"За" или "Против" смяната на АМ

  • 1 739
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Когато се налага трябва да се смени.
Аз също го смених.

# 16
  • Мнения: 19
Ние имахме проблем с повръщането и също на няколко пъти сменяхме АМ, разбира се след консултация с доктора й. На третия месец разбрахме, кои са нашите млека (комбинираме 3) и ве4е нямаме проблеми.  Simple Smile
Аз съм твърдо за смяната на АМ, разбира се, когато се налага.  Peace

# 17
  • Мнения: 472
Когато синът ми получи запек, смених млякото- въпреки че и аз имах твоите притеснения, ефектът беше чудесен.

# 18
  • Мнения: 15 379
Да се смени. От Фризолак се запече много. Смених го с НАН и се запече толкова ужасно, че му се сцепи дупето  Sad Ако бях изчакала 2 кутии с този кошмар....  Stop Минахме на Аптамил и всичко стана супер  Simple Smile

Същото - от Нан направи нечовешки колики, Фризолак го запече ужасяващо. Смених го по съвет на педиатъра ни с Аптамил и детето ми започна да ака без рев и напъване, след всяко хранене.

# 19
  • София
  • Мнения: 676
Аз съм сменяла и с 2-те деца АМ. Сега с бебчо сме на "Милумил" от 1м. и с акото няма проблем  Peace. Доволна съм от него, както и при храненето при баткото. Преди това бяхме 2 м. на "Фризолак", но започна да ака на 2-3 дни и така реших да го сменя. Първият месец бяхме на "Хип" с пробиотик, но Валето започна да ака по твърдо (на топченца).

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Това за смяната на млякото докато се улучи правилното ме потресе..... ShockedКак може лекар да го каже това се чудя.....
Хубаво мляко е Аптамила,така че ако го сменяш заложи направо на това щом имате проблеми със запека.

# 21
  • Мнения: 83
аз така смених нан със хип и малката се запече после взе да повръща беше чудо ... Embarassed

# 22
  • Мнения: 3 621
Истината е, че едно мляко действа по съвсем различен начин на децата, няма универсално АМ.
Аз лично съм за смяната на млеката когато това се налага -  запек, много силни колики или отказ на детето да яде определеното АМ.
Ако аз не бях сменила няколко вида мляко, трябваше още от 3-тия месец сина ми да е на кисело, защото така ме съветваха след като той пиеше известно време едно мляко и след това категорично го отказваше.
Имаше и неуспехи, след като дадох Лактана се оказа че имаме рефлукс и тя го е обострила, минахме и на АР формула.
Доволна съм, защото детето ми все още пие АМ с удоволствие, а е вече на 2 годинки и много от връстниците му отдавна не пият мляко.

Общи условия

Активация на акаунт