Отговори
# 150
  • Мнения: 164
Абсолютно!!! Скоро гледах концерт на Judas в Япония-уникален е там Роб. А с  Diamonds and rust просто разбива. Препоръчвам!

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Не дрънкайте глупости. Love bites  е запазена марка на единствения и неповторимия:
Не споря, аз я обожавам ! Simple Smile

# 152
  • Мнения: 25
Уххааа, Judas,Rob, ей  глас гласище!
По темата: Wasp, Dio, Judas,Whitesnake,Рейнбоу и всичко подобно, това на първо място. Иначе Джон,(Бон Джоуви) ух,хич няма да му простя,ще го... карам цяла вечер да ми пее на уше! Ох много са, не мога да ги изброявам,но са в този стил. Не отричам М,Джексън и Мадона ,ами шоу правят, добри са. Много харесвам Анастейша.Но, нервна ли съм пусна ли си Уасп или Ковърдейл, ми, олеква ми някак! Васко Кеца и него харесвам и си го пея с кеф! Wink

# 153
  • Мнения: 763
Ха, Жози! Изненадваш ме с тази тема, която чак сега виждам. Ще те улесня максимално, пък да видим кво ще кажеш. Да кажем че Faith No More, RCHP /последните им неща/, Clawfinger, Audioslave, Living colour -стоят най-близко до това, което наистина ми доставя удоволствие да слушам...т.е. винаги можеш да ме спечелиш с речетативи върху твърд саунд, малко по-алтернативно звучене, рифове, фънкажи и много много добър мъжки вокал / нарочно не ти включих групи с магнетични вокали, щото в изброените групи има тенденция, която си хванала, предполагам/ Ква съм аз?

# 154
  • Мнения: 5 370
Обичаш извънстандартни неща. Обичаш и да те предизвикват, емоционално и мисловно. За съжаление, не слушам ни едно от изброените, така че само дотук мога да спра, нека някой продължи.

Аз в момента съм на нещо твърде стандартно, слушам си "потпури" от Гънс. Laughing

# 155
  • Мнения: 763
Жози, зарадвах ти се. При положение, че наистина не слушаш тези групи, значи си събирала 2 и 2 само въз основа на общите неща, които ти написах. Без да знам ти какво слушаш, веднага казвам че харесвам хора, които са комбинативни, мислят, обръщат внимание на детайлите и вадят някакво инфо дори и когато им липсва основна информация...

А дали съм такава, каквато ме описа - мчи естествено!  Blush Embarassed

# 156
  • Мнения: 5 370
С руку на сердце признавам, че точно в детайлите на подсказването ти се загледах. Laughing
Успешен ден на всички.

# 157
  • Мнения: 1 479
Не дрънкайте глупости. Love bites   е запазена марка на единствения и неповторимия:
PeaceРоб+Дейвид+Брус-най-добрите вокали в този стил!Не е лесно да преминеш:от ниско,кьм високо пеене на "живо" Laughing Judas http://www.youtube.com/watch?v=hXqb_3fR6Ok&feature=related Maiden http://www.youtube.com/watch?v=_BFXCgm5270  Whitesnakehttp://www.youtube.com/watch?v=gW4LQN1Bx1Q LaughingНапьлно се абстрахирам от:поведение на сцената и "секси" изльчване.

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 15:08 от dannyangel

# 158
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Ян Гилън през 70-те - няма по-добър  в ниско-високо - Японският лайв Wink

# 159
  • Мнения: 1 479
Ян Гилън през 70-те - няма по-добър  в ниско-високо - Японският лайв Wink
PeaceТо не случайно Пьрпьл са признати,като Класика №1 вСвета! Grinning

# 160
  • Мнения: 16
Различни стилове слушам. Фаворити са ми Есбьорн Свенсон трио, Дейв Метюс Бенд, Исмаел Ло,Хърби Хенкок разбира се Анджелик Киджо...Слушам и всякакъв вид рок и метъл, тоест не всякакъв, не обичам прогресив. По-лесно ми е да кажа какво не слушам-лигав поп, кънтри, чалга.

# 161
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега я виждам тази тема.
Аз от 20+ год. общо взето си слушам едно и също. №1 ми е Майкъл Джексън.
Много, ама много харесвам Хелоуин (повече с Михаел Киске, по-малко с Анди Дерис).
Мога да слушам всичко, с малки изключения, но ми е слабост хард рока.
Разтапям се на някои от парчетата на Мейдън, Меноар, Металика.
Най-трудно ми понася чалгата и сръбското.

# 162
  • Мнения: 7
Това изглежда интересно!
Обичам хард-рок и метъл (най-вече класически, пауър, мело-дет, фолк-метъл - последното да не се бърка с чалга!!!).
Като се почне от Пърпъл, Уайтснейк, Рейнбоу, после Скорпиънс, Бон Джови, класиката в метъла - Мейдън, Джудас, Меноър, старите албуми на Металика, продължава се Хелоуйн, Ингви....и вече по-новите стилове и групи. На Сабатон си откъснах ръката, главата, на другия ден не можех да говоря от викане и песни. На Корпиклаани - същата работа + потропване на хорца на място.  Grinning
Рапсоди ъв Файър, Гама рей, Найтуиш, Аксепт, Алтария, Фалконер, Рибелиън, Стратовариус....финландците много ги уважавам в метъла като цяло.
От фолк-метъла - Корпиклаани, които споменах вече, Метсатьол, Енсиферум, Турисас, Фалкенбах, Финтрол, Фолкстоун, ТЮР, Хейдефолк......слушам доста руски фолк-метъл групи Аркона, Алконост, Северние врата, Калевала......
Друго: Старата електронна музика - Жан-Мишел Жар, Вангелис; амбиент, неща от типа на Грегориън; автентичен фолклор всякакъв; старото диско от 80-те; БГ рок и метъл - Щурците, Диана експрес..., от по-новите най-много ми харесват Епизод, Врани Волоса и Рампарт.
Отделни песни може да ми харесат от различни стилове музика.
Тотално не харесвам - чалга.

Съжалявам, че писанието стана дългичко.  Simple Smile Simple Smile

# 163
  • Мнения: 4 555
HeathenHeart, много яки неща слушаш  Peace

# 164
  • Мнения: 7
Ескарина, Благодаря!
Поздрав!
http://www.youtube.com/watch?v=_HzhK-LTik0

Общи условия

Активация на акаунт