Пъзели 19

  • 34 162
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 113
Аз също съм съгласна с идеята! Особено за мен примерно, защото аз освен през интернет няма от къде да си купувам....  А пък и за рожденниците ще е по-лесно така...
В какъв вид ще е обаче ?  Зори , пак  ти ли ще се занимаваш?  Embarassed Или поне да изчакаме да мине поръчката?

Подаръка за Дени е чудесен, а картичката много весела! Да си го реди със здраве!

 Hug

# 736
# 737
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
О, така ли? И аз съм си го планувала за следваща покупка. Гледах го в Малчугани  Rolling Eyes
Дикси, съжалявам, че ще те разочаровам, но там го нямат. Този пъзел е излязъл от каталога на Едука още миналата година. А тези интернет магазини разчитат на вносителите, при които го няма.  Sad

Идеята ми е, че всеки си прави списък с пъзелите, които си търси и не намира или там където трябва да ги има, ги няма в момента. И ако някой случайно разхождайки се попадне на някой пъзел, за който се сети, че друг си го търси да каже къде може да се намери... Нещо такова Crazy

Вероники /мисля, че тя беше/ преди предложи да направим списък с пъзелите, които всеки иска да има, но още не е стигнал до тях или няма възможност да си купи в момента.

Добре звучи.  Peace  Така ще е сигурно, че някой издирван пъзел не си стои покрит с прах в някой забравен ъгъл. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт