127 Американски мечти

  • 32 547
  • 744
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 591
Какво правите с книжките на български като ги израсне детето? Сърце не ми дава да ги хвърлям, а ми писна да трупам неща.

Прати ги насам.  Grinning

# 151
  • Мнения: 405
Искаш ли ги наистина? Някои са много глувапи, да си кажа, ама им се радват децата. Дай ми адрес.

# 152
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Аз ги пазя за другото. Тези поне които са оцелели мечешките ласки на Иво.

Да ви попитам за порядки тук. ПОканиха го на рожден ден от градината. Трябва да се обадя на майката и да потвърдя утре, но се чудя мога ли да я попитам направо какво да му вземем а подарък. Гифт карта ми се струва странно за 4 годишно, ще ми се да е нещо което ще го зарадва.  Тя би трябвало да знае най-добре.

# 153
  • Мнения: 3 591
Да ви попитам за порядки тук. ПОканиха го на рожден ден от градината. Трябва да се обадя на майката и да потвърдя утре, но се чудя мога ли да я попитам направо какво да му вземем а подарък.

Хубав въпрос. Ако в поканата не е уточнено за подаръците си е твое право да питаш, доколкото знам...  Thinking Ние досега май само гифт карти сме подарявали.

# 154
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
... Сега се сетих нещо смешно, миналата година малкия докато беше в ПК, казваше че учи във фрии кейк, защото ПК нищо не значило.

Много добро.  Laughing

Да искат, искането е без пари.

Сипируми, аз винаги пък купувам подарък, обикновено игра някаква, гледам да им сложа и gift receipt, ако не искат, да си подменят.

Книжки пазя, даже влача от България моите. Това е единственото нещо, което не ме дразни да трупам, въпреки че и тях прочиствам от време на време. Давам в библиотека, но българските не знам...

# 155
  • Мнения: 1 783
И аз пазя книжките, даже скоро ги прибрахв мазата, от време на време ги прочитахме пак, няма лошо да се чете. Не бих ги дала (сори Яна Simple Smile).

Покана за РД - винаги питам, какво искат, и винаги ми отговарят. Много е по-лесно. Слагам и бележката, ако искат да ги върнат.
 Вашите деца много бисери ръсят.

# 156
  • Мнения: 405
Ето и брошурата за Информирано Съгласие:
http://www.rodilnitza.com/blog/wp-content/uploads/2010/11/InfoConsent_web.pdf

Ще съм благодарна, ако може да разпространите сред свои познати в БГ, особено млади жени и майки. Крайно време е да спрем безумствата, които се случват на приятелките ни в България по време на раждане.

Благодаря ви за подкрепата!

# 157
  • USA
  • Мнения: 675
Лелее, големи скици са вашите деца Laughing.

so what, аз май се досещам какъв лек ползваш за косопад Laughing, ако започва с "у" значи и аз съм го пробвала, но преди поне 10 години Laughing.

Брех големи списъци, голямо нещо, ама те сигурно не са кой знае какви подаръци. Ние вече сме готови с това като дъщеря ми най-намаза- Мики Маус,   кухня  с подарък количка и пързалка за вкъщи. За мен една рокля, а за ММ тази книжка Laughing.

Книжките бих ги пазила.

# 158
  • Мнения: 114
Спомних си на какви подаръци се радвах аз като дете и девойка: голям пакет флумастери, термос, плоча на мадона, дълги над коляното чорапи, книги.
На нашите деца им подаряваме само по един подарък, те са свикнали и не правят списъци. Дени иска 'истинска'' китара за Коледа, а Дара иска 'биг дол хауз', която ще получи още за рождения си ден на 17-ти, други желания няма, ще и купим аксесоари за къщата и куклите.
За съпруга и мен подаръци няма да има по традиция,  бутилка хубаво червено вино 'ту шеър' е достатъчна.
     

# 159
  • Мнения: 2 674
И аз търся кухня за малката, но много скъпи, бре. Ама ще се купува...Избрала съм тази:


http://oompa.com/baby-toys/item/WH706920/WH-Swiss---Educo-French … _French%20Kitchen


Маймун, да се радват децата, нал' тъй Laughing


Бенс, пусни снимка да те видим Laughing

# 160
  • Мнения: 15
   Благодаря за съветите и отговорите ви относно моето питане.   bouquet
Като наближи Коледа и тръпки ме побиват заради подаръците, а и аз всяка година пращам колети до БГ, но след последния път когато изпокрадаха половината неща, вече само пари и картички по поводи  Naughty . А за тази година съм освободена от купуването на подаръци за който и да е,  Wink чакаме бебе, така че ще ни влязат в положение.  Whistling

# 161
  • Мнения: 114
Ние имаме ето тази кухня, харесва ми, че не е от пластмаса и аксесоарите са много реалистични : http://www.target.com/PLAY-WONDER-AKC03-Playwonder-Kitchen/dp/B0 … =sc_qi_detaillink

# 162
  • Мнения: 1 436
Плюс лайтсейбъри (истински, като на Анакин, син, за него; зелен, като на Йода, за мама; и червен, като на Дарт Вейдър, за тати)

Е, а за Боби няма ли лайтсейбър  Crossing Arms Laughing

Ние за Коледа си подаряваме пътуване нанякъде. За малкото ми се иска нещо символично, което да й остане за спомен, но не мога да измисля какво. Може би нейна си играчка за елха  Thinking.

# 163
  • Мнения: 1 800
Соу уот, прати инфо на ЛС, де...плийз Simple Smile
Пропуснала съм за фрий кейк-а, готино е..

Нямаме много книжки на БГ, но каквото съм домъкнала задължително пазя, от тези на английски прочиствам, нося на Гууд Уил и подобни.

Докато сме по темата, да споделя две любими :
Тhe Black Book of Colors и Sparkle and Spin

На Ейдж подаръка е карта на света от плат, към която има комплект фигури на животни, архитектурни забележителности и т.н., с велкро от едната страна и се лепят по картата.

# 164
  • Мнения: 3 591
Оооо, Стела страхотна ви кухнята!

Десет подаръка на кукуво лято в нашта къща - по един на калпак считаме за напълно достатъчно. Всъщност щерката още не разбира какво е това подарък. Ще я държим в неведение докато можем.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт