Отговори
# 45
  • Мнения: 3 662
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink

# 46
  • Мнения: X
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink
Тук вече ми мирише на социопатия Sunglasses

# 47
  • Мнения: 2 196
Най-интересно ще стане, като дойдат тези с поп-фолка, особено "музикалните прасета"  Laughing
Идваааам!
Азис.
И една друга, с руса коса.
И още една друга - с черна коса обаче.
И Слави Трифонов и Ку-ку бенд.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 153
Абсолютен музикален помияр съм,
но най-ми е на сърце Рок / Хард рок и
по-специално Bon Jovi, Guns 'n Roses,
Helloween, Def Lepard, Twisted Sisters,
Alice Cooper и още доста, които по
принцип слушам и в къщи и в колата.
Страшно се кефя, че имам способността
да запомням песни и обожавам да си
пея докато ги слушам  Hug
Все едно аз съм го писала...Не мога без музика, пея в колата, пея и в къщи(като ги няма децата, да не се подиграват после;) само към групите бих добавила Куин, понякога R&B, soul..

# 49
  • Мнения: 3 662
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink
Тук вече ми мирише на социопатия Sunglasses
http://www.youtube.com/watch?v=ajOkaIVcsW8
Е, ако може някой да го изпее, ще  помисля над предположението ти.... Laughing Mr. Green

# 50
  • Мнения: 4 678
Рок и джаз..по-скоро джаз....рок слушам и то тежък в дадена емоция Peace
Джаз..любими..,Стенли Кларк,Маркус Милър,Виктор Утън,Spiro Giro,Мецофорте Peace
Иначе..любими групи..AC/DC...Primus/малко шантава Mr. Green/..Ред хот Peace
аааа..пп..забравих..Любе Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 19:36 от Поци

# 51
  • Мнения: X
Инструментали...не обичам някой да разваля хубавата музика с пеене. Wink
Тук вече ми мирише на социопатия Sunglasses
http://www.youtube.com/watch?v=ajOkaIVcsW8
Е, ако може някой да го изпее, ще  помисля над предположението ти.... Laughing Mr. Green
Що да не може? Човешкият глас е най-съвършения инструмент.

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мда, Праймъс.  Laughing Покрай теб, драги ми Поци, ги прослушах. Както и AC/DC.  Grinning А когато чуя едно парче на Гари Мур, винаги се сещам за теб (и за една твоя теория, ама да не я издаваме). Joy

Иначе ми е леко странно, когато някой е върл фен на ВСИЧКО в даден жанр (група или изпълнител). "Мейдън" е много моя група, но последният им албум го намирам за слаб.
Както слушам "Мейдън", мога да го сменя с Пучини. Защото така се харесва на Том Сойер.  Mr. Green
Днес слушах една стара плоча на финалистите на Сан Ремо. От 1984 година. Повечето парчета не стават.  Laughing После слушах "Танхойзер". А сутринта тренирах с Алис Купър.

П.П. Преди време съфорумката Чандра ми направи профил. Тя беше много мила. Но уви, профилът беше абсолютно неверен.  Laughing



# 53
  • Мнения: 3 662
Що да не може? Човешкият глас е най-съвършения инструмент.
Хм, ми като е най-съвършения инструмент, що са измислили музикалните инструменти.... Rolling Eyes  Sunglasses

# 54
  • Мнения: X
За да си акомпанират Laughing
Това за гласа някой го беше казал. Някой далеч по-велик от мен. Но забравих кой от всички.
Ето например, една статийка, която излиза сред първите резултати с търсене "човекият глас">
http://mediacafe.bg/the-scene/the-scene-musicclubs/93-6?showall=1

# 55
  • Мнения: 4 678
Мда, Праймъс.  Laughing Покрай теб, драги ми Поци, ги прослушах. Както и AC/DC.  Grinning А когато чуя едно парче на Гари Мур, винаги се сещам за теб (и за една твоя теория, ама да не я издаваме). Joy
...
...може тихо на ЛС да ме подсетиш..беше преди 100г Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 448
На мен пък са ми странни хората, които слушат само един стил музика. Или пък като кажат това ми е любимата група и да означава, че едва ли не всички ( или почти всички ) техни песни им харесват.
Във всеки стил може нещо да ме грабне, къде повече,къде по малко и в зависимост от моментното ми настроение.

# 57
  • Мнения: 322
Обичам Депеш откакто се помня - на практика през целия ми съзнателен живот  Mr. Green Нямаше сила, която да ме отлепи от телевизионния екран, докато дават клипа на "Enjoy the silence", а когато тази песен беше нова, аз съм вървяла права под масата  Blush По подобен начин стои въпроса и с Елтън Джон, но предполагам дължи се на работата му по саундтрака на Цар Лъв  Mr. Green
Дълги години съм почитателка на Placebo, Coldplay, LAMB, OCTABA и Gravity Co. Профилирайте ме  Flutter

# 58
  • Мнения: X
Има и такива, които слушат само хитовете от топ 10. Ни повече, ни по-малко Naughty
Знам за случаи, в които една и съща песен се записва на цял диск и се слуша до безкрайност. Тук вече не съм сигурна за диагнозата.

Елтън и на мен ми е много любим. Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 65
Лаби, и ти си депресарка, агресия, насочена навътре (към теб). Насили се да чуеш и другите метъл стилове, ще ти стане по-леко.

Eх, а аз си мислех, че Дани Филд пищи толкоз жизнерадостно  Grinning Инак ги слушам и другите отвреме навреме, нямам особен избор покрай половинката.

Хм, добре, че си премълчах за Вагнер... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт