Отговори
  • Мнения: 5 370
Идеята ми дойде от другата тема, за "гледане на профил". Тъй като там имаше някои абсолютно прецизни попадения, и за моя милост, и за хора, които познавам лично, си позволих да пусна тази тема. Ако я има вече някъде в аналите форумски, моля, извинете за повторението.

Та...така. Кой какво слуша/предпочита, и на базата на това пак да се опитаме да направим...музикален профил. Преди време направих анализ на гаджето на една приятелка по музиката, която той слушаше, и после тя дойде и каза, че съм била права на...90%.

Аз след малко ще се включа с моите предпочитания.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 09:42 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 81
Труден ще съм, Жози, да знаеш.
Ето защо:
От Prodigy до Моцарт.
От Техно до Брамс и Шуберт.
От Depeche Mode до Бах, Бетовен и Райнбергер.
От време на време зациклям на радио Витоша или City.
А помежду тях - Chill out и понятен за мен jazz.
А като поизкуфея, го удрям на Metallica, Ramstein, Maiden и Ozzy.

За профил няма да чакам.  Mr. Green

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Добре, нека съм втора.
Слушах рок, обичам АС/ДС, но все по-малко ги слушам. Харесвам и класическа музика - пиано и китара, арфа.
Но напоследък най-много оценявам тишината.
Очаквам музикалният си профил  Hug

# 3
  • Мнения: 274
Ако няма кой да анализира, да звьнна на Мадлен?

# 4
  • Мнения: 5 370
Про, човек на мисълта си, смятам аз. Обичаш мисловната провокация. Някъде вътре се крие , хмм , приспан мечтател.

Депеш - склонен си към дарк настроения. Или към търсене на себе си?

# 5
  • Мнения: 7 837
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing

# 6
  • Мнения: 274
Може ли и аз, може ли и аз...

По принцип слушам немски рап, но като се напием пея и солджъра. Е?

# 7
  • някъде ...
  • Мнения: 37
всичко се слуша - тия в подписа са ми №1 и околни ( Хелоуин, Мейдън, Менъуор, даже много Джови ), ама покрай тях мно'о често здрав метъл ( Парадайс Лост, Слеър и Дет ),  алтернативни по-рядко, но ги има, та до Еминем и много денс.
Също гръцко ( сръбско не, с изключение на Цеца ) и 3-4 чалгии ( рдно производство ).

Виж опера и джаз нещо не вдявам, та едва ли около мен ще се чуят.( както и 90% от чалгата ).

И аз не чакам анализ  Mr. Green Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 274
Ддрагон, ти си кмет на Каварна!

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз май няма нужда да казвам какво слушам- пределно ясно е!  Grinning

И аз чакам гадание  Simple Smile

# 10
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Ддрагон, ти си кмет на Каварна!
Знаех си, че трЕбе да си трая  Mr. Green

Пускай темата с въпросите - яко ш' да бИде  Peace

# 11
  • Мнения: 274
Драгон, довечера ще я пусна. Направо ми писна от догадки и предположения. Нека си кажем нешата такива , каквито са. И ще започна със Жоза. Жози, готви се Wink

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 21:02 от Марадона

# 12
  • Мнения: 3 447
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing
А, няма да дойдат, обикновено такива теми се пълнят с люти фенове на класиката  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 7 994
Аз съм от всеядните: АС/ДС, Металика, Рамщайн, Пърпъл, Хелоуин, Уайтснейк, преди Гуано Ейпс и Продиджи.
Тия дни слушах Астор Пиацола, който е досущ като предходните. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 292
Да речем, че съм музикална курва. Слушам всичко, с изключение на чалга и кънтри. Черно, алтернатив, Ню метъл, техно, гръндж, поп, абе всичко. Да не изброявам.
Обичам U2, но и Еминем. Майкъл Джексън, но и Мерилин Менсън. Лени Кравиц, но и Джъстин Тимбърлейк.
Допада ми тембърът на Кристина Агилера, Рияна ме дразни с граченето си. Но пък интересно, че Корн не ме дразят, като грачат.  Laughing

# 15
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Ше е яко  Peace.

Аз не знам с кой ще почна, ама определено ще си задам питанките и по отговорите, ще си отговарям  Mr. Green

ЛАСТ :

Slayer - War Ensemble



Е тва как ме надъхва ...  Close

# 16
  • Мнения: 7 837
Тогава, да чакаме темата, кажи кое поп-фолк парче си тананикаш, за да ти кажа какъв си. Ще бъде тема, пълна с любов и романтика. А не, дяволска музика и знаци на илюминатите.

# 17
  • Мнения: 2 401
Тая тема е за мене. Царица съм в гледането на музика. Ама неам време да ви обърна внимание..

Пп. От класика до метъл не означава разнороден вкус и предпочитания. Имат ужасно много общо.

# 18
  • Мнения: X
Почти всичко кльопам с някои мааалки изключения.
Това, което наистина харесвам, е доста каращисано, почти невъзможно да изброя конкретни имена на изпълнители и групи, защото ще стане твърде пренаселено. Като започнем от бай Бах и всички класически вундеркиндове, минем през малко джаз-маз, леко фънк, мноого ритм енд блус, дъртите рок кучове, горещо латино с джипси кингсове, поп-моп, ...абе всъщност като се замисля май съм доста ретро-ориентирана. Нужна ми е мелодия, за да се чувствам комфортно. Нечленоразделните ревове или набиване на един и същ ритъм като с чук в главата, доста ме изнервят и ставам агресивна.
Ау, ми аз сама си направих анализа...

# 19
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Слипнот,Металика,Корн,AC/DC....от време на време се потапям в стари парчета на Ноу даут и Роби Уилиамс.Оу да-Менсън Mr. Green,и него

# 20
  • Мнения: 4 806
Чини ми се, че тази тема е по-интимна и от Малинките, и от профилите.

В този смисъл, всеки ще се прави на по-музикант и от Лучано Павароти.

Аз не слушам музика. През цялото време радиото нещо мрънка, но не
отделям време, за да СЛУШАМ музика. Като топлия дъжд стократ пред-
почитам тишината, само нея мога и искам да СЛУШАМ.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 193
Тук профилирането се съмнявам да стане.
Примерно аз се водя, че много обичам Депеш и U2.
Обаче им обичам само старите неща, дето съм ги слушала и на които сме дивели преди 15-20 години.
Пък сега к'вото и да изкарат, ми е едно такова безразлично.

Слушам безбрежни количества чил аут, боса нова и самби, ама не че ми затрептява сърчицето от емоции, ами са ми чудесна музика за фон.

И класика - да, слушам класика ъф корс.  Twisted Evil
Обаче понеже нямам час-два вечер да си пусна симфония както преди години, го карам на Classical Greats, щото нали да просвещавам детето, пък то може да се скъса от танци на Rondo ala Turca. Демек пускам само к'вото е подходящо. Ама те истинските почитатели естествено ще ме погледнат с презрение.

Та общо взето от т'ва дето го изписах, нищо не слушам, ерго не ставам за анализ.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 836
В момента слушам Sabaton. Налага ми се Simple Smile



# 23
  • Мнения: X
Аз пък се чудя някои как успяват да спят на музика. ю
За мен е абсолютно невъзможно. Мозъкът ми си тактува, нали съм Райна Кабаиванска... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 401
Ред - силно депресивна натура,  не е задължително да и личи, но тя си знае.
Ласт хетеро -  открита, точна, малко цапната.
Бути - млада и зелена, още не е съвсем наясно със себе си, предстои и да се самоопознае и самоопредели. 

# 25
  • Мнения: 4 806
минзухар, ти май по общи впечатления и профил "врачуваш" Simple Smile

Я кажи, тия с тишината, от кои сме?

# 26
  • Мнения: 2 401
По музиката..
Тия с тишината сте ми мъгла.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 193
Ма не съм. Грам пък хич.
Някъде на 16-19 имах подобни периоди, ма после - тц.

Виж в съседната тема - аз съм практична, прагматична и подредена  Twisted Evil

Освен това сега съм баш от тия с тишината.
Като пътуваме в колата винаги сме на тихо.

Чил аут-ът е за офиса, където има и други хора все пак, пък те не са "enjoy the silence".

# 28
  • Мнения: 15 619
Всеядна съм. Единствено гнусотии не слушам.
П.П. И не помня имена.

# 29
  • Мнения: X
За тия с тишината има няколко варианта. Възможно е да работят на шумни места или в изнервена обстановка с много хора. Аз също не слушам много напоследък. В смисъл, че ако започна да слушам както аз си знам, започвам и да пея, а запея ли, може и да затанцувам, а малко ме е срам като че ли от тази ми страна. Стеснявам се от най-близките си. А не вървя някак да поканя чужди хора само за едното пеене. Ще трябва и пиене, и стана тя дълга и широка...
Майка ми например, докато пееше активно, вкъщи не слушаше никаква музика. Казваше, че си почивала като поне вкъщи не си натоварва слуха. За мен това беше супер анти-музикантско отношение към нещата. Сега пък като отпере едно гърло както си седи на вечеря, направо стряска гостите някой път. И всички тези предавания, в които пеят Сульо и Пульо не ги пропуска.

# 30
  • Мнения: 4 806
Стана ми интересно, признавам. По музиката, казваш ...
Като виден музинвалид, като си поровя из спомените,
мога да извадя единствено Electric Light Orchestra като
нещо, което наистина съм слушала ... И Емил Димитров.
А, и Висоцки (ако изобщо може да се брои за музика)

# 31
  • Мнения: 11 926
някога слушах реге и аз не зная защо, бях почти колекционер.
Слушам мелъди рок,слушам българска  народна музика в най-чист вид,автентичен вид, слушам  бардове
Обичам джаз, както и балетна музика.

...и много се надявам музикалният ми профил да не очертава  някоя медицинска диагноза от типа на "душевните"

# 32
  • Мнения: 65
Яяя, това изглежда готино  Grinning
Аз съм на тема метъл - дуум, готик, дет и най-вече блек, понякога хеви. От друга страна филмова музика, особено Дани Елфман и любимият саундтрак на ЛоТР.
Моментите с тишината са абсолютна тишина - ни звук, ни стон  Simple Smile
Интересно ми е как ще се изтълкува.

# 33
  • Мнения: 2 401
Асса - позитивен тип, не си  ги слагаш много на сърце глупостите и проблемите.
Светкавице, трудна си ми (и аз обичам реге бтв).
Лаби, и ти си депресарка, агресия, насочена навътре (към теб). Насили се да чуеш и другите метъл стилове, ще ти стане по-леко.

# 34
  • Мнения: 803
Роджър, Сид, Дейвид, разбира се Simple Smile
Преди тях захранен с Юрая Хийп, между другото дори и Смоуки. За да не е толкова европейско-сложно: Форинър, Чикаго и Канзас.
И кой каза Буена Виста Соушъл Клъб? А всеки е слушал Луиз и Рей.

# 35
  • Мнения: 7 837
Уотърс е велик, да!

# 36
  • Мнения: 230
Слушам-Содом,Слипкнот,Криейтър,Вивалди,АС-ДС,Мейдън,Мегадет......Пантера...т.н....каква съм????

# 37
  • Мнения: 101
Whitesnake, Queen, Металика, Ози също харесвам, Muse. Общо взето рок. Харесвам и парчетата на ПИФ, които са някаква странна стилистика.

# 38
  • Мнения: 230
Да не забравя -,,Нова генерация'',,,Ахат'',,,Анимационерите''-или както сега се водят,Томааааааааааата,Сигнал......

# 39
  • Мнения: 2 401
Маре, почнах да ти пиша профила и се подвоумих дали да го постна. Като прочетох и допълнението съвсем се отказах.
Бегам да си почина малко.

 
Деде, ти си самовглъбен, интелектуален тип. Не си лесен.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 257
Не харесвам  твърдия рок,  допада ми прогресива – Yes, Pink Floyd, Marillion...
Също така музиката отпреди 20 години (младост, какво да правиш  Blush) - Roxy Music/Brayn Ferry, Talk Talk, Cure, Curiosity killed the cat, DM, Level 42, UB40, Johnny Hates Jazz, Human League, Double, Spandau ballet
Малко класика и много джаз.

# 41
  • Мнения: 6 993
Мен ме познаваш прекалено добре, за да ми гадаеш по музиката, Жоз Joy
Накратко - фински метъл.
Надълго - всякакъв, без блек и дет, но най-вече готик, женски вокали.
И класики в твърдата музика.

Понякога слушам някакви хитове, зациклям Mr. Green, но трябва да ме впечатли текста, иначе подминавам.

# 42
  • Мнения: 4 763
И аз не съм от активно слушащите музика.

В хипарските си години се кефех на Юрая Хийп. Както и на Джеферсън Еърплейн, Велвет Ъндърграунд, Ху и други разни.

Сега ми е останала само любовта към мюзикълите - и съвременни, и по-стари. По принцип държа да знам какво се пее във всяка песен и гаден текст не понасям независимо от качествата на музиката.

ПС Забравих да спомена Стинг сред предпочитанията си. Но не прекалявам и с него. Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 19:08 от jp

# 43
  • София
  • Мнения: 1 783
Стана ми интересно, признавам. По музиката, казваш ...
Като виден музинвалид, като си поровя из спомените,
мога да извадя единствено Electric Light Orchestra като
нещо, което наистина съм слушала ... И Емил Димитров.
А, и Висоцки (ако изобщо може да се брои за музика)

Интелектуалка `начи. Прогресив рок щом е.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютен музикален помияр съм,
но най-ми е на сърце Рок / Хард рок и
по-специално Bon Jovi, Guns 'n Roses,
Helloween, Def Lepard, Twisted Sisters,
Alice Cooper и още доста, които по
принцип слушам и в къщи и в колата.
Страшно се кефя, че имам способността
да запомням песни и обожавам да си
пея докато ги слушам  Hug

# 45
  • Мнения: 3 625
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink

# 46
  • Мнения: X
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink
Тук вече ми мирише на социопатия Sunglasses

# 47
  • Мнения: 2 196
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing
Идваааам!
Азис.
И една друга, с руса коса.
И още една друга - с черна коса обаче.
И Слави Трифонов и Ку-ку бенд.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 153
Абсолютен музикален помияр съм,
но най-ми е на сърце Рок / Хард рок и
по-специално Bon Jovi, Guns 'n Roses,
Helloween, Def Lepard, Twisted Sisters,
Alice Cooper и още доста, които по
принцип слушам и в къщи и в колата.
Страшно се кефя, че имам способността
да запомням песни и обожавам да си
пея докато ги слушам  Hug
Все едно аз съм го писала...Не мога без музика, пея в колата, пея и в къщи(като ги няма децата, да не се подиграват после;) само към групите бих добавила Куин, понякога R&B, soul..

