Отговори
# 105
  • Мнения: 135
Цитат
Не ти знам професията, но...нужда от енергия? Презареждане?
Като цяло изглеждаш човек, който знае какво иска от живота. В общи либии- го иска на макс. Силно. Както жицата в твоята любима музика.
Не ти знам професията, но...нужда от енергия? Презареждане?
Като цяло изглеждаш човек, който знае какво иска от живота. В общи либии- го иска на макс. Силно. Както жицата в твоята любима музика.

Професията ми е съвкупност от много професии събрани в едно цяло... ежедневно облика и се променя... жени там няма... трябва и физическа сила и ежедневен конкакт с хората!!!  Peace
Винаги съм знаел какво искам, но го получавам все по трудния начин... инак всичко е на макс като при Skid Row - http://www.youtube.com/watch?v=IuZAB4dAC2U&feature=related
 Peace  Wink

# 106
  • Мнения: 25 724
Някой ще пробва ли да профилира тези сладури?
Ето още един любител на нежната и изящна музика.
Анализирайте, профилирайте, само моля, не вадете извода колко човеколюбиви и хуманни са любителите на чалга, в сравнение на любителите на класическа музика. Не са. Доказателствата ги вижте довечера по новините.

# 107
  • Мнения: 5 370
Сийке, навлизаш в твърде дълбоки води. Ясно е КОЙ и КОГА е слушал Вагнер. А иначе Шопен твърде често служи за фон и на разни мафиотски филми, та...ако ще цитираме, да даваме подред.
Моят въпрос е отправен към , мисля, далеч по-нормални и обикновени хора, пишещи из форуми. Да не би да искаш да кажеш, че сред тях дреме новият Хитлер??? Shocked
То бива, бива прозорливост, ама ти надмина очакванията ми.

# 108
  • София
  • Мнения: 7 209
Хм, по аналогията Ницше - Вагнер - Хитлер, би могло да се говори и за Ницше - Бизе - Хитлер.
Нали Ницше низвергва Вагнер и се обръща към Бизе в последните си години.
А Кармен и Арлезианката май нямат много общо с фашистките идеи  Laughing

# 109
  • Мнения: 25 724

На мен не ми е ясно - сподели.  Thinking

# 110
  • Мнения: 5 940
Напоследък докато чета форума, слушам тази http://vbox7.com/play:aa73a5e9

# 111
  • Мнения: 5 370

На мен не ми е ясно - сподели.  Thinking
Ред го е казала маааалко по-нагоре. И тя е от четещите мислите ми. Laughing

# 112
  • Мнения: 25 724
Разбрах какво каза Ред, питам ти какво каза?  Laughing

# 113
  • Мнения: 5 370
Разбрах какво каза Ред, питам ти какво каза?  Laughing
Същото. Не знам по какъв начин да го формулирам, но е същото. Тоест, същото бих казала.

А на въпроса с въпрос - какво за довечера по новините?

# 114
  • Мнения: 25 724
Не е същото.
От твоите думи излиза, че който слуша Вагнер е... Какъв? Това ми е въпросът.  Laughing

А за новините - там дават убийствата, изнасилванията, пияните шофьори, мутренските истории и другите рожби на съвременната музикална среда.

ПП Ако някой иначе толкова мил педофил обожава Депеш Мод, какви изводи да си правя за теб?  Thinking

# 115
  • Мнения: 5 370
Тц, не ме разбра.  Исках да кажа, че знаем И кой е слушал Вагнер...

Изгубени в превода, свършиха ли номинациите? Mr. Green

# 116
  • Мнения: 4 555
Аз слушам метъл, но доста специфични неща. Популярните от рода на Рамщайн, Металика, ЕйсиДиси, Ози и т.н. са ми в графата чалга метъл и силно не ги трая.
Харесвам Therion, Anathema, Lake of Tears, Pain of Salvation, In Extremo, Haggard, Аркона, Sirenia, а също и по-различни неща като Soulfly.
Освен това и без връзка с горното - Garmarna, Tri Yann, Chambao, Cesaria Evora, Placebo и The Crannberries.
Също така Исихия, Лотлориен, Анастасия, Ирфан

Предполагам, че някой трябва да ги е чувал, за да си направи извод  newsm78
На мен поне ми е интересно да прочета какво слушат останали, а пък профилите...

# 117
  • Мнения: 5 370
Признавам, че ги знам само като имена.

# 118
  • Мнения: 81
Многопластовата музика не понася на всеки.
Не е ясно Хитлер какво е чул у Вагнер.
Но пък и не си представям сцената с хеликоптерите от Апокалипсис сега да върви на Преслава или Азис вместо на Полета на Валкюриите...
Много сложно взе да става за прости като мен.  Sunglasses

# 119
  • Мнения: 4 965
Nightwish, Papa Roach, Metallica, Ramstein, Faith No More, AC/DC, Rise Against, AFI, Roxette, Iron Maiden, Slayer, My Dying Bride, Paradise Lost, Бах, Бетовен, Шака Кан, Анита Бейкър.
Според настроението слушам също латино (стари парчета), етно (африканска, ирландска и др.) и карибска музика (основно рага).

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 10:02 от azaf

Общи условия

Активация на акаунт