Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 899
  • 722
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 31 212
Да червилото било на Мас, написа една дама и пусна линка в друга тема.
http://www.ragingrouge.com/ragingrouge/2010/12/black-swan-makeup … er-judy-chin.html

# 511
  • Мнения: 776
Разгадахме мистерията Laughing, благодаря Ви, дами  bouquet Hug

И, за да не е спам Blush, отзиви за Lavender:
http://www.dianying.com/en/title/xyc2000

Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 23:08 от kiora

# 512
  • Мнения: X
Гледах Como agua para chocolate, не знам дали тук някой го е препоръчал, от доста време ми седи в компютъра. Интересен филм, на места ми беше леко комична играта на актьорите, но като цяло ми хареса.
 П:С: Моля ако може някой да ми обясни защо в IMDB всички заглавия на филми ми излизат на ......неанглийски език?

# 513
  • Мнения: 131
Здравейте, благодаря много за страхотните предложения в тази тема, чета ви редовно. СноЩи изгледах Rabbit hole, много тежко ми стана и веднага след това изгледах Mrs Miracle за да мога да заспя. На мен съЩо ми излизат на друг език заглавията в IMDB.

# 514
  • Мнения: 1 063
Amidala, мерси за снимките. Изоставам със звездните клюки.

Лу, не на кино.

Vanya_I, много добре си се изразила, сещам се за една версия, колко достoвeрна е не знам - http://www.imdb.com/title/tt0163887/, ако не греша съм гледала първа част на телевизионен екран. Писали сме едновременно с xxxx.

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 15:13 от Ив

# 515
  • София
  • Мнения: 6 219
Добър ден!

Филмите, които препоръвате са прекрасни наистина!

Бих искала да попитам има ли биографичен филм за Одри Хепбърн, но не документален ами художествен (не ми се смейте на термините, може и да не са точни). Мисля, че съм гледала нещо за нея, но беше отдавна.

# 516
  • Мнения: 2 229
You Again - много готина комедия, препоръчвам. Simple Smile
Dinner for Schmucks - загуба на време.

# 517
  • Мнения: 886

Бих искала да попитам има ли биографичен филм за Одри Хепбърн, но не документален ами художествен (не ми се смейте на термините, може и да не са точни). Мисля, че съм гледала нещо за нея, но беше отдавна.

Има- http://www.imdb.com/title/tt0163887// The Audrey Hepburn Story/ Историята на Одри Хепбърн с Дженифър Лав Хюит, но незнам дали ще го намериш по нашите тракери.

# 518
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря.
Мисля, че точно този съм гледала, но по ТВ. Може би по бившото тв 1000 преди да го съкратят или Холмарк.
Дано го има...  Hug

# 519
  • Мнения: 11 747
Гледах Последно танго в Париж - http://www.imdb.com/title/tt0070849/   Бях обещала да споделя впечатление, макар че вече не помня на кого, тъй като доста време отлагах филма и чаках подходящо настроение. И си беше нужно - идиотски е филма. Разбирам защо е смятан за скандален за времето си и сега не ми изглежда по- малко скандален. Според мен е по- скоро екстравагантен, отколкото характерен за духовната безпътица на 70- те. На моменти ми носеше неприятна пре-  долнопробна атмосфера, в други ми беше интересен и чаках с нетърпение да видя какво ще се случи. Радвам се, че го изгледах, от обща култура да имам представа за тази класика. Филма ме развълнува, щом ме накара да ровя в нета и да чета допълнителна информация, но любим няма да ми стане - категорично!

# 520
  • Мнения: 11 747
Имам чувството, че у Бертолучи има нещо тъмно, болнаво тъмно, което е искал ексхибиционистично да представи на целия свят и после нездраво да се наслаждава на реакцията му. Аз обичам хората да са красиви, а някои филми са направо отровни. Вярно е, че виждам самотата, отчаянието, болката у героите му толкова ярко, шедьовър е филма, не мога да го открека. Само не знам дали имам нужда аз от този шедьовър.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 880
мм, Пина, разбирам за какво говориш. за мен такъв е Триер Peace
иначе не съм гледала "Тангото". аз съм захванала тези дни да гледам отново любими филми, които са ми харесали през годините.

и на мен ми се гледа биографичен филм за Одри, не знам обаче дали е правен. интересно коя ли актриса биха избрали да изиграе една от най-изящните жени в киното, няма да е лесен избор Simple Smile

# 522
  • Мнения: 886

и на мен ми се гледа биографичен филм за Одри, не знам обаче дали е правен. интересно коя ли актриса биха избрали да изиграе една от най-изящните жени в киното, няма да е лесен избор Simple Smile

Самоцитирам се  Wink

........... The Audrey Hepburn Story/ Историята на Одри Хепбърн с Дженифър Лав Хюит..........

# 523
  • София
  • Мнения: 3 880
xxxxx, пропуснала съм. и как е филма?
макар че само като ми кажеш Дж Лав Хюит и ми се отщява Simple Smile

не го намирам в сайтовете, които ползвам.

# 524
  • Мнения: 886
Повечето и роли са си малко блудкави Laughing, но филмът е добър /по- мое мнение/. Успява да се въплъти в  ролята на Хепбърн и има някой запомнящи се момента . Всъщност това е филмът с който  свързвам Дж Лав Хюит. Не е шедьовър, но определено е добър. Гледала съм го по телевизията /давали са го няколко пъти/, като имам повече време ще се поогледам  и аз

Общи условия

Активация на акаунт