Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз слущам рокбалади; блус; денс от 90-те; българска народна музика. А имах един период на готически метъл. Какво ще рече за мен ?
А, да допълня картинката- като ученичка слушах чалга.

# 136
  • Мнения: 4 555
Поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

Това слушам от няколко дни. Загрявам да концерта довечера.  Sunglasses


  bouquet

Много яки концерти има тази седмица  Twisted Evil

# 137
  • Мнения: 4 841
Поздрав за всички: http://www.youtube.com/watch?v=IrJAwCBbnuc

Това слушам от няколко дни. Загрявам да концерта довечера.  Sunglasses


  bouquet

Много яки концерти има тази седмица  Twisted Evil

За съжаление ще пропусна останалите, едва се класирах и за довечера... Ноооо - колкото - толкова  Hug

# 138
  • Мнения: 836
Още се чудя - при наличие на толкоз рокаджии тук, а и не само тук, що така рехаво откъм фенове се получи на концерта на Джо Лин Търнър? (дето беше в София, преди няма и два месеца).

Дори на Сабатон довечера очаквам по-убедително присъствие.

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 16:52 от горица

# 139
  • София
  • Мнения: 1 783
Защото беше обявен като концерт на Brazen Abbot, което дори и на най-заклетите фенове на говори кой знае колко.

# 140
  • Мнения: 4 555
Сабатон в момента са топ-групата сред познатите ми. Не се сещам за някой, който да не ги слуша, да се чудиш отде се извъди такава мода  Thinking
Исках да кажа, че предполагам убедително присъствие.
Те са на върха на славата си в момента (поне по мои наблюдения). А Джо Лин Търнър, логично, не е.

# 141
  • Мнения: 6 993
Аз ги знам Сабатон, но не ги слушам  Laughing

# 142
  • Мнения: 1 446
Няма да изброявам, щото ще е дълъг списък. Само ще кажа кои две песни никога не ми омръзват--Animal Instinct (The Cranberries), Don't Speak (No doubt), Song 2 (Blur)

Хайде, чакам...

# 143
  • Мнения: 4 678
В момента на мп3ката съм качила цял албум на Потап и Настя Каменских, плюс В. Меладзе, плюс малко други за пълнеж.
Преди това - три албума на Армик (т.е. само инструментали)
По-преди - лейди Гага.
Профил?
Малко шантава..обичаш купона..но и хубавите вечери под звездите..романтиката не ти е чужда...но понякога си крайна в отношението към близките си..държиш  приятелите ти да са честни с теб Peace,..и често стават спорове Peace

Ах, Поци, разтопи ме с тези комплименти... т.е. изобщо не ми е трудно да си призная, че попадението е на 100 процента.

...лесно е..видях ,че си от морето Mr. Green Laughing

# 144
  • Мнения: 41
Хубава тема,не съм я изчела,но ще го направя.

Аз слушам основно ретро-80-те,90-те,както и Майкъл Джексън,Мадона,Хаус.
Харесвам отделни парчета на Депеш Мод,Ю2. Не съм върла фенка на Гага,примерно,но пък с удоволствие я слушам,както и Бийонсе,Гуен Стефани,Енрике Иглесиас и много,много други...Слушам всичко,без чалга. Тоест,в ежедневието си не я слушам,но пък като ходим навън се налага /навсякъде  е,навсякъде.../ и какво да се прави-присъединявам се към купона Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 5 761
Хубава тема  Simple Smile , но трудно мога да изброя всичко, което харесвам. Слушам различни неща, в зависимост от настроението. В подписа ми има три подсказки. До скоро бяха други три... Музиката страшно ми влияе, мога да се сдухам от някои песни, много. Както и да се усмихна.

# 146
  • Atlanta
  • Мнения: 206
За всички любители на по-твърда музика - много слушано от мен напоследък - http://www.youtube.com/watch?v=LXEKuttVRIo

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
И за да върна темичката към предишно русло - Шоколадово бонбонче, Аксел Руди Пел и Роксет ме карат да мисля...за романтична личност?

Китарата на Аксел и мелодичните балади на Роксет навяват мисли за нещо отминало, за носталгия, желание за нежност, романтика?
Да, обичам да се връщам към миналото , но по-скоро към хубавите спомени.Освен това съм и зодия Риби, та още по-предразполоежна съм към това да си блуждая и мечатя под звуците на моите любими групи и изпълнители. Laughing
Тази музика ме зарежда, успокоява и активността и продуктивността ми се увеличават в пъти... Simple Smile
http://vbox7.com/play:4b66d38b
Поздрав от мен за всички нежни натури- Деф Лепард- "Love bites"

# 148
  • Мнения: 164
Шоколадово бонбонче, и аз съм за Def Leppard, а специално Love bites ми харесва и в изпълнение на един друг рок изпълнител. Сещаш ли се? Също много харесвам групата, която има много общо с аватара ми.
И аз съм Риба- от Бургас.

# 149
  • Мнения: 2 401
Не дрънкайте глупости. Love bites  е запазена марка на единствения и неповторимия:

Общи условия

Активация на акаунт