Отговори
# 60
  • Мнения: 0
оооооо, благодаря ти deskatta за милите думи, дай боже всичко да бъде наред,  Hug

# 61
  • Мнения: 4 420
оооооо, благодаря ти deskatta за милите думи, дай боже всичко да бъде наред,  Hug

Ще бъде, просто вярвай  Hug Hug Hug


teddy_varna  и моето гадене изчезна и то може би заради това, че открих кои храни ми понасят и кои не. Избягвам тези от които ми се гади. Мога да ги готвя на мъжа ми, но не и да ги ям. Вече почвам да будувам повече часове, явно започва да отминава онзи период, в който "не ставах за нищо"  Praynig
С киселините до някъде също успявам, но не винаги. За там още нямам рецепта

# 62
  • Мнения: 19
Добро утро,

sas3  много съжалявам за загубата, но съм сигурна, че ще успеете отново, този път до края:hug:

chin страхотна е станала поредната ни темичка  bouquet

На всички, които чакат с нетърпение следващия преглед стискам силно палци, аз миналата седмица също се бях леко шашнала, защото никакви признаци на бременност не усещам, но всичко с бебо си е наред.
За секса смятам скоро да прекратя сухия режим, ако се чувствам все така добре Praynig.

# 63
  • Мнения: 4 370
Чета че все повече от вас се чувстват добре, и много се радвам. Аз пък продължавам да си връщам всяка вечер. Храна не мога да погледна вече да я готвя и затова вчера мъжа ми ми направи чудесни палачинки. Е, и тях върнах! Тази сутрин се теглих, отслабнала съм с 3кг, но пък коремче и аз си имам. Трябва да си направим снимки на първия триместър на тумбаците.  Grinning

The Blue честито за взетия изпит. Много интересно ми звучи - счетоводен софтуер. Някакъв конкретен ли учите или по принцип? Кой е най надеждния в момента на пазара?

Сас, наслади се на зимната ски почивка. Къде ще ходите? А Нова година няма ли да посрещнете там? как ще ви се пътува точно на първи!

# 64
  • София
  • Мнения: 169
здравейте момичета  Hug как сте  Laughing
гледам писали сте за секса, ние също за сега се въздържаме (без причина), ама се чудя нещо и да ви питам, като правите секс във вас ли свършва мъжо или се пазите? На мен лекарката сами каза само без оргазми, но за другото нищо не каза, и аз се чудя, не знам защо  newsm78
относно гаденето, на мен май ми се гади само като видя храна, ама до момента в който я хапна и след това съм ок, също така ако пътувам по-дълго с кола и има дупки. Иначе гърдите вече не ме болят, само това че ми се спи повечко, иначе нищо друго... Grinning
juji123 , браво за сърчицето  Hug, не се притеснявай за прегледите, нормално е да се ходи 1 път в месеца.

# 65
  • Мнения: 2 456
Здравейте.. Simple Smile
Димар, благодаря ти.
И аз съм другия понеделник на лекар и съм се шашнала малко, но си  чакам с  до колкото е възможно търпение  първата ранна ФМ.

Слагам ви почерпка, защото днес с мъжът ми имаме годишнина Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 314
Здравейте, момичета!
САС безкрайно много съжалявам за загубата!
Ади надявам се всичко да се оправи, стискам ти палци!
Явно този период е кофти за всички ни, аз се съсипах от драйфане и разстройство уикенд, ужас направо!!!! Днес съм по-добре, но с леко главоболие както и да е, важното е че, бебчо е добре.
По отношение на секса, ние с моичкия не сме спирали, а сме си доста активни  Embarassed, нямам забрани или нещо подобно, а това за оргазмите за пръв път го чувам.....! Незнам другият път ще си попитам гинеколожката, може би зависи от плода как е разположен, незнам и аз!!!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
The Blue честито за взетия изпит. Много интересно ми звучи - счетоводен софтуер. Някакъв конкретен ли учите или по принцип? Кой е най надеждния в момента на пазара?

