Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ноем. 2010, 19:11 ч.

Черен списък на стоматолозите

• 330 158
  • 691
  •   1
Отговори
# 690
Разбира се, че изобщо не е редно, -тя се облагодетелства за чужда сметка, а това че не е ощетила мен, не я оправдава изобщо. Ако беше ми казала, че така ще направи - щях дори да съм съгласна, така или иначе пакетът е за съответната календарна година. И аз се лекувам при нея - прави ми доста неща и съм много доволна  от работата й като цяло. В петък бяхме при нея, можеше да сподели, сближихме се покрай леченията😀. Спирам по темата.

# 691
д-р Любомир Шейтанов.

След година и половина все още съм с травмиран езичен нерв след вадене на мъдрец при него - мравучкане, понякога силна болка като от изгаряне, изтръпване и ужасен дискомфорт в езика от страната на "операцията". Да не говорим, че дори не ме предупреди за рисковете. 

Тръгна да вади зъб само с една малка снимка на зъба, без да иска панорамна или 3D снимка.

За съжаление такива "лекари" могат само да ни помогнат да изгубим доверието си и да знаем, че ние трябва сами да имаме знания за това какво се окачва и какво трябва да се прави преди операция.

Общи условия

Активация на акаунт