяш в прозор4ето за сваляне на ФлашГет-а

оставяш го да се сваля. на мен Приятели ми дава 4е ще свали епизод за около 4ас.
аз съм с ДСЛ и ще го оставя за през нощта.


ох,  с Рамадан-а ми се разби режима и все си лягам по зори. ще ме бият скоро Wink

# 16
  • Мнения: 1 959
Момичета да ви питм и ако някой има време и желание да ми обясни точно как ги сваляте тези сериали.Значи аз кликнах дясния бутон ма мишката и от там"Сейв таргетс ас"то така ги кача като файлове ама отнема около 8 часа можете ли да ми обясните вие как ги сваляте ште съм ви страшно здължена.Много ми се иска да гледам добрия стар "АЛФ"
Благодарско утре ще пробвам дано успея


инсталираш си това

http://www.amazesoft.com/


(Анке успях !!!!благодарско!!)

после като непрекъснато натискаш с левия бутон в/у името на филма го зака4аш и пренасяш в прозор4ето за сваляне на ФлашГет-а

оставяш го да се сваля. на мен Приятели ми дава 4е ще свали епизод за около 4ас.
аз съм с ДСЛ и ще го оставя за през нощта.


ох,  с Рамадан-а ми се разби режима и все си лягам по зори. ще ме бият скоро Wink


# 17
  • Мнения: 1 017
Супер сайт!!! Simple Smile
Ама как ги гледате филмите, нещо не се отварят Rolling Eyes

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и с това ставаhttp
://www.free-codecs.com/download/VideoLAN.htm

като свалиш с Флаша натискаш на филма с левия бутон, export до десктопа , от там на VLC


# 19
  • Мнения: 7 803
videolan за него не ти трябват никакви кодеци  Mr. Green даже е безплатен  Mr. Green

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Препоръчвам Алиас.
А 4400 не са ли само три серии? По Премиере го дават от време на време...
4400 са 2 сезона 4акам 3-я първия е 5 серии 2-рия 12 май . накратко - изведнъж се появяват на куп 4400 4овека които са из4езвали от земята в продължение на години .

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Като видях 4е има Арабела и 4етиримата танкисти и ку4ето и паднах. като съм се раждала са давали тоя за танкистите. същия ден се родили само моми4ета. докторите се шегували с майките 4е ку4ето дошло и им изяло   .....!

Последна редакция: сб, 12 ное 2005, 09:18 от mariabutti

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Като видях 4е има Арабела и 4етиримата танкисти и ку4ето и паднах. като съм се раждала са давали тоя за танкистите. същия ден се родили само моми4ета. докторите се шегували с майките 4е ку4ето дошло и им изяло   .....!
Joy Joy hahaha hahaha а за какво става въпрос в тез танкисти ?
 аз забравих да кажа Лост  също е зарибяващ сериал - разказва се за оцелели от самолетна катастрофа хора , попаднали на "необитаем" остров ..има интрига и се слу4ват все ножи иножи неща . този го изгледах за 2 дни Simple Smile

# 23
  • Мнения: 978
А хубаво ли е качеството? Аз не си падам много по тегленето, но мога да изгледам нещо, ако има интересно.

# 24
  • Мнения: 7 605
някои знае ли за кво иде ре4 в деад зон и дарк енджъл?

Май са фентаzи, ли4но на мен не ми допада такъв жанр, но ина4е били успеШни.

# 25
  • Мнения: 7 605

Да, много е хубав наистина  Wink

# 26
  • Мнения: 1 909
Мадамите от 6вейцария да внимават, че тук май се канят да правят и даунлоуда накаzуем, в моемнта правят проверки на айпита  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ние от 3-4 седмици не точим ни6то, а аz се точих на Joey и Desperate Housewives  Close Confused Cry Sad

# 27
  • Мнения: 1 269
Помощ.Свалих си CSI пускам да гледам и няма картина а само говор.Защо?Пише A codec is reqiered to play this file.To determine if this codec is availabel to download on the web,click Web help
Нещо има грека сигурно
Мале така ме е яд 4е децата спят и сега имам време а CSI ми е лубим

# 28
  • Мнения: 7 605
Мадамите от 6вейцария да внимават, че тук май се канят да правят и даунлоуда накаzуем, в моемнта правят проверки на айпита  #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Ние от 3-4 седмици не точим ни6то, а аz се точих на Joey и Desperate Housewives  Close Confused Cry Sad

То да беШе само в Швейцария  Sad във Франция е съЩата работа, ние ниЩи4ко не свалим, ни муzика камо ли пък големи файлове като филми. Просто не си струва риска, мога да zваля цял албум легално zа 10? и да ми е спокойна дуШата.

Май и в Германия има проверки....

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
от къде да я сваля тая програма. много съм боса в тия неща я брат ми ве4е е заспал

http://www.bumpersoft.com/Internet/Web_Browsers_and_Utilities/Do … ew_5391_index.htm

http://www.popularshareware.com/GetRight-transfer-355.html

Аз използвам GetRight и тя е много добра Wink

Общи условия

Активация на акаунт