Отговори
# 705
  • Мнения: 97
Чин, Мая, понеже вие са занимавахте досега с новите теми , а доста сме напреднали  с писането в тази, ще се погрижите ли за новата тема? Или ако имате нужда от помощ? Аз мога само днес да помагам, защото утре се премествам в новото жилище , така че ако е необходимо - свиркайте  Whistling

# 706
  • Мнения: 102
Рано е за новата тема, нали след 50-страница се пускат новите. Моля, който я прави да ме впише с термин: 31.май/1.юни - чакам първо бебче.  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 130
Чин, ако има нужда от помощ и аз мога да се включю. Ибез това по цял ден съм си в къщи. Wink Пуснах ви покани във фейса. Ето го и моя: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000620329781 - Silvia Georgieva
За фолиевата киселина ми казаха до края на третия месец, ама аз ще продължа да си я пия! И предния път така направих. Пък иначе трябва да я хвърлям, защото е в едно шишенце и ми остават доста хапченца! newsm78

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 19:18 от sisi_dac

# 708
  • Мнения: 102
Пуснете малко повече картинки и по-весели, защо не коледни, да се настроим малко по-празнично.

# 709
# 710
  • Мнения: 1 080
шунка това с клечката мисля че си е цитонамазка.
Вещица пробвай с гастроцинезин на мен много ми помагаше преди бях с постоянни киселини след известно време чак бяха спрели напълно.
Аз съм пробвала с отвара от лайка и сода да се мия при раздразнение и беше ефективно 2 дни и готово.
Аз на всички ви изпратих покани това http://www.facebook.com/margarita.peneva5 е моят профил само не съм сигурна дали линка е ок
При мен нищо ново, доста съм натоварена и нямам време да пиша опитвам се де ви чета.

# 711
  • Мнения: 97
Креола Peace в средата на 48-ма сме, а темата не се случва със щракване с пръсти  - слагането на картинки отнема нечие време и усилия.
Чин, знам че ги предвиждаш тези работи и сигурно си се погрижила вече, но все пак - не си длъжна.
Хайде отивам да готвя на мъжо, че кое време стана ooooh!

# 712
  • Мнения: 102
Картинките се подбират и слагат, точно за 5 минути.  Peace

# 713
  • Мнения: 1
здравейте тумбачета:)разгледах новия албум и да ви поздравя за хубавите коремчета Hug
аз ще сложа снимка след 1ви като ми мине скана,че да съм сигурна че всичко наред с бебо Praynig
а да ви кажа изпратила съм покани във facebook на всички,които си го бяха публикъвали-Диана Борисова съм.
и какъв съм сануваххххх,направо паднах-отивам на скан и доктора ми казва,че имам три бебета момченца в корема-2 близначета и още едно newsm78голямо чудене му ударих като се събудих Thinking
на навите мами  welcome
на всички болни бързо оздравяване Hug и аз постоянно подсмърчам,но няма какво да направя-зима е:(
а да ви кажа-днес при нас валя сняг и в 2 следобяд вече беше тъмно-много гадно Crossing Arms
момичета кажете някой сайт за бебешки неща да поразгледам цените в бг?
бъни ти в коя част на англия си?
голяма скука еййййййййй:(
чин и мая и аз съм свободна тия дни за новата тема,но ми пишете какво да правя,че си нямам идея много много.но с удоволствие ще се науча;)
лека вечер на всички и да се пазите Hug

# 714
  • Мнения: 42
bubulina83 бг сайт не мога да ти кажа, но аз лично пазарувам за малката дрехи от mothercare.co.uk, смея да твърдя, че някои неща излизат по-евтино от бг, дори и такива, които не са на промоция, а по принцип постоянно има някакви промоции, разгледай сайта, има много неща освен дрехи - играчки, колички, бебешки уреди и аксесоари, дрехи за бременни и т.н Изключително доволна съм от качеството, дрехите на мърдат. Всички бодита са ни от там, ако са на промоция едно боди излиза под 3лв. Ще дам един пример от последната поръчка, зимни апрески от там - 35лв, есенни обувки на Капчица купих от тука за 42лв. Пижами от там 3бр - 5,70лв едната, купих две от тука - 7,50лв едната, като след пране се свиха.

# 715
  • Мнения: 0
може ли някой да ми изпрати паролата за снимките моля

# 716
  • Мнения: 130
може ли някой да ми изпрати паролата за снимките моля
И на мене! Laughing

# 717
  • Мнения: 1
бъфи онзи ден бях в motherscare #Crazyзнам и какво има и в сайта и мога да те убедя,че това е нищо в сравнение с разнообразието в магазина-лошо ми става направо.толкова са хуваби всички неща,че не знам с какъв камион ще се прибера на бг на пролет Simple Smile)))))))))))просто ми се искаше да видя и в бг цените как са,за да знам кое да си пазарувам от тук и кое като се прибера.иначе тук за бебоци магазини колкото искаш Whistlingсамо да стигнем до момента с пазаруването Hug

# 718
  • Мнения: 0
Много благодаря за паролката сега ги разгледахме, всички сте много  хубави и аз се отчетох с една снимчица от  married

# 719
  • Мнения: 4 370
Бубилинка, напазари си колкото можеш повече от там. Мъжа ми пазари дрехи на детето само като е в командировка в чужбина. Тук почти нищо качествено не се намира.

Общи условия

Активация на акаунт