# 49
  • Мнения: 3 625
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink
Тук вече ми мирише на социопатия Sunglasses
http://www.youtube.com/watch?v=ajOkaIVcsW8
Е, ако може някой да го изпее, ще  помисля над предположението ти.... Laughing Mr. Green

# 50
  • Мнения: 4 678
Рок и джаз..по-скоро джаз....рок слушам и то тежък в дадена емоция Peace
Джаз..любими..,Стенли Кларк,Маркус Милър,Виктор Утън,Spiro Giro,Мецофорте Peace
Иначе..любими групи..AC/DC...Primus/малко шантава Mr. Green/..Ред хот Peace
аааа..пп..забравих..Любе Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 19:36 от Поци

# 51
  • Мнения: X
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink
Тук вече ми мирише на социопатия Sunglasses
http://www.youtube.com/watch?v=ajOkaIVcsW8
Е, ако може някой да го изпее, ще  помисля над предположението ти.... Laughing Mr. Green
Що да не може? Човешкият глас е най-съвършения инструмент.

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мда, Праймъс.  Laughing Покрай теб, драги ми Поци, ги прослушах. Както и AC/DC.  Grinning А когато чуя едно парче на Гари Мур, винаги се сещам за теб (и за една твоя теория, ама да не я издаваме). Joy

Иначе ми е леко странно, когато някой е върл фен на ВСИЧКО в даден жанр (група или изпълнител). "Мейдън" е много моя група, но последният им албум го намирам за слаб.
Както слушам "Мейдън", мога да го сменя с Пучини. Защото така се харесва на Том Сойер.  Mr. Green
Днес слушах една стара плоча на финалистите на Сан Ремо. От 1984 година. Повечето парчета не стават.  Laughing После слушах "Танхойзер". А сутринта тренирах с Алис Купър.

П.П. Преди време съфорумката Чандра ми направи профил. Тя беше много мила. Но уви, профилът беше абсолютно неверен.  Laughing



# 53
  • Мнения: 3 625
Що да не може? Човешкият глас е най-съвършения инструмент.
Хм, ми като е най-съвършения инструмент, що са измислили музикалните инструменти.... Rolling Eyes  Sunglasses

# 54
  • Мнения: X
За да си акомпанират Laughing
Това за гласа някой го беше казал. Някой далеч по-велик от мен. Но забравих кой от всички.
Ето например, една статийка, която излиза сред първите резултати с търсене "човекият глас">
http://mediacafe.bg/the-scene/the-scene-musicclubs/93-6?showall=1

# 55
  • Мнения: 4 678
Мда, Праймъс.  Laughing Покрай теб, драги ми Поци, ги прослушах. Както и AC/DC.  Grinning А когато чуя едно парче на Гари Мур, винаги се сещам за теб (и за една твоя теория, ама да не я издаваме). Joy
...
...може тихо на ЛС да ме подсетиш..беше преди 100г Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 448
На мен пък са ми странни хората, които слушат само един стил музика. Или пък като кажат това ми е любимата група и да означава, че едва ли не всички ( или почти всички ) техни песни им харесват.
Във всеки стил може нещо да ме грабне, къде повече,къде по малко и в зависимост от моментното ми настроение.

# 57
  • Мнения: 322
Обичам Депеш откакто се помня - на практика през целия ми съзнателен живот  Mr. Green Нямаше сила, която да ме отлепи от телевизионния екран, докато дават клипа на "Enjoy the silence", а когато тази песен беше нова, аз съм вървяла права под масата  Blush По подобен начин стои въпроса и с Елтън Джон, но предполагам дължи се на работата му по саундтрака на Цар Лъв  Mr. Green
Дълги години съм почитателка на Placebo, Coldplay, LAMB, OCTABA и Gravity Co. Профилирайте ме  Flutter

# 58
  • Мнения: X
Има и такива, които слушат само хитовете от топ 10. Ни повече, ни по-малко Naughty
Знам за случаи, в които една и съща песен се записва на цял диск и се слуша до безкрайност. Тук вече не съм сигурна за диагнозата.

Елтън и на мен ми е много любим. Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 65
Лаби, и ти си депресарка, агресия, насочена навътре (към теб). Насили се да чуеш и другите метъл стилове, ще ти стане по-леко.

Eх, а аз си мислех, че Дани Филд пищи толкоз жизнерадостно  Grinning Инак ги слушам и другите отвреме навреме, нямам особен избор покрай половинката.

Хм, добре, че си премълчах за Вагнер... Grinning

# 60
  • Мнения: 2 401
Хм, добре, че си премълчах за Вагнер... Grinning

Да.  Laughing   Едно е ясно, лаби, не си инвалид.    Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 916
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?

# 62
  • Мнения: 55
Дейвид Ковърдейл и Уайтснейк /Паси, абсолютно е възможно човек да обича всички песни на любимата си група  Heart Eyes/
Ричи Блекмор
Ерик Клептън
Марк Кнопфлер
Още десетки рок и блус групи и музиканти
Майк Олдфийлд
Келтска музика
Елтън Джон
Джеймс Айвъри
Ханс Цимер
Людовико Ейнауди
Бах
  Hands Clap

Но не съм сигурна, че е мъзможно да се направи качествен профил на когото и да било. Музиката "говори" сама. По-скоро бих обърнала внимание на музиката, която сте споменали, а аз си нямам и идея.

# 63
  • Мнения: 4 678
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?
Малко шантава..обичаш купона..но и хубавите вечери под звездите..романтиката не ти е чужда...но понякога си крайна в отношението към близките си..държиш  приятелите ти да са честни с теб Peace,..и често стават спорове Peace

# 64
  • Мнения: 5 370
Аргун, с риск да ме обвинят за несведуща, нямам си и понятие от цитираните от тебе групи/певци, ето, признах си. Laughing

Явно си човек с уклон към нестандартното и замислящото, Както и обичаш провокациите, но не са в основата на човешката ти същност.

Като една видна депешарка, дали да си позволя едно обобщение?
Всички, които харесваме И Депеш, си имаме някакъв, хм, дарк ъгъл в душичките. Може би неосъществен. Може би потиснат.

Ето, днес слушах на работа "Hourglass" на Дейв. И....знаете ли, сега ще си призная, че може би, ако някога, тогава, когато съм била млада, съм била попаднала в неподходяща компания, сигурно щях да съм опитвала....дрога. Outta Joint
Така се усещам и когато слушам много стари неща на Флойд. Музикално дрогирана.

Иначе, Мадонна, Елтън Джон, напоследък Готан Проуджект и много джаз, всякакъв, по респективното радио. Джордж Майкъл, Кенди Дълфър (тя към джаза), много рок, май по-скоро прогресив, най-твърдото, което мога да понеса, е комай Металика.

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 21:05 от Не тази вечер, Жозефина!!!

# 65
  • Мнения: 4 678
Жозе..не обичам Депеш..сигурно съм много щастлив Laughing

# 66
  • Мнения: 1 567
Та...така. Кой какво слуша/предпочита, и на базата на това пак да се опитаме да направим...музикален профил. Преди време направих анализ на гаджето на една приятелка по музиката, която той слушаше, и после тя дойде и каза, че съм била права на...90%.

Аз след малко ще се включа с моите предпочитания.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

От класиката Чайковски и Вивалди са ми любимите.
Ела, Сачмо, Beatles,
Клисическия хард рок - Пърпъл, ествествено и производните.
Пинк Флойд - умрем си за тях.
AC/DC, DIO, WASP, Металика,
Hammerfall, Sonata Arctica, Masterplan, Blind Guardian,Kamelot и много, много други и подобни...

музикален мишмашс две думи

Жокер -  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Greenнай-обичам да плета и да слушам Power Metal

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 5 370
Някой вече спомена, че класика и рок вървят ръка за ръка....човек, който, може би, обича скоростите, адреналина? Но и домашният уют и спокойната замисленост на една, да речем, неделна вечер?

Към Айез ми е постингът.

# 68
  • Мнения: 1 192
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing

Ето ме  Animal Pig

# 69
  • Мнения: 81
Някой вече спомена, че класика и рок вървят ръка за ръка....човек, който, може би, обича скоростите, адреналина? Но и домашният уют и спокойната замисленост на една, да речем, неделна вечер?

Към Айез ми е постингът.
Жоз, и в класиката има адреналин и скорост - справка Dies irae от Verdi Requiem, O, Fortuna на Karl Orff и т.н. ... Wink

# 70
  • Мнения: 2 401
Като видях Бианка и Пуми се сетих за рекламката на ... "срещнахме се на тъмно".

Пп. Виждам хора от моята порода тука, ще ги следя зорко в бъдеще.

# 71
  • Мнения: 1 567
Някой вече спомена, че класика и рок вървят ръка за ръка....човек, който, може би, обича скоростите, адреналина? Но и домашният уют и спокойната замисленост на една, да речем, неделна вечер?

Към Айез ми е постингът.

по-скоро свободата.  Flutter Flutter Flutter
втората част  я уцели... bowuu bowuu

иначе да си призная, ако съм с компания и сме дръннали няколко... а ставам "музикално   Animal Pig"
ма, едно такова незабележимо, чистичко и розовко,
скромно потропвам с копитца и доволно си грухтя ...
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 5 370

Жоз, и в класиката има адреналин и скорост - справка Dies irae от Verdi Requiem, O, Fortuna на Karl Orff и т.н. ... Wink
Гоооолям оффтопик - това, второто, някога съм го изпълнявала като част от хор, любителски, но на високо ниво.

Настръхващо е....съгласна съм с тебе, ПРО.  bouquet

# 73
  • Мнения: 803
Аз съм му длъжник, нa pronobis де Wink

# 74
  • Мнения: 81
Между другото, Дедо ме подсети и за една също любима музикална епоха.
Та поздрав за всички ценители...  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=tsO26Pgm6qI

Гоооолям оффтопик - това, второто, някога съм го изпълнявала като част от хор, любителски, но на високо ниво.

Настръхващо е....съгласна съм с тебе, ПРО.  bouquet
Hug

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Хайде, да се включа и аз със своите музикални предпочитания:
Whitesnake
Axel Rudi Pell
Roxette
Scorpions
W.A.S.P.
Qnis Vardis
На по-късен етап мога да спомена и някои от любимите песни на гореспоменатите.

# 76
  • Мнения: 4 678
Не знам..обаче съм забелязал ..че хора които слушат хард-рок ..и лек хеви-метъл ..сега...които..групи и песни  сме ги слушали преди 20 г ..слушат и чалка/поп-фолк/..няма нищо лошо де..ама през тази музика се минава и заминава...с годините..има някакво развитие на човека Peace
..освен ако не си стар рокер и си обичаш хард-рока Peace
..пп..да съм точен..поп-фолк не понасям Peace

# 77
  • Мнения: 803
Между другото, Дедо ме подсети и за една също любима музикална епоха.
Та поздрав за всички ценители...  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=tsO26Pgm6qI

pronobis, умишлено не споменах Пърпъл, Рейнбоу и Уайт снейк. Щях да съм гол-голеничък пред профайлърите Laughing
Сега някой ако и Lazy извади Sunglasses

пп Поци, ако през тази музика се минава и заминава, аз съм заминал вече Laughing

# 78
  • Мнения: 5 370
Ммммм, нЬе, попфолк, гръцко и сръбско - тц, само на 2 ракии, а аз ракия....не пия. Laughing

# 79
  • Мнения: 55
О, това се казва поздрав, pronobis!  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 678
Дедо..аз в теб не се съмнявам..ама ми е странно някои на 20 г да разбира и да слуша Пърпъл..или Дио Peace
..защото не ми се връзва времето.. Peace
..защото помниш на времето ква мания беше..дори и рожденните дати на музикантите знаехме..къде са пикали и къде са с.../та аз помня за Бон Скот ..всяка година жито варих..и кви купони бяха/ Laughing..сега знаят 3 песни..и вече са фенове Peace

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 21:46 от Поци

# 81
  • София
  • Мнения: 816
Със определена компания слушам всичко.На саме Трейси Чапман,Тони Бракстън,Ричард Клайдерман,Скорпионс,Джо Кокър,Тату,много черна музика,латино и преобладава БГ народна.
Гот ми е да пея на караоке,,Гот е,,на братя Аргирови,гот ми е да се кача в балкана и да слушам,,Руфинка болна легнала,,гот ми е в механата с,,Градила мома ладна меана,,гот ми е и с китарите в компания та да пеем от репертоара на,,Черно фередже,,да слушам и гледам как куфеят приятелите,да се гушкаме с милото,да се разкърша на салсата.Ми да кажа ако пиина флотска доза може и гьобек да друсна покрай слушането у некоя пушна кръчма. Twisted Evil
Жози  bouquet


# 82
  • Мнения: 5 370
http://www.youtube.com/watch?v=iJZYG5qwHHI

Не можах да се сдържа.

Флойд си остават...Флойд, дори когато не са заедно! Те маркираха едно цяло поколение. Провокираха го. Събориха стена...

# 83
  • Мнения: X
За тях си трябва направо отделна тема.
И текстовете им са далеч по-готини, отколкото на депешите, шъ мъ извиняаш Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 567

Флойд си остават...Флойд, дори когато не са заедно!

Mдаааа....

пускам wish you were here, когато малката се приспива
http://www.youtube.com/watch?v=-QCCz4mtd0E
така де, дЕцата трябва от малки да слушат правилната музика... Mr. Green Mr. Green

# 85
  • Мнения: 7 837
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing

Ето ме  Animal Pig

Навремето, ти ли пусна темата за обидените от подписа на Кифлата. И да не си била ти, някой от кочинката беше  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 55
Дедо..аз в теб не се съмнявам..ама ми е странно някои на 20 г да разбира и да слуша Пърпъл..или Дио Peace
..защото не ми се връзва времето.. Peace
..защото помниш на времето ква мания беше..дори и рожденните дати на музикантите знаехме Laughing..сега знаят 3 песни..и вече са фенове Peace
Ами да се чупя от темата? Laughing

Поци, това е много обширна тема, но избягвай обощенията все пак. Не времето е определящо за развитието на историята, а героите... Laughing

Жози,  http://www.youtube.com/watch?v=tI_sv5uswoY  bouquet

# 87
  • Мнения: 5 370
Офф топик - бях пускала тема по случай 60 годишнината на Уотърс, но не срещна разбиране.
Може би една отделна тема в "Хоби", защо не.

# 88
  • Мнения: X
Офф топик - бях пускала тема по случай 60 годишнината на Уотърс, но не срещна разбиране.
Може би една отделна тема в "Хоби", защо не.
Да, помня я.

# 89
  • Мнения: 7 837
Да, или цялостната и за турнето сега. Много хора тепърва ще го гледат.

# 90
  • Мнения: 4 678
Дедо..аз в теб не се съмнявам..ама ми е странно някои на 20 г да разбира и да слуша Пърпъл..или Дио Peace
..защото не ми се връзва времето.. Peace
..защото помниш на времето ква мания беше..дори и рожденните дати на музикантите знаехме Laughing..сега знаят 3 песни..и вече са фенове Peace
Ами да се чупя от темата? Laughing

Поци, това е много обширна тема, но избягвай обощенията все пак. Не времето е определящо за развитието на историята, а героите... Laughing

Жози,  http://www.youtube.com/watch?v=tI_sv5uswoY  bouquet


Знам бре..явно аз одъртявам..още като го публикувах го разбрах..ама с годинките е така Hug Peace..върнах се в соца Mr. Green

# 91
  • Мнения: 5 370
И за да върна темичката към предишно русло - Шоколадово бонбонче, Аксел Руди Пел и Роксет ме карат да мисля...за романтична личност?

Китарата на Аксел и мелодичните балади на Роксет навяват мисли за нещо отминало, за носталгия, желание за нежност, романтика?

# 92
  • Мнения: 4 678
Спомням си как записвахме от касетофон на касетофон Joy

# 93
  • Мнения: 55
Дедо..аз в теб не се съмнявам..ама ми е странно някои на 20 г да разбира и да слуша Пърпъл..или Дио Peace
..защото не ми се връзва времето.. Peace
..защото помниш на времето ква мания беше..дори и рожденните дати на музикантите знаехме Laughing..сега знаят 3 песни..и вече са фенове Peace
Ами да се чупя от темата? Laughing

Поци, това е много обширна тема, но избягвай обощенията все пак. Не времето е определящо за развитието на историята, а героите... Laughing

Жози,  http://www.youtube.com/watch?v=tI_sv5uswoY  bouquet


Знам бре..явно аз одъртявам..още като го публикувах го разбрах..ама с годинките е така Hug Peace..върнах се в соца Mr. Green
Случва се. Laughing

Иначе разбирам и знам какво имаше предвид, но не можах да се сдържа да не защитя честта и на другата част. Grinning

# 94
  • Мнения: 4 678
Дедо..аз в теб не се съмнявам..ама ми е странно някои на 20 г да разбира и да слуша Пърпъл..или Дио Peace
..защото не ми се връзва времето.. Peace
..защото помниш на времето ква мания беше..дори и рожденните дати на музикантите знаехме Laughing..сега знаят 3 песни..и вече са фенове Peace
Ами да се чупя от темата? Laughing

Поци, това е много обширна тема, но избягвай обощенията все пак. Не времето е определящо за развитието на историята, а героите... Laughing

Жози,  http://www.youtube.com/watch?v=tI_sv5uswoY  bouquet


Знам бре..явно аз одъртявам..още като го публикувах го разбрах..ама с годинките е така Hug Peace..върнах се в соца Mr. Green
Случва се. Laughing

Иначе разбирам и знам какво имаше предвид, но не можах да се сдържа да не защитя честта и на другата част. Grinning


сега как да ти правя профил Joyголеми ботове сте Laughing

# 95
  • София
  • Мнения: 2 020
Предимно ретро от 80-десетте. Дюран Дюран, Депеше Мод, А-Ха, Боб Марли , Еди Грант, Систър от Мърси, Хюман Лиг, Юритмикс, Бисти бойс, Пет шоп бойс, Симпъл майнс, Публик Енеми, Гранд Мастер Флеш,  Ред Хот Чили Пейпърс, Дет кен Данс, Ърт Уинд енд Файр , Ку анд дъ Ганг, Маднес , Клаш, Спешъл

# 96
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Обичам Мейдън, Найтуиш, Форинър. От време на време си пускам Куул енд дъ Генг и Мецо форте( въпреки, че не обичам джаз). От класиката - Чайковски и Шопен ( може и да съм профан, но Моцарт ми идва хард  Sunglasses). Бих се самоопределила като музикална какофония - бих могла да слушам всичко без чалга, джазови извращения и това шизофренно тупс-тупс.

# 97
  • Мнения: 230
Минз....постни го де Flutter Flutter Flutter
и ти ли ще ме изкараш ранима душа Joy Joy Joy Joy

# 98
  • София
  • Мнения: 1 783
Тази тема си стана за подфорум Хоби.

# 99
  • София
  • Мнения: 4 257
Всички чакаме профайлърите, но дали ще ги дочакаме.  Simple Smile

 http://www.youtube.com/watch?v=le_DwWU9aOU&feature=channel

# 100
  • Мнения: 101
Няма ги профайлърите и в двете теми, аз чакам, чакам вече... повече от час. Ще взема да лягам. Flutter

# 101
  • Мнения: 2 018
радио 1 класически хитове, рок

# 102
  • Мнения: 2 674
Слушам Лепа Брена. Любима песен ми е тази:

http://www.youtube.com/watch?v=dLzXYDOMWuk

# 103
  • Мнения: 135
Слушам всичко свързано с Метъла... обожавам Траша, силно подхожда на  моята професия.... а на маса с приятели се връщаме назад във времето с Леми, Бон Скот, Еди Ван Хален, Рони, Ози, Алис и квото се сетите.... но на път си слушам Траш !!!! Mr. Green

# 104
  • Мнения: 5 370
Слушам всичко свързано с Метъла... обожавам Траша, силно подхожда на  моята професия.... а на маса с приятели се връщаме назад във времето с Леми, Бон Скот, Еди Ван Хален, Рони, Ози, Алис и квото се сетите.... но на път си слушам Траш !!!! Mr. Green
Не ти знам професията, но...нужда от енергия? Презареждане?

Като цяло изглеждаш човек, който знае какво иска от живота. В общи либии- го иска на макс. Силно. Както жицата в твоята любима музика.

# 105
  • Мнения: 135
Цитат
Не ти знам професията, но...нужда от енергия? Презареждане?
Като цяло изглеждаш човек, който знае какво иска от живота. В общи либии- го иска на макс. Силно. Както жицата в твоята любима музика.
Не ти знам професията, но...нужда от енергия? Презареждане?
Като цяло изглеждаш човек, който знае какво иска от живота. В общи либии- го иска на макс. Силно. Както жицата в твоята любима музика.

Професията ми е съвкупност от много професии събрани в едно цяло... ежедневно облика и се променя... жени там няма... трябва и физическа сила и ежедневен конкакт с хората!!!  Peace
Винаги съм знаел какво искам, но го получавам все по трудния начин... инак всичко е на макс като при Skid Row - http://www.youtube.com/watch?v=IuZAB4dAC2U&feature=related
 Peace  Wink

# 106
  • Мнения: 25 651
Някой ще пробва ли да профилира тези сладури?
Ето още един любител на нежната и изящна музика.
Анализирайте, профилирайте, само моля, не вадете извода колко човеколюбиви и хуманни са любителите на чалга, в сравнение на любителите на класическа музика. Не са. Доказателствата ги вижте довечера по новините.

