Отговори
# 60
  • Мнения: 2 401
Хм, добре, че си премълчах за Вагнер... Grinning

Да.  Laughing   Едно е ясно, лаби, не си инвалид.    Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 916
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?

# 62
  • Мнения: 55
Дейвид Ковърдейл и Уайтснейк /Паси, абсолютно е възможно човек да обича всички песни на любимата си група  Heart Eyes/
Ричи Блекмор
Ерик Клептън
Марк Кнопфлер
Още десетки рок и блус групи и музиканти
Майк Олдфийлд
Келтска музика
Елтън Джон
Джеймс Айвъри
Ханс Цимер
Людовико Ейнауди
Бах
  Hands Clap

Но не съм сигурна, че е мъзможно да се направи качествен профил на когото и да било. Музиката "говори" сама. По-скоро бих обърнала внимание на музиката, която сте споменали, а аз си нямам и идея.

# 63
  • Мнения: 4 678
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?
Малко шантава..обичаш купона..но и хубавите вечери под звездите..романтиката не ти е чужда...но понякога си крайна в отношението към близките си..държиш  приятелите ти да са честни с теб Peace,..и често стават спорове Peace

# 64
  • Мнения: 5 370
Аргун, с риск да ме обвинят за несведуща, нямам си и понятие от цитираните от тебе групи/певци, ето, признах си. Laughing

Явно си човек с уклон към нестандартното и замислящото, Както и обичаш провокациите, но не са в основата на човешката ти същност.

Като една видна депешарка, дали да си позволя едно обобщение?
Всички, които харесваме И Депеш, си имаме някакъв, хм, дарк ъгъл в душичките. Може би неосъществен. Може би потиснат.

Ето, днес слушах на работа "Hourglass" на Дейв. И....знаете ли, сега ще си призная, че може би, ако някога, тогава, когато съм била млада, съм била попаднала в неподходяща компания, сигурно щях да съм опитвала....дрога. Outta Joint
Така се усещам и когато слушам много стари неща на Флойд. Музикално дрогирана.

Иначе, Мадонна, Елтън Джон, напоследък Готан Проуджект и много джаз, всякакъв, по респективното радио. Джордж Майкъл, Кенди Дълфър (тя към джаза), много рок, май по-скоро прогресив, най-твърдото, което мога да понеса, е комай Металика.

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 21:05 от Не тази вечер, Жозефина!!!

# 65
  • Мнения: 4 678
Жозе..не обичам Депеш..сигурно съм много щастлив Laughing

# 66
  • Мнения: 1 567
Та...така. Кой какво слуша/предпочита, и на базата на това пак да се опитаме да направим...музикален профил. Преди време направих анализ на гаджето на една приятелка по музиката, която той слушаше, и после тя дойде и каза, че съм била права на...90%.

Аз след малко ще се включа с моите предпочитания.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

От класиката Чайковски и Вивалди са ми любимите.
Ела, Сачмо, Beatles,
Клисическия хард рок - Пърпъл, ествествено и производните.
Пинк Флойд - умрем си за тях.
AC/DC, DIO, WASP, Металика,
Hammerfall, Sonata Arctica, Masterplan, Blind Guardian,Kamelot и много, много други и подобни...

музикален мишмашс две думи

Жокер -  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Greenнай-обичам да плета и да слушам Power Metal

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 5 370
Някой вече спомена, че класика и рок вървят ръка за ръка....човек, който, може би, обича скоростите, адреналина? Но и домашният уют и спокойната замисленост на една, да речем, неделна вечер?

Към Айез ми е постингът.

# 68
  • Мнения: 1 192
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing

Ето ме  Animal Pig

# 69
  • Мнения: 81
Някой вече спомена, че класика и рок вървят ръка за ръка....човек, който, може би, обича скоростите, адреналина? Но и домашният уют и спокойната замисленост на една, да речем, неделна вечер?

Към Айез ми е постингът.
Жоз, и в класиката има адреналин и скорост - справка Dies irae от Verdi Requiem, O, Fortuna на Karl Orff и т.н. ... Wink

# 70
  • Мнения: 2 401
Като видях Бианка и Пуми се сетих за рекламката на ... "срещнахме се на тъмно".

Пп. Виждам хора от моята порода тука, ще ги следя зорко в бъдеще.

# 71
  • Мнения: 1 567
Някой вече спомена, че класика и рок вървят ръка за ръка....човек, който, може би, обича скоростите, адреналина? Но и домашният уют и спокойната замисленост на една, да речем, неделна вечер?

Към Айез ми е постингът.

по-скоро свободата.  Flutter Flutter Flutter
втората част  я уцели... bowuu bowuu

иначе да си призная, ако съм с компания и сме дръннали няколко... а ставам "музикално   Animal Pig"
ма, едно такова незабележимо, чистичко и розовко,
скромно потропвам с копитца и доволно си грухтя ...
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 5 370

Жоз, и в класиката има адреналин и скорост - справка Dies irae от Verdi Requiem, O, Fortuna на Karl Orff и т.н. ... Wink
Гоооолям оффтопик - това, второто, някога съм го изпълнявала като част от хор, любителски, но на високо ниво.

Настръхващо е....съгласна съм с тебе, ПРО.  bouquet

# 73
  • Мнения: 803
Аз съм му длъжник, нa pronobis де Wink

# 74
  • Мнения: 81
Между другото, Дедо ме подсети и за една също любима музикална епоха.
Та поздрав за всички ценители...  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=tsO26Pgm6qI

Гоооолям оффтопик - това, второто, някога съм го изпълнявала като част от хор, любителски, но на високо ниво.

Настръхващо е....съгласна съм с тебе, ПРО.  bouquet
Hug

Общи условия

Активация на акаунт