КГБ = Клуб на Готините Баби - 104

  • 30 336
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 672
Добър вечер, дами!


Мама взе Влади, че аз утре имам цял ден излизане и ми предстои отново подреждане на къщата след торнадото.  Joy

Янче, радвам се, че сте изкарали хубаво вчера.  Peace Каролин, браво на внука ти, умно момче е, а рецептата с шоколад ми я каза Тути и наистина е много хубава, ще ти дам линк, ако Тути вече не го е напарвила на лични.
Танче, хубаво е ,че на Бори леко минава шарката. Моето дете Мила, както и аз и естествено малкия сладур не семе карали нито една шарка. Мила ходеше на детска навремето, братовчедите й, които живееха на другия етаж бяха болни, тя контактна с тях и не се разболя. Незнам как на стари години ще се кара шарки.  Praynig

Мери, много си работна - толкова много неща за един ден, ама през другите дни като с малката сладурка Софи е по-трудно. Отдъхвай сега и се зареди с хапове та утре пак да си на линия и във форма.  Peace

Диди, ще заобичах Костенец, аз ти казах и няма да го слагаш в кавички.  Joy  Това във вилата ни наистина е бамбук, това си е моята гордост. Много си го обичам. Преди доста години, още като живеехме в Павлово, София един специалист по храстите ни го донесе там, насади го, поливахме го и той растеше слабо. КАто продадохме къщата преди 10-тина години си го взехме и го пренесохме в Костенец, като не знаехме дали ще вирее там. Аз съм  виждала бамбук как расте в Сандански, преди 15 години, буквално за 10 дни и става гора, но там, на юг. А в Костенец много му се чудихме, но той се захвана, доста време се акриматизира и това лято като започна да расте, напълни ми окото. Цяло лято приемах комплименти за него от почиващите.  Кажи на твоя познат, че със сиурност ще вирее в Банкя, трябва обаче от някой разсадник да си го купи. И разбира се голямо желание, голяма любов към бамбука.  hahaha 

Сега остава живи, здрави пролетта да отидем в спа-хотела, нали, дружки?

Айша, големи емоции с "твоите" хора имаш. Поне се забавляваш. Жабче, ти си стегнала момичето да приготви коктейлчето и ти като дойдеш започваш. Браво. Освен и аз да се пробвам, макар че диети съм се отказа да правя, защото ефекът йо-йо ми е добре познат. Но това не изисква усилия.



D


# 706
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , много ти благодаря.  Hug
Ние сме дърти пушки , нали учехме ЗАПАДЕН език руски.  Laughing
Не може да го забравим.  Simple Smile

Маринче , аз правих преди година и половина 90 дневната диета и
момичетата знаят , бая кила свалих и от тогава не съм и качила кой знае колко,
имам едни 3-4 кила плаващи , ма на фона ква бЕх преди , т'ва е нищо. Blush
Сега с тез празници дето идват все на маса , та реших разтоварване предпразнично ,
но и щерката е на диетка , та дорде съм в бг ще си кусаме заедно от сместа.  Laughing
Днес я оправила всичко и тамън до другия понеделник ще е готова и я почваме.   Peace

# 707
  • Мнения: 77
Големи диети, голямо чудо! Laughing
И у нас утре ще се купува ананас! tooth
Аз не мога да пазя диети, най много три дни и после ям като за последно!
А как искам да смъкна някое килце отпред, ама то само с искане не става! Joy
Такааааа............

Маринче, този спа х-л, в предишното летовище Г.Димитров ли е? По описанието ми се струва, че е там някъде.
Ние там сме почивали два пъти в почивна станция "Констанция".
Знам, че пътувахме първо с влак, после с автобус......
Подразбира се, че ни е харесало, щом сме повторили! hahaha
Може би през пролетната ваканция, че да са свободни учителките, защото с една нощувка няма да стане, особено на нас със Фурийка ще ни е доста далече, и да бием този дълъг път за една нощ, не си струва!
Но първо да сме живи и здрави, другото ще го подредим! Grinning
А колко момичета обещаха на следващата среща да са на линия!!! newsm47
Аз обаче не съм се отказала от Италия! smile3503



                                                 
                             

# 708
  • Мнения: 1 250
Брррр какъв студ,дъжд, гръмотевици,пясъчни бури, всичко на куп, но казват до утре, след това обратно на полулетните дрехи Rolling EyesСамо дето вчера от детските натрупахме три огромни торби за даване.Като се пооправи времето ще ги натоваря на колата и в пункта..
Марина, получих рецептата от Тутулинка и веднага ще ги направя.

Костенец???Маи съм била като дете някъде далече в предишното столетие.Имаше ли влак до там?

Тази диета с ананас ми изглежда много интересна и лека, а иначе и при мен ефекта Йо Йо е действащ та съм вдигнала ръце от себе си Embarassed

Уф исках да пиша нещо но ми изхвръкна от акъла.
Оставям ви, защото започва новия сезон на Отчаяни съпруги.
Лека вечер на всички ви Hug Hug

# 709
  • Мнения: 77
Зимно време, неделя ми е най-скучен ден!
Рано мръква, студено, нито можеш да излезеш, нито телевизия има като хората, скукааааааа!  Mr. Green
Ще се ориентирам май към кревата! newsm78
Утре, по обяд съм пак при зъболекарката! #2gunfire


Л   Е   К   А       Н   О   Щ !


    

# 710
  • София
  • Мнения: 16 070
Здравке, разчисти си ЛС за да ти пратя линк към предавенето със сестрите.
Лека нощ на всички.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 744
    Първо искам да честитя на тези,които са имали поводи!
    Момичета,само се обаждам да не се чудите...Утре ще изпратя Софи за Гоце Делчев и ще остана на саме с лаптопа.Но съм изостанала с работата и тази седмица нямам никакво време.Във вторник ще замина за два дни за Брезник-имам да подписвам договори за ниви.Та не се знае кога ще пиша и ще прочета темата. Иначе-всичко е спокойно.След 3 януари ще започваме нови изследвания. Praynig
    Лека нощ! Hug Hug Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро, приятелки!





И нещо за подслаждане на деня.   Joy




П. П. Яжка, радвам се да те "видя". Продължавам да стискам палци, всичко ще бъде ок!  Peace



Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 09:13 от marina_vladi

# 713
  • Мнения: 77
Здравейте момичета!  Hug
Маринче, благодаря за кафенцето! Heart Eyes

След час излизам за зъболекарката, че е на другия край на Варна, малко остана, ама.........брррррр!!! tooth

При нас е 2 градуса "сух студ"! hahaha

Приятен ден, приятна седмица! Laughing



                             

# 714
  • Мнения: 7 396
                          Добро утро,момичета!
                          Маринче,благодаря за обясненията за бамбука.Аз пък толкова време обикалях Костенец и не го видях. Embarassed Сега като се замисля направо е страхотно постижение ,защото на топло е ясно как расте,ама на високо и студено си е изключение.Моят познат се оказа,че с жена си са професионалисти относно цветята.Имат си оранжерия /любителска/ и отглеждат орхидеи и нали знаеш как се гледат тези цветенца-то оросяване,то светлина и какво ли не още.Другото ,което каза познатият ми относно бамбука е,че трябва на около 5-6 метра около него да се вкопае в земята преграда /стари гуми или нещо през което корените му не могат да минат/ защото корените растат много бързо и на широко и подкопават зидове и стени.Не знам колко е вярно,че след като не видях бамбука как да давам мнение за развитието му. Laughing
                          Танче,точно в бившата "Г.Димитров" е хотела и то точно до "Констанцията",в която сте били.Едно срещу друго са.При това там можем да договорим и отстъпка,а за повече от една нощувка цените са по-нормални.При това включват вечеря и закуска в цената.Имат си ресторант.Направен е модерно и даже има да се довършват още някой екстри,ама до пролетта ще стане. Peace
                          Лек ден,че то времето лети и след час трябва да се стягам за работа.

# 715
  • Мнения: 77
Ега ти активността!
И аз няма да пиша, щом няма никой!
Няма да ви кажа, че съм ходила на зъболекар, няма да ви кажа, че като ходих да платя на майка ми храната в Владиславово, обиколих им пазара и си купих и аз не знам какво-  елек-пончо!
Бори обеща да го снима и да ви го покажа, ама но кого, като няма никой!

Купих тесто и отивам да правя милинки.

# 716
  • София
  • Мнения: 4 178
Ето ме!
Аз съм в отпуска, но цял ден бях по задачки. Е, малко поработих, но съвсем малко.
Имах час за масаж /подарък/ и това ме спаси да не отиде целия ден в службата.
Утре рано съм на зъболекар /като си помисля какво ще е ....ужас/ и после пак ще ида в работата-няма начин  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Даже купих подарък за Гери от Джъмбо - комплект за фокусник. Надявам се да и е интересно.

Танче, честито ти елече и да ти топли хубавичко.

В нас парното е на фул и температурата в хола - то си го направихме и кухня вече е 17гр. Да се пръснеш.......

На всички много  Hug Hug Hug Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 16 070
Тук съм след отпуската.
Сутринта рано-рано заминах на  профилактични прегледи - от работата ни задължават.
После на работа - приемане на каса и сума ти др. неща. Та даже не съм чела.
Явно всички сте били заети днес.
Танита, честито елече, все по сбирки да си го носиш.
Римар, не се притеснявай от зъболекаря. И аз бях така докато събера смелост да се запиша.
А беше безболезнено и бързо.
В нашия кухньо-хол също е хладно, но тръбата на парното нещо не работи от вчера.
Но се живее, просто не мога с боси крака и по тениска.
Римар, вие приобщавахте ли балкона? Може би от това е студено.
Аз не съм, не ми се занимаваше с изолации  и подобни.

# 718
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет- мривет!  Heart Eyes

Вярно, че днес активността е много слаба. Ама, здраве да е. Аз днес ходих да се разписвам на борсата и при джи-пито на преглед. Та ми отне половин ден. Моето джи пи е в поликлиниката на Военна болница и там видяхме Здравчето. Мравчето е болнично и ще отсъства от форума една седмица. Да не плачете за това, че я няма. Пожелах й скорошно оздравяване и до скоро виждане.  Peace

Танче, честито ти елече и със здраве да си го носиш. Дано Бори ни го покаже да го видим.

Диде, щом твоят познат е професионалист ще се справи идеално с бамбука. А това за корените му звучи логично, аз като гледам колко са му яки корените би могло да се случи подобно нещо. Ще вземем мерки.
Римар, хубав подарък си купила за девойката, ще й хареса.

Айша, много важни са профилактичните прегледи, пък ние, българите нямаме кой знае каква здравна култура. Та хубаво е, че поне от работата ви задължават.

Къде изчезна Джейда? Толкова отдавна не е писала? Наде, знаеш ли нещо за нея? ДА не говорим за Арита. Фурийката и тя не смее да се покаже. Дано всички са добре.

Приятна и лека вечер. Жабче, хайде на танците!  Hug


# 719
  • София
  • Мнения: 16 070
Марина, все се чудя и аз за Джейда.
Даже си мислех нещо да не сме я обидили в Търново. Май после не се е обаждала. Дано не ни се сърди - и да е станало нещо е било неволно.
А Здравка в болница ли ще бъде или ще се лекува у дома?
Здравке, бързо оздравяване от нас, че празници идват.

Общи условия

Активация на акаунт