Честито и от мен, Blue. Но, Ани, много ме разсмя, "счетоводен софтуер" за мен е толкова интересно, колкото и физика, някъде под нулата по скалата ми за забавление. Wink Почти не мога да си представя, че някому би било интересно това.  Laughing Добре, че си има хора за всичко!

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте тумбачета  Wink
Да ви кажа и аз няколко дена се чувствах добре обаче снощи докато си спях ми стана лошо и по нощите не знам колко е било часа  Sick върнах само от този готиния стомашен сок още не може да ми се оправи вкуса, няма такава горчилка от тогава смотах няколко плода едно плодово мляко изпих просто ужас

# 69
  • Мнения: 1 085
Момичета, един бърз въпрос.Чух че течен шоколад не бива да се яде верно ли е че щях да накарам майка ми да направи домашен. newsm78

# 70
  • Мнения: 14
Ани, не знам The blue в кой университет е, но когато аз учих счетоводен софтуер, и то в две различни дисциплини, водещото правило беше да е безплатен  Laughing Все пак сме в България, кой ще ти дава пари за най-качествен или най-популярен продукт  Wink

# 71
  • Мнения: 71
Добро утро,мами Simple Smile

chin честита годишнина.Пожелавам ви още мноооого дълги години щастие,разбирателство и разбира се,да сте живи и здрави.Това е най-важното.

Бъни бързо да се оправяш Simple Smile А за течния шоколад-яж си Simple Smile Ти не си болна,а бременна.Ако доктор ти каже,че не може,ок.Но няма причина,поради която да не ядеш течен шоколад.Като родиш тогава няма да ядеш,защото може да предизвика алергия.

sas3 радвам се,че си по-добре и гледаш напред  Hug

А за секс-а-ние ще правим като се роди бебо.Дам...колко са почти 7 м...Като днес ще минат Simple Smile

Да не чуе дявола,аз се чувствам ок днес,смятам да врътна една разходка,че уж не ям много,опитвам се да се храня здравословно,но дънките почват да теснеят...

Много усмихнат ден.Успешна седмица и само положителни новини Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3
Добър ден и от мен, днес бях на изследвания СПИН,сифилис,хепатит,ПКК,суе и т.н....

За счетоводния софтуер....с който ни занимаваха се казваше Астра стандарт-не е особено популярен, Ажур се използва предимно.
Изпита беше на база няколко програми,история, начини на действие и прочие неинтересни неща
Аз съм в Икономическия в Ботевград-задочно счетоводсвто и контрол-последна година,още 1 семестър остана и държавен и ще мятаме шапки Mr. Green

А да ви кажа на мен си ми е доста лошо,запека продължава с пълна пара и ми взима душата просто Sick гади ми се,вече и прилично връщам все по-често, а гърдите ми олелеееее, болят зверски, зърната ме сърбят ...кога ли ще мине...
И напук да не се яде карантия вчера мушнах едно шкембе...е не се траеше,от седмица ми се ядеше...

# 73
  • София
  • Мнения: 169
Момичета, един бърз въпрос.Чух че течен шоколад не бива да се яде верно ли е че щях да накарам майка ми да направи домашен. newsm78

хмм, това за пръв път до чувам, миналата седмица изядох едно бурканче...каква е логиката newsm78

# 74
  • Мнения: 2 197
Здравейте,мами.
Честита годишнина,Чин.Все така да се обичате,разбирате,живи и здрави и много да ви радва бъдещото малко човече.
Sas,силно те  Hug
Честно казано,тези хапчета Емил въобще не ми помагат,но ще си ги смуча докато свършат.
Аз мисля в сряда да отида до личния за направление и да посетя лекарката,която ще ми води ЖК.

Чин,страхотна е темичката,както винаги,но именцето ми е малко объркано.Аз съм iani87.Е,не е кой знае каква грешка-само първата буквичка я няма.
Лек и успешен ден на всички и без негативни мисли  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт