ЯНУАРЧЕТА 2010 - тема 13

  • 25 778
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 373
Барби,  Shocked Наистина! По принцип не вярвам в такива неща, но знае ли човек, понякога съвпаденията са повече от показателни! Невероятно!  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 693
Запис от мен, днес нямам настроение за писане Peace

# 17
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Привет, момичета........

Честита ни нова темичка!

Барби, аз пък като те четох се разревах!  Hug

Илиндичка, страхотно изкарване! Малко ти завидях...... неблагородно  Mr. Green

Честити ни първи ходещи крачета! Ири и SDK  Hug

Каня се да го гледам този филм от сума време, ама съм голяма мърда........  Crossing Arms Naughty Embarassed

Иве, Дарето ме съсипва как се катери!  Heart Eyes. Жестока е! Марина по същия начин стои пред телевизора (залепена) и танцува. Обмисляме да го закачим на стената (по-високо), за да не е така залепена за него. Колкото и да са добри, плоски и не знам какви - притеснявам се.

Герганче, аз взимам кухня на 4 лева - частна. 2 лева си е идеално според мен. Какви грамажи и колко ястия?
И аз така се вълнувам за супер смешни неща. Ама то това му е хубавото, нали?!

Днес Марина се реса сама  hahaha... Гледам я взима си гребена (досега го ядеше основно) и си глади косата с него. Е... гребена на обратно, но важното е, че е на главата. И шнолките ги пуска върху косата ми. Ама се дразни, че не искат да се хванат  Naughty  hahaha
Хич няма да ми е кокона, тя................  Crazy

Катинче, една цунка, да ти се подобри настроението веднага

# 18
  • Мнения: 326
Запис и от мен в новата, само хубави новини в нея!
Мамо Це, благодаря Hug Hug Hug!

# 19
  • Мнения: 1 453
И аз се записвам тук
Честити ходещи краченца и от мен  Heart Eyes

Вани и той ходи, като го държа отзад за дрехата, но го е страх да се отпусне все още и иска поне с едната ръка да е хванат някъде. Очаквам скоро и той да се отпусне сам  Grinning

Герганче при нас излиза около 1,50лв пълно меню, но може да взимаш само 1-во и второ или и трите или два пъти първо да речем. Не те задължават с трите ястия наведнъж. Аз не съм го записала все още обаче, защото едното чекмедеже е пълно със замразени порциики месо, а другото със зеленчуци и по-добре да ги изяде и тогава да го записвам  Wink

Аз искам да помоля за съвет как да отбивам. Иван е направо като залепен за мен и честно казано вече се чувствам изтощена CrazyРешила че ще го отбивам в скоро време, но си нямам на идея как да стане и най-вече ме е страх, че пак ще будува по цяла нощ пък аз няма какво да му предложа  Thinking

До скоро засега от мен  Hug

# 20
  • Мнения: 34
Хоп и ние в новата тема! Поздрави за всички!
Ние сме си болни, чакам всеки ден да сме по-добре, но бавно минава, баааавнооо. Аз едва дишам - носът ми тече и това ме ядосва зверски. Малкия още пие сиропчета и още кашля и точи сополи. Нямам идея как да процедирам с ходенето по лекари - ако го водя често, ще му изписват антибиотици, ако не го водя- ще се тревожа... Ох, сложно е да имаш деца, а пък да са ти болни е направо мъка...
Записах си час за гинеколог - не съм ходила след раждането. 
Маргарит пак падна и пак е с гоооляямаа драскотина на челото. Ами като забравя, че още не може да ходи...
Адски съм изморена от тази настика, че ми става тъжно и мъчно за какво ли не, а и ме нападат разни страхове. Някак ми се вижда черно бъдещето, без перспективи.
Барби,  Hug
Колко бързо растат дечицата! Вече имаме катерещи, лазещи, падат-стават, зъбят се, почнали са да си искат своето, а доскоро си говорехме за съвсем бебешки неща...

# 21
  • Мнения: 15
Герганче Осцилококцинума се пие както от възрастни, така и от бебета.
За Спас ми го бяха изписали - първия ден 1 сутрин и 1 вечер /през 8 часа/ май беше, следващите 4 тубички на ден по една, т.е. общо 5 дена като само първия се взимат 2.
Трябва да се пие на гладно поне 15 мин преди ядене. Аз го разтварях с малко водичка и го давах с биберон, но трябва да се пие бавно за да има максимално съприкосновение с устата, че каквото се поеме от там само то действа.
Ние днес посетихме 5-тия си специалист за хремата ни - този път УНГ заради хъркането. Каза, че няма уголемена трета сливица, взе секрет за стофилококи ли какви там бяха и другата седмица ще видим.
И каза  категорично - капки за ОЧИ да не се слагат в НОСА. Яко могат да увредят вътре разни работи.
Така че внимавайте с тези капки за очи /тобрадекс/ например, масово ги изписват за сополиви нослета, но повече вредят отколкото да лекуват.

# 22
  • Мнения: 445
Честити ходещи дечица на СДК и Ири!
Честито и на Филип на патерица!

# 23
  • Мнения: 432
Честито на проходилите бебоци! Да вървят лесно в живота!
Барби много интересно наистина. И тъжно. Желая ти от сега нататък само хубави моменти. Hug
По повод на отглеждането в стерилна среда с Тони се впрягам доста по-малко отколкото с Мина. На нея като се сетя изварявах шишетата до 1 годинка. ooooh! Сега на Тони изварявам само бибероните когато паднат на улицата. Иначе лази смело и лапа каквото докопа удома. Още е далеч от прохождането, прави 1-2 крачки с мен и си намира по-интересно занимание.
Буриту да се оправяте най-после вие.
Минана никакви разболявания!
Открих един интересен конкурс в нета. Който иска да участва, само да кажа, че не е за бебеоци. Wink Наградата определено ми харесва.
http://4svatbi.blizoo.bg/
Пък ако някой иска може да гласува за мен- не е кой знае каква история, та ако ви хареса.
http://4svatbi.blizoo.bg/single_story.php?id=94

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Привет и  от мен!
Имаме си проходили малчугани - браво, пъргавели сладки. Heart Eyes Да стъпват уверено и все в правия път!  Hug

minana, бързо оздравяване и на вас. Зимата ще са по-добре, сега е болно време.

Ники се пооправя, утре сме на контролен преглед. За сметка на това аз съм с възпален синузит и АБ. Този месец един куп пари отидоха за лекарства  Confused

И колкото преди ви писах, че ботушките няма да са удобни за толкова малки деца, днес точно такива купих на Ники  Mr. Green Всички други обувки ми се видяха тънички и реших, че ще взема ботушки. Върви с тях, не му е неудобно засега.

Хайде хубава вечер, утре ще пиша повече, днес по диагонал ви прочетох.
За всички болни - гуш от нас  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7
Ааа да сетих се, че някой беше питал за инхалатори - нашия е ОМРОН и съм доволна. Взехме го за 130 лв. от техен офис, иначе по аптеките е към 150 лв, а в Метро в момента е 119 лв.  Peace


Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 14:27 от Barbie^girl

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Да не ви изтърва.
Напоследък само чета, но нямам настроение за писане изобщо. Много, много неприятности ми се струпаха, понякога си казвам, че ако ги нямаше децата, не би имало смисъл изобщо да го живея този живот  Confused
Честити ходещи крачета!
Направо не е за вярване как излетя годината! От това само още повече се депресирам... Спирам, че да не развалям доброто настроение тук.

# 27
  • Мнения: 11 607
Тарти, Катинче spoko spoko spoko

Тарти, радвам се,че писа.....На мен ми липсваш......Т.е. ти си една от мамите, които ми липсват в темата...Дано около рожденните дни да се завърнат и другите.......

Благодаря за гласуването! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 675
хай
честита нова тема
и стефа танцува пред тв, слуша VН1 и то определени песни-шакира, бруно марс, хъртс
не знам на какво казвате прохождане, но стефа редовно кръстосва из кошарата и прави няколко стъпки на дивана без да я държим, естествено след втората или третата крачка вече е забила нос върху леглото

биберони не изварявам, мия само с гореща вода и сапун, шишета за хранене също, кисна ги в топла вода с веро или с бочко

иначе от кухнята всичко яде, още давам мляко, сутрин и вечер, пробвах и кисело с бисквити, ама не го иска

лека и спокойна вечер и бързо оздравяване на болните

вие ще давате ли ам след 1 година или минавате на прясно, аз ще продължа със фризо 3

# 29
  • Мнения: 10
Позагубих се малко...холидей... по никое време...... Embarassed

Благодаря и аз за новата тема Hug

Честито на всички изпразнували в темата - месечинки, мами или татковци, каки или батковци..., честито и на проходилите - здрави и бързи крачета.... и най-вече....честито на  Ири и Стасина - страшно ви се радвам момичета Hug

Тарти, преди зазоряване е най-тъмно, нали знаеш ...изчакай си изгрева... Hug

Барби Hug

Чета..... и ви се радвам.... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт