Отговори
  • Мнения: 5 370
Идеята ми дойде от другата тема, за "гледане на профил". Тъй като там имаше някои абсолютно прецизни попадения, и за моя милост, и за хора, които познавам лично, си позволих да пусна тази тема. Ако я има вече някъде в аналите форумски, моля, извинете за повторението.

Та...така. Кой какво слуша/предпочита, и на базата на това пак да се опитаме да направим...музикален профил. Преди време направих анализ на гаджето на една приятелка по музиката, която той слушаше, и после тя дойде и каза, че съм била права на...90%.

Аз след малко ще се включа с моите предпочитания.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 09:42 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 81
Труден ще съм, Жози, да знаеш.
Ето защо:
От Prodigy до Моцарт.
От Техно до Брамс и Шуберт.
От Depeche Mode до Бах, Бетовен и Райнбергер.
От време на време зациклям на радио Витоша или City.
А помежду тях - Chill out и понятен за мен jazz.
А като поизкуфея, го удрям на Metallica, Ramstein, Maiden и Ozzy.

За профил няма да чакам.  Mr. Green

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Добре, нека съм втора.
Слушах рок, обичам АС/ДС, но все по-малко ги слушам. Харесвам и класическа музика - пиано и китара, арфа.
Но напоследък най-много оценявам тишината.
Очаквам музикалният си профил  Hug

# 3
  • Мнения: 274
Ако няма кой да анализира, да звьнна на Мадлен?

# 4
  • Мнения: 5 370
Про, човек на мисълта си, смятам аз. Обичаш мисловната провокация. Някъде вътре се крие , хмм , приспан мечтател.

Депеш - склонен си към дарк настроения. Или към търсене на себе си?

# 5
  • Мнения: 7 837
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing

# 6
  • Мнения: 274
Може ли и аз, може ли и аз...

По принцип слушам немски рап, но като се напием пея и солджъра. Е?

# 7
  • някъде ...
  • Мнения: 37
всичко се слуша - тия в подписа са ми №1 и околни ( Хелоуин, Мейдън, Менъуор, даже много Джови ), ама покрай тях мно'о често здрав метъл ( Парадайс Лост, Слеър и Дет ),  алтернативни по-рядко, но ги има, та до Еминем и много денс.
Също гръцко ( сръбско не, с изключение на Цеца ) и 3-4 чалгии ( рдно производство ).

Виж опера и джаз нещо не вдявам, та едва ли около мен ще се чуят.( както и 90% от чалгата ).

И аз не чакам анализ  Mr. Green Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 274
Ддрагон, ти си кмет на Каварна!

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Аз май няма нужда да казвам какво слушам- пределно ясно е!  Grinning

И аз чакам гадание  Simple Smile

# 10
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Ддрагон, ти си кмет на Каварна!
Знаех си, че трЕбе да си трая  Mr. Green

Пускай темата с въпросите - яко ш' да бИде  Peace

# 11
  • Мнения: 274
Драгон, довечера ще я пусна. Направо ми писна от догадки и предположения. Нека си кажем нешата такива , каквито са. И ще започна със Жоза. Жози, готви се Wink

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 21:02 от Марадона

# 12
  • Мнения: 3 447
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing
А, няма да дойдат, обикновено такива теми се пълнят с люти фенове на класиката  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 8 002
Аз съм от всеядните: АС/ДС, Металика, Рамщайн, Пърпъл, Хелоуин, Уайтснейк, преди Гуано Ейпс и Продиджи.
Тия дни слушах Астор Пиацола, който е досущ като предходните. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 297
Да речем, че съм музикална курва. Слушам всичко, с изключение на чалга и кънтри. Черно, алтернатив, Ню метъл, техно, гръндж, поп, абе всичко. Да не изброявам.
Обичам U2, но и Еминем. Майкъл Джексън, но и Мерилин Менсън. Лени Кравиц, но и Джъстин Тимбърлейк.
Допада ми тембърът на Кристина Агилера, Рияна ме дразни с граченето си. Но пък интересно, че Корн не ме дразят, като грачат.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт