Жената лъв - 42

  • 15 143
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 210
Кипре, благодаря за темата  Hug!

# 16
  • Мнения: 6 274
Цитат
Джуличка ми се загуби трайно   где ли я отведоха кукувиците?

Ей ни, ей ни, Хаясче - долитаме дружно цялото ято.  icanfly  hahaha

# 17
  • Мнения: 577
Еми, нали знаете.  Tired Просто има дни в които много се скапвам. Close

Сетих се що Sad
Аз пък не.Да  нямаш гости?  Mr. Green

Спирам да спамя.Само да ви кажа,че сънувах Путин  Shocked Дошъл ми на посещение и взел да ми обеснява ,че трябва да си преместя кухнята в другия край на стаята.Спирам да гледам новини  ooooh! промиха ми мозъка с тоя Путин тези дни.Това е някаква руска конспирация шЪ знайте!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Жу, това е уникално  Joy! Ще ти мести кухнята, а!? Ааа, ти що не му казА да премести Кремъл, щом толкова знае  hahaha  Hug!

# 19
  • Мнения: 668
Жу, руснаците са опасна работа.  hahaha

# 20
  • Мнения: 11 334
Жу сънуваш чужди мъже, а  hahaha Веднага шЪ звънна на големият Жу и ще му докладвам  Wink Mr. Green Joy

# 21
  • Мнения: 699
Жуууууууууу  Hug  Joy Joy Joy липсваха ми твоите сънища. А аз направих сусамките с по-малко от 200гр. сусам, само с една идея понамалих другите съставки. Тъй че давай смело, няма какво да им сбъркаш.

Джулко, ако не те викна нЕм' се сетиш за нас, а?

# 22
  • Мнения: 2 274
Хахахаха, Жу, утрепа ме  Mr. Green! Като сънуваш чуждо, барем да беше нЕкой Убавец, а то - Путин  Joy.
Аз да се жалвам, монитора ни май се опитва да издаде багажа  Confused. От няколко дни като включа компа, монитора не може да загрее. Само премигва и премигва  Confused. Най-тъпото е, че гаранцията му е изтекла в края на август. А за момента пари за нов няма  Confused.
И нещо смешно: котака ми се е изпикал в маратонката, за да ми отмъсти, че го набих, щото ми ака в саксията  #2gunfire. Сега чакам съвети от котешките стопанки как да си обезмирися маратонката и как да го накарам гада да спре да ака в саксията. Тази глупост я прави само нощем, когато никой не го притеснява. Маратонките ги изпрах, но ми се струва, че още мирише  Tired. Толкова ужасна котка никога не съм имала  Naughty! Ако продължава в тоя дух май ще мръзне зимъска на поляните пред блока  Crossing Arms. Лошото е, че децата се привързаха към него   Tired.
Вени, я дай рецептата за панировката Патафри, че мисля да панирам рибка, а помня, че ти беше споменавала, че я правиш.
Хубав ден, аз отивам да сгъвам пране.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Рени, ето я панировката:2 яйца, 4 с.л. брашно, 4 с.л. бира, сол, малко горчица по желание. Само внимавай с бирата, може да пробваш с 2-3 л., всъщност важно е консистенцията на пастата да е по-гъстичка.

А за монитора - сигурна ли си, че е от него? Да не се бъзика видео картата  newsm78, не че е по-евтин харч, де!

И нещо смешно: котака ми се е изпикал в маратонката, за да ми отмъсти, че го набих, щото ми ака в саксията  #2gunfire.
Joy

# 24
  • Мнения: 699
Рениииииии  hahaha hahaha hahaha що биеш ти котето,а ?  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 2 274
Рениииииии  hahaha hahaha hahaha що биеш ти котето,а ?  hahaha hahaha hahaha
Мани, омагьосан кръг стана  Mr. Green!

# 26
  • Мнения: 668
Рениииииии  hahaha hahaha hahaha що биеш ти котето,а ?  hahaha hahaha hahaha
Мани, омагьосан кръг стана  Mr. Green!
Няма отърване, бой, акане, пак бой, пишкане в обувката, пак бой и т.н.
Рени май няма спасение от миризмата. Опитай да поръсиш хл. сода в обувката и така да престои поне 24 часа. Може и да я смениш веднъж. Но не гарантирам ефект.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 9 776
Рени, хем ми е смешно, хем като знам как вонИиииии ooooh!.....Дано Стеф се включи със съвети Thinking
Жу, ти па Путин hahaha Joy Толкоз ли няма мъже бре Crazy...Ама верно, че ти без мъж, аааааа, простено ти е Wink
Кам, що ти тъжно, а? Sad Май ни е време да се ориентираме към социалният живот Rolling Eyes.....

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
Или му напикай и ти нещо, да види какво е, пък  Crossing Arms!

# 29
  • Мнения: 9 776
Или му напикай и ти нещо, да види какво е, пък  Crossing Arms!

Яла па ти - нищо няма да му стане Crazy

Общи условия

Активация на акаунт