# 107
  • Мнения: 5 370
Сийке, навлизаш в твърде дълбоки води. Ясно е КОЙ и КОГА е слушал Вагнер. А иначе Шопен твърде често служи за фон и на разни мафиотски филми, та...ако ще цитираме, да даваме подред.
Моят въпрос е отправен към , мисля, далеч по-нормални и обикновени хора, пишещи из форуми. Да не би да искаш да кажеш, че сред тях дреме новият Хитлер??? Shocked
То бива, бива прозорливост, ама ти надмина очакванията ми.

# 108
  • София
  • Мнения: 7 193
Хм, по аналогията Ницше - Вагнер - Хитлер, би могло да се говори и за Ницше - Бизе - Хитлер.
Нали Ницше низвергва Вагнер и се обръща към Бизе в последните си години.
А Кармен и Арлезианката май нямат много общо с фашистките идеи  Laughing

# 109
  • Мнения: 25 651

На мен не ми е ясно - сподели.  Thinking

# 110
  • Мнения: 5 940
Напоследък докато чета форума, слушам тази http://vbox7.com/play:aa73a5e9

# 111
  • Мнения: 5 370

На мен не ми е ясно - сподели.  Thinking
Ред го е казала маааалко по-нагоре. И тя е от четещите мислите ми. Laughing

# 112
  • Мнения: 25 651
Разбрах какво каза Ред, питам ти какво каза?  Laughing

# 113
  • Мнения: 5 370
Разбрах какво каза Ред, питам ти какво каза?  Laughing
Същото. Не знам по какъв начин да го формулирам, но е същото. Тоест, същото бих казала.

А на въпроса с въпрос - какво за довечера по новините?

# 114
  • Мнения: 25 651
Не е същото.
От твоите думи излиза, че който слуша Вагнер е... Какъв? Това ми е въпросът.  Laughing

А за новините - там дават убийствата, изнасилванията, пияните шофьори, мутренските истории и другите рожби на съвременната музикална среда.

ПП Ако някой иначе толкова мил педофил обожава Депеш Мод, какви изводи да си правя за теб?  Thinking

# 115
  • Мнения: 5 370
Тц, не ме разбра.  Исках да кажа, че знаем И кой е слушал Вагнер...

Изгубени в превода, свършиха ли номинациите? Mr. Green

# 116
  • Мнения: 4 555
Аз слушам метъл, но доста специфични неща. Популярните от рода на Рамщайн, Металика, ЕйсиДиси, Ози и т.н. са ми в графата чалга метъл и силно не ги трая.
Харесвам Therion, Anathema, Lake of Tears, Pain of Salvation, In Extremo, Haggard, Аркона, Sirenia, а също и по-различни неща като Soulfly.
Освен това и без връзка с горното - Garmarna, Tri Yann, Chambao, Cesaria Evora, Placebo и The Crannberries.
Също така Исихия, Лотлориен, Анастасия, Ирфан

Предполагам, че някой трябва да ги е чувал, за да си направи извод  newsm78
На мен поне ми е интересно да прочета какво слушат останали, а пък профилите...

# 117
  • Мнения: 5 370
Признавам, че ги знам само като имена.

# 118
  • Мнения: 81
Многопластовата музика не понася на всеки.
Не е ясно Хитлер какво е чул у Вагнер.
Но пък и не си представям сцената с хеликоптерите от Апокалипсис сега да върви на Преслава или Азис вместо на Полета на Валкюриите...
Много сложно взе да става за прости като мен.  Sunglasses

# 119
  • Мнения: 4 965
Nightwish, Papa Roach, Metallica, Ramstein, Faith No More, AC/DC, Rise Against, AFI, Roxette, Iron Maiden, Slayer, My Dying Bride, Paradise Lost, Бах, Бетовен, Шака Кан, Анита Бейкър.
Според настроението слушам също латино (стари парчета), етно (африканска, ирландска и др.) и карибска музика (основно рага).

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 10:02 от azaf

# 120
  • Мнения: 1 567
Но пък и не си представям сцената с хеликоптерите от Апокалипсис сега да върви на Преслава или Азис вместо на Полета на Валкюриите...

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 в момента си слушам Manowar и се зареждам със сили....

azaf, имаш  Hug Hug от мен за Nightwish

# 121
  • Мнения: 123
Тези, с голямо удоволствие - http://www.youtube.com/watch?v=VSQTJszh-pM
Крис Риа,Челентано,Анестейша....и Буена Виста PeaceДедо Laughing

# 122
  • София
  • Мнения: 15 470
      А ако не слушам изобщо музика, или много рядко, каква ли съм  Joy?

# 123
  • София
  • Мнения: 7 193
 Thinking
Мисля, че като заглавие на темата може да остане само частта преди запетаята.

# 124
  • Мнения: 25 651
Но пък и не си представям сцената с хеликоптерите от Апокалипсис сега да върви на Преслава или Азис вместо на Полета на Валкюриите...

О, аз мога. Какво мислиш слушат рейнджърите ни, когато бродят с оръжие в ръка по чуждите градове?  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 4 841
Но пък и не си представям сцената с хеликоптерите от Апокалипсис сега да върви на Преслава или Азис вместо на Полета на Валкюриите...

О, аз мога. Какво мислиш слушат рейнджърите ни, когато бродят с оръжие в ръка по чуждите градове?  Mr. Green


"Напипай го" (автомата) ???

# 126
  • Мнения: 4 763
Thinking
Мисля, че като заглавие на темата може да остане само частта преди запетаята.

 Sunglasses

http://www.youtube.com/watch?v=01UipbZL3ww

# 127
  • Мнения: 2 478
Напоследък все по-често слушам Радио - Радио 1. Иначе обичам френската музика, особено Едит Пиаф и Joe Dassin.
Обожавам Sade, Eric Clapton, Barry White. Не слушам нищо хард.

# 128
  • Мнения: 5 370
Thinking
Мисля, че като заглавие на темата може да остане само частта преди запетаята.
Сигурно, обаче в такъв случай темата ще отиде за Хоби, а там май вече има подобна.

Въпреки всичко интересни мисли се появиха.

Слънчо, чиста проба романтик и нежна душа?  bouquet

# 129
  • Мнения: 4 916
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?
Малко шантава..обичаш купона..но и хубавите вечери под звездите..романтиката не ти е чужда...но понякога си крайна в отношението към близките си..държиш  приятелите ти да са честни с теб Peace,..и често стават спорове Peace

Ах, Поци, разтопи ме с тези комплименти... т.е. изобщо не ми е трудно да си призная, че попадението е на 100 процента.



ПП - специално за Жозефина
Армик - http://www.youtube.com/watch?v=qRrYEskLTck

В. Меладзе - http://www.youtube.com/watch?v=l0md-YScA_M

Потап и Н. Каменских - http://www.youtube.com/watch?v=0qbr2IClux4
с Любэ - http://www.youtube.com/watch?v=yY-NHO6e76g

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 14:14 от argun

# 130
  • Мнения: 15 379
Хард, напоследък залитам по немски групи.
Обичам и класика, но в подходящо време и на подходящо място.



# 131
  • Мнения: 4 841
Поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

Това слушам от няколко дни. Загрявам да концерта довечера.  Sunglasses

# 132
  • Мнения: 1 479
Теб те познавам,като фен на Депеш Мод.Слушам само качествена музика от малка.Имах някьде тема тук за музка през 2008-ма JoyОт 3 години сьм на качествена хаус  и транс музика,а мьжо ми си "виси" на старите хард рок и хеви метал групи:lol Не може да се определи каква сьм,защото работя по Света и у нас.

