Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 11

  • 49 710
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile) Аз чета доста тука във форума, но като стана дума да преброявате феновете и реших да се намеся и аз малко ;р
По повод последния епизод по канал Д, мисля, че има поне още няколко серии да се въртят около нацупената Аслъ.. обачее.. интересно ми е дали Ефе ще се оправдава пак или отново ще се сдържи. Един вид..... той като не помни не би трябвало да му пука, че Аслъ се сърди или е наранена. Как я гледаше сладко само като играха баскетбол на двора там, едно такова.. ;р  Дали пак ще е железен ако я види да плаче или да се сърди...
Отначало мислих, че много са го разводнили сериала, но.. май не съм на това мнение вече.

аз пък мисля че той още пред майка си ще се издаде
все пак не я е виждал от толкова време и когато аслъ разбере че си спомня ще го пита и той всичко щи обясни

това е само мое предложение,незнам дали така ще стане

# 721
  • Мнения: 0
Значи..Ефе ще се прави,че не си спомня докато не попадне на една статия от вестник,в която пише,че той не е виновен за убииството и са хванали истинският убиец.. Тогава той ще си признае,че помни всичко.. Но мисля,че преди да излезе тази статия той ще се издаде само пред Аслъ,а другите няма да знаят,че си спомня докато не излезе статията ..  Thinking Поне така мисля,защото гледах един клип и всичко това се случваше в него,но може и да е монтаж..

# 722
  • Мнения: 0
ББ :

В следващите серии Аслъ се запознава с Гювен, Aтакан и Су се женят, но бракът им не върви...
Мине,за да накара Дениз да ревнува се хваща пак с Бурак, който после я прострелва в един тунел а той е убит от супругата си, за която никой незнае. Тогава Мине губи бебето, след време пък й откриват миома, заради която трябва да отстранят матката й, ако ли не има опасност за живота...И тя вече не може да има деца..
Аслъ се сгодява за Гювен,който се прави на брокер и мами приятелите на Аслъ и те се карат, той праща смс на Ефе и Аслъ,за да ги срещне и когато Аслъ вижда Ефе припада, той я води в болница и си тръгва, тя разказва на останалите и те го отвличат за да го накарат да си спомни, защото мислят,че той не помни нищо.. (а и той се прави че има амнезия).... но се оказва че има тумор и не се знае колко ще живее заради това не иска да ги кара да страдат отново и се прави,че не помни нищо.


Ето сглобих няколко части за тези,които искат да знаят ..

# 723
  • Мнения: 0
ББ :

В следващите серии Аслъ се запознава с Гювен, Aтакан и Су се женят, но бракът им не върви...
Мине,за да накара Дениз да ревнува се хваща пак с Бурак, който после я прострелва в един тунел а той е убит от супругата си, за която никой незнае. Тогава Мине губи бебето, след време пък й откриват миома, заради която трябва да отстранят матката й, ако ли не има опасност за живота...И тя вече не може да има деца..
Аслъ се сгодява за Гювен,който се прави на брокер и мами приятелите на Аслъ и те се карат, той праща смс на Ефе и Аслъ,за да ги срещне и когато Аслъ вижда Ефе припада, той я води в болница и си тръгва, тя разказва на останалите и те го отвличат за да го накарат да си спомни, защото мислят,че той не помни нищо.. (а и той се прави че има амнезия).... но се оказва че има тумор и не се знае колко ще живее заради това не иска да ги кара да страдат отново и се прави,че не помни нищо.


Ето сглобих няколко части за тези,които искат да знаят ..



А може ли да те попитам ...  Simple Smile От къде се познават Ефе и Гювен , ако знаеш , защото аз от скоро почнах да го гледам по турската и незнам  Flutter  Simple Smile Flutter , от доста време се чудя  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 0
Значи..Ефе ще се прави,че не си спомня докато не попадне на една статия от вестник,в която пише,че той не е виновен за убииството и са хванали истинският убиец.. Тогава той ще си признае,че помни всичко.. Но мисля,че преди да излезе тази статия той ще се издаде само пред Аслъ,а другите няма да знаят,че си спомня докато не излезе статията ..  Thinking Поне така мисля,защото гледах един клип и всичко това се случваше в него,но може и да е монтаж..
а извинявай но може ли да ни дадеш линк към това клипче
и ние да го видим

# 725
  • Мнения: 0
Ами ще се опитам да намеря клипа..той е от youtube и го гледах преди 1 месец ..


limonka_971 : Мине  вижда Ефе в нейната фирма  и казва на Гювен,а Ефе и Гювен са най-добри приятели (не знам от къде се познават) . Този Гювен уговаря среща на Аслъ и Ефе ! После на срещата доколкото знам - май пак ще са заедно .

п.п :Аз искам да попитам Ефе под името Фикрет ли се връща..Или Фикрет е дург персонаж ?!

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 20:14 от kavakyelleri.

# 726
  • Мнения: 23
Две обща снимка на Лейля от Листопад и Аслъ

# 727
  • Мнения: 0
Двете ми любимки от двата ми любими сериала !!!! Жестоки са !  Two Hearts Two Hearts

# 728
  • Мнения: 23
Двете ми любимки от двата ми любими сериала !!!! Жестоки са !  Two Hearts Two Hearts
И на мен   bouquet  bouquet

# 729
  • Мнения: 82
В коя серия се виждат Ефе и Аслъ(момента с припадъка)

# 730
  • Мнения: 26
В коя серия се виждат Ефе и Аслъ(момента с припадъка)
края на 136 началото на 137 Peace

# 731
  • Мнения: 23
Ето нещо и от мен дано ви хареса

# 732
  • Мнения: 0
Ето няколко нови въпроси на които да отговорим,че темата наистина замря:
1.Ако ти беше сценарист,каква сцена щеше да сложиш?
2.Кой от героите е най-подходящ за ролята не Ефе,ако него го нямаше?
3.Ако Ефег о нямаше кой щеше да е най-подходящ за Аслъ?
4.Какъв герой бихте добавили?
5.Коя е най-забавната случка в сериала?
6.Кое от семействата ви харесва най-много?

# 733
  • Мнения: 0
Здравейте, мечтатели и мечтателки Simple Smile Мн искам да гледам утрешният епизод на нашият любим сериал по бтв, но имам лекция и няма как да отсъствам Sad За съжаление, не мога да гледам клипчетата във вбок-са или да ги свалям от замунда, защото съм извън България и от тук не мога да отворя тези сайтове. В ютуб мога да го гледам, но е на турски и както повечето тук само ще гледам без да разбирам и грам какво си говорят, а се очертава да е мн интересна серията. Моята молба е (ако не е мн нахално Simple Smile ) да ми дадете линк към някой друг сайт, където се качват епизодите на български или ако някой от вас има акаунт в ютуб да ги качи. Ще съм ви много благодарна  Hug  Hug Hug

# 734
  • Мнения: 82
http://www.youtube.com/watch?v=FKGVoqEVdgo

Някой може ли да каже с няколко думи защо се смее Пелин

Общи условия

Активация на акаунт