# 133
  • Мнения: 2 478
Жози, романтик не знам, но нежна и много чувствителна Heart Eyes

# 134
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз слущам рокбалади; блус; денс от 90-те; българска народна музика. А имах един период на готически метъл. Какво ще рече за мен ?
А, да допълня картинката- като ученичка слушах чалга.

# 136
  • Мнения: 4 555
Поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

Това слушам от няколко дни. Загрявам да концерта довечера.  Sunglasses


  bouquet

Много яки концерти има тази седмица  Twisted Evil

# 137
  • Мнения: 4 841
Поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

Това слушам от няколко дни. Загрявам да концерта довечера.  Sunglasses


  bouquet

Много яки концерти има тази седмица  Twisted Evil

За съжаление ще пропусна останалите, едва се класирах и за довечера... Ноооо - колкото - толкова  Hug

# 138
  • Мнения: 836
Още се чудя - при наличие на толкоз рокаджии тук, а и не само тук, що така рехаво откъм фенове се получи на концерта на Джо Лин Търнър? (дето беше в София, преди няма и два месеца).

Дори на Сабатон довечера очаквам по-убедително присъствие.

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 16:52 от горица

# 139
  • София
  • Мнения: 1 783
Защото беше обявен като концерт на Brazen Abbot, което дори и на най-заклетите фенове на говори кой знае колко.

# 140
  • Мнения: 4 555
Сабатон в момента са топ-групата сред познатите ми. Не се сещам за някой, който да не ги слуша, да се чудиш отде се извъди такава мода  Thinking
Исках да кажа, че предполагам убедително присъствие.
Те са на върха на славата си в момента (поне по мои наблюдения). А Джо Лин Търнър, логично, не е.

# 141
  • Мнения: 6 993
Аз ги знам Сабатон, но не ги слушам  Laughing

# 142
  • Мнения: 1 446
Няма да изброявам, щото ще е дълъг списък. Само ще кажа кои две песни никога не ми омръзват--Animal Instinct (The Cranberries), Don't Speak (No doubt), Song 2 (Blur)

Хайде, чакам...

# 143
  • Мнения: 4 678
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?
Малко шантава..обичаш купона..но и хубавите вечери под звездите..романтиката не ти е чужда...но понякога си крайна в отношението към близките си..държиш  приятелите ти да са честни с теб Peace,..и често стават спорове Peace

Ах, Поци, разтопи ме с тези комплименти... т.е. изобщо не ми е трудно да си призная, че попадението е на 100 процента.

...лесно е..видях ,че си от морето Mr. Green Laughing

# 144
  • Мнения: 41
Хубава тема,не съм я изчела,но ще го направя.

Аз слушам основно ретро-80-те,90-те,както и Майкъл Джексън,Мадона,Хаус.
Харесвам отделни парчета на Депеш Мод,Ю2. Не съм върла фенка на Гага,примерно,но пък с удоволствие я слушам,както и Бийонсе,Гуен Стефани,Енрике Иглесиас и много,много други...Слушам всичко,без чалга. Тоест,в ежедневието си не я слушам,но пък като ходим навън се налага /навсякъде  е,навсякъде.../ и какво да се прави-присъединявам се към купона Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 5 761
Хубава тема  Simple Smile , но трудно мога да изброя всичко, което харесвам. Слушам различни неща, в зависимост от настроението. В подписа ми има три подсказки. До скоро бяха други три... Музиката страшно ми влияе, мога да се сдухам от някои песни, много. Както и да се усмихна.

# 146
  • Atlanta
  • Мнения: 206
За всички любители на по-твърда музика - много слушано от мен напоследък - http://www.youtube.com/watch?v=LXEKuttVRIo

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И за да върна темичката към предишно русло - Шоколадово бонбонче, Аксел Руди Пел и Роксет ме карат да мисля...за романтична личност?

Китарата на Аксел и мелодичните балади на Роксет навяват мисли за нещо отминало, за носталгия, желание за нежност, романтика?
Да, обичам да се връщам към миналото , но по-скоро към хубавите спомени.Освен това съм и зодия Риби, та още по-предразполоежна съм към това да си блуждая и мечатя под звуците на моите любими групи и изпълнители. Laughing
Тази музика ме зарежда, успокоява и активността и продуктивността ми се увеличават в пъти... Simple Smile
http://vbox7.com/play:4b66d38b
Поздрав от мен за всички нежни натури- Деф Лепард- "Love bites"

# 148
  • Мнения: 164
Шоколадово бонбонче, и аз съм за Def Leppard, а специално Love bites ми харесва и в изпълнение на един друг рок изпълнител. Сещаш ли се? Също много харесвам групата, която има много общо с аватара ми.
И аз съм Риба- от Бургас.

# 149
  • Мнения: 2 401
Не дрънкайте глупости. Love bites  е запазена марка на единствения и неповторимия:

# 150
  • Мнения: 164
Абсолютно!!! Скоро гледах концерт на Judas в Япония-уникален е там Роб. А с  Diamonds and rust просто разбива. Препоръчвам!

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Не дрънкайте глупости. Love bites  е запазена марка на единствения и неповторимия:
Не споря, аз я обожавам ! Simple Smile

# 152
  • Мнения: 25
Уххааа, Judas,Rob, ей  глас гласище!
По темата: Wasp, Dio, Judas,Whitesnake,Рейнбоу и всичко подобно, това на първо място. Иначе Джон,(Бон Джоуви) ух,хич няма да му простя,ще го... карам цяла вечер да ми пее на уше! Ох много са, не мога да ги изброявам,но са в този стил. Не отричам М,Джексън и Мадона ,ами шоу правят, добри са. Много харесвам Анастейша.Но, нервна ли съм пусна ли си Уасп или Ковърдейл, ми, олеква ми някак! Васко Кеца и него харесвам и си го пея с кеф! Wink

# 153
  • Мнения: 763
Ха, Жози! Изненадваш ме с тази тема, която чак сега виждам. Ще те улесня максимално, пък да видим кво ще кажеш. Да кажем че Faith No More, RCHP /последните им неща/, Clawfinger, Audioslave, Living colour -стоят най-близко до това, което наистина ми доставя удоволствие да слушам...т.е. винаги можеш да ме спечелиш с речетативи върху твърд саунд, малко по-алтернативно звучене, рифове, фънкажи и много много добър мъжки вокал / нарочно не ти включих групи с магнетични вокали, щото в изброените групи има тенденция, която си хванала, предполагам/ Ква съм аз?

# 154
  • Мнения: 5 370
Обичаш извънстандартни неща. Обичаш и да те предизвикват, емоционално и мисловно. За съжаление, не слушам ни едно от изброените, така че само дотук мога да спра, нека някой продължи.

Аз в момента съм на нещо твърде стандартно, слушам си "потпури" от Гънс. Laughing

# 155
  • Мнения: 763
Жози, зарадвах ти се. При положение, че наистина не слушаш тези групи, значи си събирала 2 и 2 само въз основа на общите неща, които ти написах. Без да знам ти какво слушаш, веднага казвам че харесвам хора, които са комбинативни, мислят, обръщат внимание на детайлите и вадят някакво инфо дори и когато им липсва основна информация...

А дали съм такава, каквато ме описа - мчи естествено!  Blush Embarassed

# 156
  • Мнения: 5 370
С руку на сердце признавам, че точно в детайлите на подсказването ти се загледах. Laughing
Успешен ден на всички.

# 157
  • Мнения: 1 479
Не дрънкайте глупости. Love bites   е запазена марка на единствения и неповторимия:
PeaceРоб+Дейвид+Брус-най-добрите вокали в този стил!Не е лесно да преминеш:от ниско,кьм високо пеене на "живо" Laughing Judas http://www.youtube.com/watch?v=hXqb_3fR6Ok&feature=related Maiden http://www.youtube.com/watch?v=_BFXCgm5270  Whitesnakehttp://www.youtube.com/watch?v=gW4LQN1Bx1Q LaughingНапьлно се абстрахирам от:поведение на сцената и "секси" изльчване.

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 15:08 от dannyangel

# 158
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Ян Гилън през 70-те - няма по-добър  в ниско-високо - Японският лайв Wink

# 159
  • Мнения: 1 479
Ян Гилън през 70-те - няма по-добър  в ниско-високо - Японският лайв Wink
PeaceТо не случайно Пьрпьл са признати,като Класика №1 вСвета! Grinning

# 160
  • Мнения: 16
Различни стилове слушам. Фаворити са ми Есбьорн Свенсон трио, Дейв Метюс Бенд, Исмаел Ло,Хърби Хенкок разбира се Анджелик Киджо...Слушам и всякакъв вид рок и метъл, тоест не всякакъв, не обичам прогресив. По-лесно ми е да кажа какво не слушам-лигав поп, кънтри, чалга.

# 161
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега я виждам тази тема.
Аз от 20+ год. общо взето си слушам едно и също. №1 ми е Майкъл Джексън.
Много, ама много харесвам Хелоуин (повече с Михаел Киске, по-малко с Анди Дерис).
Мога да слушам всичко, с малки изключения, но ми е слабост хард рока.
Разтапям се на някои от парчетата на Мейдън, Меноар, Металика.
Най-трудно ми понася чалгата и сръбското.

# 162
  • Мнения: 7
Това изглежда интересно!
Обичам хард-рок и метъл (най-вече класически, пауър, мело-дет, фолк-метъл - последното да не се бърка с чалга!!!).
Като се почне от Пърпъл, Уайтснейк, Рейнбоу, после Скорпиънс, Бон Джови, класиката в метъла - Мейдън, Джудас, Меноър, старите албуми на Металика, продължава се Хелоуйн, Ингви....и вече по-новите стилове и групи. На Сабатон си откъснах ръката, главата, на другия ден не можех да говоря от викане и песни. На Корпиклаани - същата работа + потропване на хорца на място.  Grinning
Рапсоди ъв Файър, Гама рей, Найтуиш, Аксепт, Алтария, Фалконер, Рибелиън, Стратовариус....финландците много ги уважавам в метъла като цяло.
От фолк-метъла - Корпиклаани, които споменах вече, Метсатьол, Енсиферум, Турисас, Фалкенбах, Финтрол, Фолкстоун, ТЮР, Хейдефолк......слушам доста руски фолк-метъл групи Аркона, Алконост, Северние врата, Калевала......
Друго: Старата електронна музика - Жан-Мишел Жар, Вангелис; амбиент, неща от типа на Грегориън; автентичен фолклор всякакъв; старото диско от 80-те; БГ рок и метъл - Щурците, Диана експрес..., от по-новите най-много ми харесват Епизод, Врани Волоса и Рампарт.
Отделни песни може да ми харесат от различни стилове музика.
Тотално не харесвам - чалга.

Съжалявам, че писанието стана дългичко.  Simple Smile Simple Smile

# 163
  • Мнения: 4 555
HeathenHeart, много яки неща слушаш  Peace

# 164
  • Мнения: 7
Ескарина, Благодаря!
Поздрав!
http://www.youtube.com/watch?v=_HzhK-LTik0

# 165
  • Мнения: 4 555
Мерси!
Връщам поздрава с моите любимци Simple Smile Не си ги споменала, надявам се да не е защото не ги харесваш  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=P2ikBNcH7F0

И бонус  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=K2elL66marc&feature=related

# 166
  • Мнения: 7
Споменала съм ги. perko

Ама де се даня гледачката, цяла опашка се събрахме.  newsm78 cheers

# 167
  • Мнения: 5 370
Хехе, гледачката! Laughing
Жан Мишел и Вангелис - склонност към замисляне. Търсене на себе си в безкрая. Гонене на същия този безкрай, уклон към творчески занимания също.
Твой свят, в който невинаги допускаш други. Това, като заключение, донякъде го направих чрез мене си, щото няма нещо на ЖМЖ, дето да не съм слушала. И от Вангелис също слушам много.

# 168
  • Мнения: 4 555
Птюх, как съм ги пропуснала в мелето  Laughing

От изброените фолк метъл групи си правя извода, че си човек, който обича да се радва на живота, гледаш положително на нещата и предочиташ каквото има да се казват направо, да няма скрито-покрито и да остават някакви неясноти в отношенията.

# 169
  • Мнения: 7
Хехе и двете сте прави!  Simple Smile
Знам си аз, че като сложиш виното и не една, а повече гледачки се събират! Wine Glass tongue
Поздрави!
Един такъв:
http://www.youtube.com/watch?v=fE4vdMs8iK4
Един онакъв:
http://www.youtube.com/watch?v=7S_JjmdZ3Lg

# 170
  • Мнения: 5 370
Особено ако е червен Мезек на Катаржина....ммммм....
Ама в момента пия антибио...

# 171
  • Мнения: 7
Аз с по-сухичико така, тънка луканчица обичам. Тамън няма да се подяждаме!  Joy

# 172
  • Мнения: 0
Ами аз като слушам Мирко, това каква ме прави? Stuck Out Tongue

http://www.musicspace.bg/index.php?track=884ce4bb65d328ecb03c598 … 68&show=other

# 173
# 174
  • Мнения: 5 370
Романтичка? Нежна душа? Мечтател?

# 175
  • Мнения: 3 447
Фенка на Coldplay Laughing

# 176
  • София
  • Мнения: 7 193
Текущо загнездилата се в главата ми песен:

http://www.youtube.com/watch?v=RdsZT7WKjW8

Анализ, моля  Grinning

# 177
  • Мнения: 7 837
Някой отбеляза ли началото на предколедното броене със Slayer.  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=HFjI7gT1FvI

Нямам нужда от анализ, видно е, че ми е празнично  Simple Smile

# 178
  • Мнения: 2 161
Аз не слушам чалга,сръбско,гръцко.Също така не слушам групи и певци,които пеят и изглеждат като бекстрийт бойс.А видя ли Бон Джоуви,изпитвам желание да го оскубя!Не слушам металика,но когато слушам в колата Nothing Else Matter,винаги ми се свива сърцето и често даже ми текат сълзи.

# 179
  • Мнения: 4
Слушам поп, бг поп, денспоп, електропоп попринцип всякакъв вид поп музика включително и бг естрада bouquet bouquet bouquet .

# 180
  • Мнения: 136
Слушам от много неща по малко! Слушам к поп, от българския поп любимци са ми Павел и Венци Венц'.Харесвам някои естрадни песни, както и някои от по-старите рок парчета - както български, така и чуждестранни..обичам и симфоничния метъл, най-вече обожавам Nightwish, нямам други любими групи в този стил, но музиката много ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт